artroskopia kolana warszawa

Jak Zapobiegać Urazom Sportowym? Jak leczyć urazy sportowe. Ćwiczenia Wzmacniające i Techniki Rozgrzewki Aktywność fizyczna jest ważnym elementem zdrowego stylu życia. Aby jednak czerpać z niej korzyści, a nie narażać się na niepotrzebne urazy, konieczne jest odpowiednie przygotowanie ciała do wysiłku. Urazy sportowe mogą być nie tylko bolesne, ale i wymagać długiego okresu rekonwalescencji. W…

Jest to najczęstsze pytanie, które zadają Pacjenci podczas wizyty konsultacyjnej w Medi Horizon Clinic Warszawa. Otóż, prawda jest taka, że ból , który doskwierał Pacjentowi PRZED wykonaniem zabiegu wstawienia endoprotezy biodra – po zabiegu już nie będzie wcale występował.

korekta uszu warszawa

Korekta uszu wbrew pozorom jest to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów (od razu po zabiegu powiększenia. piersi) w społeczeństwie. Dlaczego tak wiele osób decyduje się na zabieg ? Przyczyn jest wiele – ale jedno jest pewne. Wszyscy Ci, którzy zdecydowali. się na zabieg nie żałują swojej decyzji, 

motivation makes me moving SJ58NM9 scaled

Ginekomastia u mężczyzn występuje coraz częściej już nawet u młodych osób. Jest to nic innego jak przerost tkanki gruczołu piersiowego jak również może być to powiązane z nadmiarem tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w obszarze piersi.

Endoproteza stawu biodrowego warszawa scaled

Co to jest Endoproteza Biodra? Wszystko, Co Musisz Wiedzieć o Endoprotezoplastyce Endoproteza biodra stanowi rewolucyjne rozwiązanie dla osób zmagających się z przewlekłym bólem i ograniczeniem ruchomości stawu biodrowego. Ten artykuł ma na celu dostarczenie kompleksowej wiedzy na temat endoprotezy biodra i endoprotezoplastyki, podkreślając ich znaczenie i korzyści, które oferują pacjentom. Czym Jest Endoproteza Biodra? Endoproteza…

Artroskopia stawu biodrowego warszawa scaled

Kiedy warto rozważyć endoprotezoplastykę? Wszechstronne spojrzenie na endoprotezę biodra W obliczu postępujących schorzeń stawów, wielu pacjentów zastanawia się nad metodami, które mogą znacząco poprawić ich jakość życia. Endoprotezoplastyka, zwłaszcza endoproteza biodra, jest jedną z takich metod. W tym artykule przyjrzymy się szczegółowo, kiedy warto rozważyć wszczepienie endoprotezy biodra, opierając się na najnowszych badaniach i rekomendacjach…

Usunięcie migdałków u dorosłych

Usunięcie migdałków u dorosłych – najczęściej zadawane pytania FAQ – dowiedz się więcej i skorzystaj z konsultacji u naszego specjalisty.

Jak długo czeka się na endoprotezę kolana? Medi Horizon Clinic Warszawa

Okres oczekiwania na zabieg endoprotezy kolana w Medi Horizon Clinic Warszawa jest t o cza zwykle ok. 2-4 tygodni. Jest to czas w którym Pacjent wykonuje zlecone badania kwalifikacyjne do zabiegu zlecone przez lekarza operatora oraz anestezjologa. W przypadkach tzw. CITO, kiedy zabieg jest koniecznością operacja może zostać wykonana nawet do 2 tygodni.

Wycięcie migdałków u dorosłych Warszawa

Na zabieg wycięcia migdałków czyli tonsillektomii zgłaszają się Pacjenci, którzy borykają się z chorobami dróg oddechowych. Zabieg polega na całkowitym  całkowitym usunięciu migdałków podniebiennych. Czym są migdałki podniebienne?

Jak długo dochodzi się do sprawności po endoprotezie kolana?

Każdy kto od dłuższego czasu zmaga się z bólem kolana – zadaje sobie właśnie to pytanie: Jak długo dochodzi się do sprawności po endoprotezie kolana? Otóż oczywiście to wszystko jest indywidualna kwestia każdego Pacjenta. Nie mniej jednak po ok. 4-6 tyg. Pacjent może już swobodnie się poruszać bez kul, a dolegliwości bólowe związane z operacją mijają do ok. 3 miesięcy po zabiegu. 

Jak długo dochodzi się do zdrowia po endoprotezie biodra?

Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań przez Pacjentów, którzy rozważają zabieg wykonania endoprotezy biodra. Medi Horizon Clinic Warszawa to szpital specjalizujący się w zabiegach ortopedycznych między innymi w enedoprotezoplastyce stawu biodrowego. 

Endoproteza stawu barkowego Warszawa

Pacjenci, którzy zgłaszają do Medi Horizon Clinic z bólem barko bardzo często występują i nich zmiany zwyrodnienie, które dotyczą chrząstki stawowej. Dodatkowo do tych zwyrodnień dochodzą zwyrodnienia również tkanek otaczający takich jak mięśnie i ścięgna barku.

Operacja przegrody nosowej Warszawa

Operacja krzywej przegrody nosowej Warszawa – kiedy zdecydować się na zabieg ? Na zabieg operacji krzywej przegrody nosowej decydują się Pacjenci, którzy mają skrzywienie przegrody nosa – wrodzone lub nabyte. Wrodzona krzywa przegroda występuje od urodzenia, zaś nabyta powstaje wówczas urazu lub wypadku. Większość osób ma w różnym stopniu asymetrię w przegrody nosa. 

Małoinwazyjna operacja wymiany biodra

Małoinwazyjna operacja wymiany biodra to szansa na życie bez bólu!  Wszyscy, którzy zmagają się z bólem biodra, wiedzą, że ból towarzyszy im przez cały czas – w dzień i w nocy. Utrudnia swobodę poruszanie się, a co za tym idzie znacznie obniża się komfort życia. Rozwiązaniem na tego typu problemy jest operacja wymiany stawu biodrowego. 

Jak długo dochodzi się po operacji endoprotezy kolana?

Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań prez osoby, które zastanawiają się nad wykonaniem zabiegu endoprotezy kolana. Dzięki odpowiednio wybranej metodzie zabiegu, prawidłowo przeprowadzonej operacji jak również poprowadzonej rehabilitacji Pacjenta – Pacjent już po ol. 2-4 tyg. wraca do sprawności. Wszystko zależy od stanu zdrowia Pacjenta jak również i jego zaawansowania w rehabilitacje i wykonywanie zleconych ćwiczeń przez fizjoterapeutę.

Page 1 of 51 2 3 5