Szymański

Lek. med. Krzysztof Szymański vel Szymanek – Chirurg Plastyczny

Jestem specjalistą z zakresu Chirurgii Plastycznej I i II-go stopnia. Ukończyłem z wyróżnieniem Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. Jestem chirurgiem plastycznym z wieloletnim doświadczeniem, gdyż przez wiele lat wiedzę zdobywałem na wielu różnych międzynarodowych sympozjach i szkoleniach. Posiadam, również długą praktykę z zakresu chirurgii plastycznej w różnych Szpitalach w całej Polsce.

Specjalizuję się zabiegach z zakresu Chirurgii Plastycznej – korekty twarzy (np. Korekta powiek, korekta uszu czy lifting twarzy), korekty piersi np. (powiększanie piersi implantami, podnoszenie piersi, pomniejszanie piersi, rekonstrukcja piersi, wymiana implantów i podnoszenie piersi, ginekomastia) oraz korekty ciała (np.plastyka brzucha, korekta ciała, liposukcja). Od wielu lat jestem  lekarzem, który szkoli  z zakresu liposukcji oraz innych technik.

Zgodnie z Filozofią Medi Horizon Clinic – do każdego Pacjenta lub Pacjentki podchodzę indywidualnie, dobierając odpowiednią metodę korekty. Doceniamy Twoje osobiste cele, aby czuć się i wyglądać jak najlepiej, wewnątrz i na zewnątrz. Podobnie jak nasza wiedza chirurgiczna, jesteśmy dumni z tego, że słuchamy Cię i rozumiemy Twoje potrzeby, aby wyglądać i czuć się jak najlepiej.

Zabiegi wykonywane przez Lekarza

Zapisz się na konsultację!

Zapisz się na konsultację kwalifikującą do dr Krzysztofa Szymańskiego już dziś i sprawdź jak może Ci pomóc. tel. +48 530 763 608

Jak zapisać się na wizytę?

Krok 1 – Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z Rejestracją Medi Horizon Clinic telefonicznie – +48 530 763 608 lub via e-mailrejestracja@medihorizon.pl i uzyskaj kompleksowe informacje.

Krok 2  – Wizyta konsultacyjna

Kwalifikacja do zabiegu wymaga standardowej konsultacji z lekarzem specjalistą, który przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski oraz dobiera odpowiednią metodę leczenia lub korekty.

Krok 3 – Decyzja Pacjenta i Lekarza

Lekarz podejmuje decyzję, czy zabieg jest możliwy do wykonania oraz bezpieczny dla Pacjenta. Wyjaśnia Pacjentowi jak przebiega zabieg, określa zakres oraz cenę. Następnie ustalany jest termin kwalifikacji anestezjologicznej i samego zabiegu.

Krok 4 – Zabieg i pobyt w Medi Horizon Clinic

Dużą wagę przykładamy do optymalnego wyboru znieczulenia do zabiegu operacyjnego, zwalczania bólu pooperacyjnego oraz do odpowiedniej regeneracji i rehabilitacji. Pacjent przez cały czas objęty jest opieką wykwalifikowanej kadry medycznej.