Małoinwazyjna operacja wymiany biodra

Małoinwazyjna operacja wymiany biodra to szansa na życie bez bólu!

Małoinwazyjna operacja wymiany biodra to szansa na życie bez bólu!  Wszyscy, którzy zmagają się z bólem biodra, wiedzą, że ból towarzyszy im przez cały czas – w dzień i w nocy. Utrudnia swobodę poruszanie się, a co za tym idzie znacznie obniża się komfort życia. Rozwiązaniem na tego typu problemy jest operacja wymiany stawu biodrowego. 

Jak długo dochodzi się po operacji endoprotezy kolana?

Jak długo dochodzi się po operacji endoprotezy kolana?

Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań prez osoby, które zastanawiają się nad wykonaniem zabiegu endoprotezy kolana. Dzięki odpowiednio wybranej metodzie zabiegu, prawidłowo przeprowadzonej operacji jak również poprowadzonej rehabilitacji Pacjenta – Pacjent już po ol. 2-4 tyg. wraca do sprawności. Wszystko zależy od stanu zdrowia Pacjenta jak również i jego zaawansowania w rehabilitacje i wykonywanie zleconych ćwiczeń przez fizjoterapeutę.

Powiększanie piersi implantami - FAQ

Powiększanie piersi implantami – najczęściej zadawane pytania FAQ

Powiększanie piersi implantami – najczęściej zadawane pytania przed zabiegiem.  FAQ powiększanie piersi implantami warszawa to nasza baza pytań i odpowiedzi dotycząca tylko zabiegu powiększenia biustu.

studio shot of smiling blonde european woman keeps ZMS22DU scaled

Endoproteza biodra – co warto wiedzieć przed zabiegiem

Endoproteza biodra to nic innego jak sztuczny staw biodrowy, który zastępuje zmieniony chorobowo staw biodrowy.  Dzięki nowoczesnym technikom oraz doświadczeniu lekarzy Pacjenci, dzięki endoprotezie biodra bardzo szybko wracają do pełnej sprawności i mogę cieszyć się życiem bez bólu. 

Leczenie zatok FESS Medi Horizon Clinic

Leczenie zatok FESS

Jesień to czas kiedy częściej zdarzają się choroby górnych i dolnych dróg oddechowych. To właśnie w tym czasie, Pacjenci, którzy stale chorują na zatoki odczuwają ból oraz związane z tym powikłania. Jesień to najlepszy czas na leczenie zatok.

Jak wygląda życie po endoprotezie kolana?

Endoproteza kolana – Jak wyglada życie po zabiegu?

Na zabieg endoprotezy kolana decydują się osoby, które cierpią z powodu schorzeń kolana, po wypadkach, czy też na skutek różnych urazów kolan. Jest to szansa dla osób, które prowadzą aktywne życie jak również dla osób, które są sportowcami. Sztuczny staw – czyli endoproteza kolana pozowała na wykonywanie wszystkich czynności takie jak chodzenie, bieganie – ale co najważniejsze uwalnia Pacjenta od ciągłego bólu.

tatuaż w znieczuleniu ogólnym Medi Horizon Clinic Warszawa

Tatuaż w znieczuleniu ogólnym

Oczywiście, że tak! Specjalnie dla naszych Pacjentów stworzyliśmy dla nich usługę wykonania tatuażu przez wybranego przez Pacjenta tatuatora w znieczuleniu ogólnym lub lekkiej sedacji. Zabieg wykonania tatuażu odbywa się w Szpitalu – i asystuje do niego specjaliści z zakresu Anestezjologii. Wszystko po to – by zniwelować całkowicie odczucia bólowe podczas sesji tatuażu.

Po jakim czasie po endoprotezie biodra można chodzić bez kul?

Po jakim czasie po endoprotezie biodra można chodzić bez kul?

Jest to pytanie, które nurtuje wiele osób zastanawiających się nad wykonaniem zabiegu endopiotezoplastyki biodra. Zabieg wszczepienia endoprotezy biodra jest zabiegiem, który przywraca pełną sprawność pacjentowi.

Ginekomastia zabieg Warszawa

Ginekomastia u mężczyzn – ginekomastia zabieg Warszawa

Ginekomastia występuje coraz powszechniej u chłopców od 18 r. życia i mężczyzn do ok. 50 roku życia. Bardzo często podłożem mogą być problemy hormonalne, zła dieta, otyłość oraz…

Ile kosztuje powiększanie biustu?

Ile kosztuje powiększanie biustu?

To pytanie jest jednym z najczęściej zadawanych pytań wśród Pacjentek, które zamierzają wykonać zabieg powiększenia piersi. Czynników zależnych i wpływających na cenę jest wiele. 

Kiedy najlepiej wykonać zabieg powiększenia piersi implantami?

Kiedy najlepiej wykonać zabieg powiększenia piersi implantami?

Czy Ty też, zadałaś sobie to pytanie ? Tak, z doświadczenia wiemy, że nasza Pacjentki mają wątpliwości co do czasu – kiedy wykonać zabieg powiększenia piersi implantami. Otóż odpowiedź jest banalna i prosta – wtedy kiedy chcesz. To zależy tylko od Ciebie. Nie ma żadnych norm oraz odpowiedzi kiedy najlepiej wykonać zabieg. 

Jak wygląda rehabilitacja po zabiegu endoprotezy biodra ?

Jak wygląda rehabilitacja po endoprotezie biodra?

W Medi Horizon Clinic po zabiegu endoprotezy biodra z dostępu przedniego, Pacjent tego samego dnia jest pionizowany. Jest to odpowiedni czas by rozpocząć rehabilitację i podstawowe ćwiczenia.

artroskopia kolana warszawa

Urazy kolan podczas wakacji – Ortopeda Warszawa Medi Horizon Clinic – Jesteśmy dla Ciebie. 

Sezon urlopowy w pełni…dlatego też Drodzy Pacjenci, prosimy o szczególną rozwagę podczas urlopu  Przypominamy, że przed KAŻDĄ aktywnością fizyczną koniecznie trzeba zrobić rozgrzewkę, by uniknąć urazów i móc dalej cieszyć się wakacjami.

krzywa przegroda nosa warszawa

Czy krzywa przegroda nosa jest przyczyną chrapania ?

Czy krzywa przegroda nosa jest przyczyną chrapania ? Oczywiście, że TAK! 
Krzywa przegroda nosowa może powodować nadmierne c h r a p a n i e i trudności w zasypianiu, szczególnie dla osób z bezdechem sennym.

Operacja odstających uszu warszawa

Operacja odstających uszu – Warszawa – czyli co trzeba wiedzieć przed zabiegiem

Osoby, które mają odstające uszy, bardzo często cierpią z powodu nieprzyjemnych komentarzy, dlatego też decydują się na zabieg.  Zabieg korekty uszu wykonywany jest od 7 roku życia – gdyż to właśnie wtedy ucho człowieka jest w pełni ukształtowane.  

Ginekomastia u mężczyzn warszawa

Ginekomastia u mężczyzn – czym jest, jak wygląda zabieg ? 

Należy Pamiętać, że zabieg ginekomastii warszawa, nie tylko wykonywany jest ze wzg. Estetycznych w celu poprawy wyglądu mężczyzny, ale przede wszystkim zabieg usunięcia ginekomastii wykonywany jest ze wzg. ZDROWOTNYCH. 

close up happy older woman laughing with hat UB85FRR scaled

Wycięcie migdałków u dorosłych – Czy warto ? 

Dołącz do grona zadwolonych pacjentów i podnieś swój komfort życia na znaczenie wyższy! Skorzystaj z wizyty u doświadczonego laryngologa.

beautiful girl on beach 2021 04 02 21 14 40 utc scaled

Powiększanie piersi implantami cena zabiegu ?

Czy wiesz, że zabieg powiększenia piersi to najczęściej wykonywany zabieg na Świecie z zakresu chirurgii plastycznej ? W Medi Horizon Clinic – również.

active senior couple embracing each other on the b MK47LPD scaled

Endoproteza biodra z dostępu przedniego – Bez konieczności przetaczania krwi ? Czy to możliwe ?

Zabiegi wymiany biodra, należą do niezwykle trudnych. Niemniej jednak dobrze wykonany zabieg wszczepienia endoprotezy biodra z dostępu przedniego daje możliwość. Jest to szansa dla wielu osób, którzy chorują przewlekle na różne choroby układu krwionośnego czy też ze wzg. Religijnych nie chcą poddawać się transfuzji krwi.

happy senior people running to stay helathy and lo 96T5BUW scaled

Małoinwazyjna endoprotezoplastyka biodra z dostępu przedniego

Twoja szansa na szybki powrót do pełnej sprawności. Poznaj zalety zabiegu endopiotezoplastyki biodra z dostępu przedniego.

cropped shot of sportsman doing lunges during trai V4UPDYX scaled

Jak długo boli kolano po endoprotezie kolana?

Jak długo boli kolano po endoprotezie kolana? Sprawdź!

a senior man pensioner sitting by lake in nature d YU5WXKZ scaled

Endoproteza biodra – Kiedy zdecydować się na zabieg?

Kiedy zdecydować się na zabieg wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego? Sprawdź!

Czy zerwane sciegno Achillesa mozna wyleczyc bez operacji scaled

Czy zerwane ścięgno Achillesa można wyleczyć bez operacji?

Istnieją dwa sposoby leczenia zerwanego ścięgna Achillesa – operacyjne oraz zachowawcze. Kiedy stosuje się które z nich? Sprawdź!

Dlaczego dochodzi do zerwania sciegna Achillesa

Dlaczego dochodzi do zerwania ścięgna Achillesa? Kto jest najbardziej narażony na kontuzję?

Achilles stanowi ważną strukturę w naszym organizmie – umożliwia przenoszenie ciężaru ciała podczas chodzenia, biegania oraz wykonywania skoków. To najgrubsze i najsilniejsze ścięgno, jednak jest obarczone dużym ryzykiem uszkodzeń. Dowiedz się, jaki jest mechanizm zerwania ścięgna Achillesa? Kto jest narażony na kontuzje? Ścięgno Achillesa – budowa, funkcja Ścięgno Achillesa, określane również jako ścięgno piętowe, znajduje…

Lokiec tenisisty u pracownikow biurowych – jak zapobiegac

Łokieć tenisisty u pracowników biurowych – jak zapobiegać?

Na powstanie łokcia tenisisty oprócz osób wykonujących prace fizyczne narażeni są również pracownicy biurowi. Nieprawidłowe ustawienie nadgarstków podczas siedzenia przy komputerze doprowadza do rozwoju schorzenia. Dowiedz się co robić, aby zapobiegać kontuzji. Zapraszamy do lektury! Ból łokcia w czasie pracy na komputerze – dlaczego tak się dzieje? Ból łokcia podczas pracy przy komputerze spowodowany jest…

Lokiec tenisisty – czy schorzenie dotyczy tylko sportowcow scaled

Łokieć tenisisty – czy schorzenie dotyczy tylko sportowców?

Wydawać by się mogło, że boczne zapalenie nadkłykcia bocznego, powszechnie nazywane łokciem tenisisty, dotyczy sportowców zawodowo grających w tenisa.

beach KG7CQ5K scaled

Halluksy a operacja – czy zawsze jest konieczna?

Haluksy to zwyrodnieniowe przedniej części stopy. Jest to uciążliwa dolegliwość, nie tylko estetyczna, ale przede wszystkim sprawiająca ból i dyskomfort. 

girl preparing for cardio workout stretching leg 5H5KGLU scaled

Artroskopia stawu kolanowego – kiedy ją wykonujemy?

Artroskopia należy do małoinwazyjnych zabiegów chirurgii ortopedycznej. Wykonuje się ją w celach diagnostycznych oraz leczniczych.

girl applying sun cream on face for uv protection NHN9J7H scaled

Medycyna estetyczna. Dlaczego warto iść na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej?

Medycyna estetyczna w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularna i często staje się alternatywą dla zabiegów chirurgicznych.

beautiful girl in bikini SD94RYM scaled

Plastyka ramion. Czym jest? Jak leczyć?

Nadmiaru skóry nie można zniwelować kosmetykami czy zabiegami u kosmetologów. Jedyną opcją na poprawę wyglądu jest plastyka ramion nazywana również liftingiem czy branchioplastyką.

man during the consultation at the therapist offic L3FMDC6 scaled

Najczęstsze kontuzje u narciarzy i snowboardzistów

Sporty zimowe głównie kojarzą się z radością i przyjemnością. Nie ma nic lepszego niż wysiłek fizyczne na świeżym powietrzu przy pięknych górskich widokach.

beautiful slim luxury girl in bikini on the sand b Z3WKFU3 1 scaled

5 powodów na to, że (ZA)duże implanty piersi nie są dla Ciebie dobre

Duże piersi są marzeniem wielu kobiet. W erze internetu, facebook’a i instagram’a Panie sugerują się wielkością implantów, które posiadają influencerki.

showing her body 75R96GV scaled

Jaką wybrać operację plastyczną po dużej utracie wagi?

Utrata kilogramów nie tylko pozytywnie wpływa na poprawę samopoczucia, ale przede wszystkim poprawia zdrowie i jakość życia…ale co zrobić z nadmiarem skóry?

Jak przygotowac sie na sezon sportow zimowych by uniknac kontuzji

Jak przygotować się na sezon sportów zimowych, by uniknąć kontuzji?

W okresie jesienno – zimowym każdy z nas jest myślami przy zimie i wyczekuje na pierwsze opady śniegu, aby móc wskoczyć np. w narty.

Powiekszanie piersi implanty czy przeszczep tkanki tluszczowej

Powiększanie piersi implantami czy przeszczep tkanki tłuszczowej?

Coraz częściej w trakcie konsultacji u naszych Chirurgów Plastyków pada pytanie ze strony pacjentek, która metoda powiększania piersi jest lepsza?

women meditating on the beach MSDPPG4 scaled

Facelifting nr 1 wśród zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej

Facelifting nazywany również operacyjnym liftingiem twarzy staje się coraz częstszym zabiegiem wykonywanym nie tylko w Medi Horizon Clinic w Warszawie, ale również w Polsce i Europie. 

graceful young woman dancer dancing on the beach PBRRNGT scaled

Najczęściej występujące urazy u tancerzy

Dzięki muzyce, spontaniczne ruchy ciała wyrażają emocje tancerza. Taniec nie tylko jest sztuką, ale również ciężką pracą oraz sportem, który może powodować różnego rodzaju urazy oraz kontuzje.

three women back rear view on beach at sunset wear DVGBC3L scaled

Modelowanie pośladków własnym tłuszczem HIT czy KIT?

Jednym z najmocniejszych zabiegów z chirurgii plastycznej jest powiększanie i modelowanie pośladków. W dobie internetu oraz social mediów pełne…

man beach summer holiday vacation surfing concept P55QFAN scaled

Chirurgia plastyczna dla mężczyzn. Jakie zabiegi wybierają panowie?

Panowie coraz częściej decydują się na zabiegi w Medi Horizon Clinic w Warszawie. Jakie zabiegi wybierają?

mother and daughter hugging on beautiful beach PQ5T8H3 scaled

Powiększenie piersi implantami a ciąża

Panie w coraz młodszym wieku powiększają piersi implantami, tu rodzi się pytanie czy można powiększać piersi przed ciążą, po ciąży?

woman runner morning exercise on sunrise beach 2WB3G9Z scaled

Kontuzje biegaczy

Bieganie dla wielu osób jest czystą przyjemnością oraz formą relaksu po całym dniu w pracy, a od kilku lat w Polsce stało się popularną dziedziną sportową u zawodowców czy pasjonatów.

football beach playing leisure activity fun concep PS779YY scaled

Najczęstsze kontuzje piłkarzy – przegląd

Piłka nożna jest to najczęstszym sportem uprawianym w Polsce. Ze względu na swoją charakterystykę nie tylko wymaga od sportowca dużego wysiłku fizycznego..

young blonde woman with beautiful body in swimwear ZHRGM89 scaled

Jak wygląda rekonwalescencja po plastyce brzucha?

Piękny, płaski i gładki brzuch jest marzeniem kobiet i mężczyzn. Jednakże nie zawsze takie efekt można osiągnąć dzięki ćwiczeniom i diety

beautiful brunette girl in swimsuit with sunglasse BWMUN9V scaled

Przeciwwskazania do zabiegu powiększenia biustu

Powiększenie biustu jest to zabieg chirurgiczny, który jak każdy zabieg niesie ze sobą ryzyko. Czy wiesz jakie są przeciwwskazania do powiększenia biustu? Nasi specjaliści podpowiadają.

beach volleyball detail males on the net PW8F345 scaled

Urazy siatkarzy. Na co chorują sportowcy?

Pasjonaci sportu oraz zawodowi sportowcy często zmuszają się do znoszenia obciążeń sportowych często przekraczając możliwości własnego organizmu w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników.

motivation makes me moving SJ58NM9 scaled

Ginekomastia zabieg. Wszystko co powinieneś wiedzieć

Czasami u mężczyzn dochodzi do nadmiernego rozrostu gruczołów piersiowych. Jest to nie tylko problem estetyczny, ale również i zdrowotny, który może mieć wpływ na psychikę.

portrait of dreamy happy blond woman in red bikini WKD7P9F scaled

Jaki rozmiar implantów piersi jest dla mnie odpowiedni?

To pytanie dla kobiety, która jest zdecydowana na operację powiększania piersi -może być najtrudniejsze. Idealny rozmiar, kształt to bardzo istotne elementy dotyczące zabiegu powiększania piersi.