Ginekomastia zabieg Warszawa

Ginekomastia występuje coraz powszechniej u chłopców od 18 r. życia i mężczyzn do ok. 50 roku życia. Bardzo często podłożem mogą być problemy hormonalne, zła dieta, otyłość oraz…

Kiedy najlepiej wykonać zabieg powiększenia piersi implantami?

Czy Ty też, zadałaś sobie to pytanie ? Tak, z doświadczenia wiemy, że nasza Pacjentki mają wątpliwości co do czasu – kiedy wykonać zabieg powiększenia piersi implantami. Otóż odpowiedź jest banalna i prosta – wtedy kiedy chcesz. To zależy tylko od Ciebie. Nie ma żadnych norm oraz odpowiedzi kiedy najlepiej wykonać zabieg. 

Jak wygląda rehabilitacja po zabiegu endoprotezy biodra ?

W Medi Horizon Clinic po zabiegu endoprotezy biodra z dostępu przedniego, Pacjent tego samego dnia jest pionizowany. Jest to odpowiedni czas by rozpocząć rehabilitację i podstawowe ćwiczenia.

artroskopia kolana warszawa

Sezon urlopowy w pełni…dlatego też Drodzy Pacjenci, prosimy o szczególną rozwagę podczas urlopu  Przypominamy, że przed KAŻDĄ aktywnością fizyczną koniecznie trzeba zrobić rozgrzewkę, by uniknąć urazów i móc dalej cieszyć się wakacjami.

krzywa przegroda nosa warszawa

Czy krzywa przegroda nosa jest przyczyną chrapania ? Oczywiście, że TAK! 
Krzywa przegroda nosowa może powodować nadmierne c h r a p a n i e i trudności w zasypianiu, szczególnie dla osób z bezdechem sennym.

Operacja odstających uszu warszawa

Osoby, które mają odstające uszy, bardzo często cierpią z powodu nieprzyjemnych komentarzy, dlatego też decydują się na zabieg.  Zabieg korekty uszu wykonywany jest od 7 roku życia – gdyż to właśnie wtedy ucho człowieka jest w pełni ukształtowane.  

Ginekomastia u mężczyzn warszawa

Należy Pamiętać, że zabieg ginekomastii warszawa, nie tylko wykonywany jest ze wzg. Estetycznych w celu poprawy wyglądu mężczyzny, ale przede wszystkim zabieg usunięcia ginekomastii wykonywany jest ze wzg. ZDROWOTNYCH. 

close up happy older woman laughing with hat UB85FRR scaled

Dołącz do grona zadwolonych pacjentów i podnieś swój komfort życia na znaczenie wyższy! Skorzystaj z wizyty u doświadczonego laryngologa.

beautiful girl on beach 2021 04 02 21 14 40 utc scaled

Czy wiesz, że zabieg powiększenia piersi to najczęściej wykonywany zabieg na Świecie z zakresu chirurgii plastycznej ? W Medi Horizon Clinic – również.

active senior couple embracing each other on the b MK47LPD scaled

Zabiegi wymiany biodra, należą do niezwykle trudnych. Niemniej jednak dobrze wykonany zabieg wszczepienia endoprotezy biodra z dostępu przedniego daje możliwość. Jest to szansa dla wielu osób, którzy chorują przewlekle na różne choroby układu krwionośnego czy też ze wzg. Religijnych nie chcą poddawać się transfuzji krwi.

Page 1 of 51 2 3 5

Zadzwoń Teraz      +48 600 360 441