Lek. med. Katarzyna Czady - Jurszewicz

Lek. med. Katarzyna Czady – Jurszewicz  / Endokrynolog

Doktor Katarzyna Czady-Jurszewicz jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych i endokrynologii. Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie pracy w Klinice Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Wewnętrznych SPCSK przy ul. Wołoskiej w Warszawie, a także w pracy z pacjentami ambulatoryjnymi.

W Medi Horizon Clinic zajmuje się kompleksową diagnostyką w kierunku wyżej wymienionych problemów endokrynologicznych, a także współistniejących problemów internistycznych, w myśl zasady holistycznego podejścia do pacjenta. Przyjmuje pacjentów od 18 r.ż., także w języku angielskim.

Stale poszerza swoją wiedzę w krajowych i międzynarodowych konferencjach i kursach z zakresu endokrynologii, diabetologii i chorób wewnętrznych, a także diagnostyki ultrasonograficznej.

Miłośniczka zdrowego stylu życia i książek, zwłaszcza o tematyce psychologicznej. Prywatnie szczęśliwa żona pracującego w tutejszej Klinice anestezjologa i mama dwóch synów.

Główne leczone choroby przez Lekarza

  • Choroby tarczycy: choroba Hashimoto, choroba Gravesa Basedowa, zaburzenia hormonalne tarczycy w ciąży;
  • Otyłość, insulinooporność, stany przedcukrzycowe;
  • Choroby przytarczyc, zaburzenia gospodarki wapniowo- fosforanowej, osteoporoza;
  • Choroby nadnerczy;
  • Hiperandrogenizm (trądzik, nadmierne owłosienie u kobiet; łysienie androgenowe);
  • Zaburzenia funkcji przysadki;
  • Zaburzenia miesiączkowania, zespół policystycznych jajników, niepłodność;
  • Zaburzenia libido;
  • Menopauza, andropauza;
  • Medycyna anti-aging;

Zapisz się na konsultację!

Zapisz się na konsultację kwalifikującą do dr Katarzyny Czady – Jurszewicz już dziś i sprawdź jak może Ci pomóc. tel. +48 530 763 608

Jak zapisać się na wizytę?

Krok 1 – Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z Rejestracją Medi Horizon Clinic telefonicznie – +48 530 763 608 lub via e-mailrejestracja@medihorizon.pl i uzyskaj kompleksowe informacje.

Krok 2  – Wizyta konsultacyjna

Kwalifikacja do zabiegu wymaga standardowej konsultacji z lekarzem specjalistą, który przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski oraz zaleca wykonanie badań diagnostycznych w celu postawienia szczegółowej diagnozy.

Krok 3 –  Leczenie i kontrola specjalisty

Kiedy Pacjent otrzyma wyniki badań, lekarz specjalista stawia diagnozę oraz planuje leczenie. Endokrynolog przeprowadza Pacjenta przez cały proces leczenia oraz opowiada o efektach terapii. Podczas leczenia Pacjent powinien stosować się do wszystkich zaleceń lekarza.