Dr n.med. Andrzej Suwara

Dr n.med. Andrzej Suwara / Ortopeda / Twórca Kliniki

Doktor Andrzej Suwara, studia medyczne rozpoczął na Akademii Medycznej w Białymstoku. Tytuł Doktora nauk medycznych uzyskał dzięki obronie Pracy Doktorskiej z Neurofarmakologii na Akademii Medycznej w Białymstoku.

Dr Andrzej Suwara uzyskał specjalizację z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu i dzięki temu rozpoczął pracę na oddziale Ortopedii Szpitala powiatowego w Starachowicach. Następnie rozpoczął pracę w Klinice Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu i Ortopedii Dorosłych Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. Prof. Adama Grucy w Otwocku. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu został Ordynatorem Oddziału Traumatologii i Ortopedii Szpitala Praskiego w Warszawie oraz Dyrektorem Medycznym w tymże Szpitalu.

Jego umiejętności zostały docenione dzięki międzynarodowej współpracy z prof. Derekiem McMinnem twórcą popularyzatorem kapoplastyki stawu biodrowego oraz prof. Siegfriedem Hofmannem byłym kierownikiem Kliniki Ortopedii w Stolzalpe Austria.

Doktor Andrzej Suwara stale podwyższa swoje kwalifikacje i uczestniczy w wielu szkoleniach zarówno w Polsce jak i na świecie. Odbył specjalistyczne szkolenia międzynarodowe m.in. na University Hospital of Martin na Słowacji, BMI Edgbaston Hospital Birmingham w Wielkiej Brytanii, Keble College Oxford Wielka Brytania, Zimmer Institute w Danii, Corin Academy w Niemczech, DePuy Synthes Instytute w Niemczech, American Academy of Orhopaedic Surgeons w Las Vegas, Tygerberg Department of Anatomy Stellenbosch Uniwersity w Republice Południowej Afryki i wiele innych.

Certyfikaty i referencje

Zabiegi wykonywane przez Lekarza

Zapisz się na konsultację!

Zapisz się na konsultację kwalifikującą do dr Andrzeja Suwary już dziś i sprawdź jak może Ci pomóc. tel. +48 530 763 608

Jak zapisać się na wizytę?

Krok 1 – Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z Rejestracją Medi Horizon Clinic telefonicznie – +48 530 763 608 lub via e-mailrejestracja@medihorizon.pl i uzyskaj kompleksowe informacje.

Krok 2  – Wizyta konsultacyjna

Kwalifikacja do zabiegu wymaga standardowej konsultacji z lekarzem specjalistą, który przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski oraz dobiera odpowiednią metodę leczenia lub korekty.

Krok 3 – Decyzja Pacjenta i Lekarza

Lekarz podejmuje decyzję, czy zabieg jest możliwy do wykonania oraz bezpieczny dla Pacjenta. Wyjaśnia Pacjentowi jak przebiega zabieg, określa zakres oraz cenę. Następnie ustalany jest termin kwalifikacji anestezjologicznej i samego zabiegu.

Krok 4 – Zabieg i pobyt w Medi Horizon Clinic

Dużą wagę przykładamy do optymalnego wyboru znieczulenia do zabiegu operacyjnego, zwalczania bólu pooperacyjnego oraz do odpowiedniej regeneracji i rehabilitacji. Pacjent przez cały czas objęty jest opieką wykwalifikowanej kadry medycznej.