Budner

Dr n. med. Margareta Budner – Chirurg Plastyczny 

Po ukończeniu Akademii Medycznej w Poznaniu odbyła staż podyplomowy w Szpitalu Klinicznym w Gdańsku, a następnie pracowała na oddziale chirurgii dziecięcej WZS w Koninie. Specjalizację w dziedzinie chirurgii dziecięcej uzyskała po stażu w Klinice Chirurgii Dziecięcej w Szpitalu Klinicznym im. Michałowicza przy ulicy Litewskiej w Warszawie oraz w Klinice Chirurgii Dziecięcej i Transplantacji Narządów w Instytucie Pomniku Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.
W latach 2008 -2015 roku pracowała w Instytucie Matki i Dziecka w Klinice Chirurgii Dzieci i Młodzieży, gdzie doskonaliła swoje umiejętności w leczeniu wad wrodzonych twarzy pod okiem Pani Profesor Zofii Dudkiewicz. W 2014 uzyskała tytuł dr n. med. z dziedziny chirurgii dziecięcej.
Staż specjalizacyjny z chirurgii plastycznej odbyła pod kierownictwem Prof. dr hab. n. med. Jerzego Strużyny Konsultanta Krajowego Chirurgii Plastycznej. Pracowała we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Łęcznej, gdzie była koordynatorem pododdziału dziecięcego oraz Klinice Chirurgii Plastycznej Szpitala im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie.
Współpracuje z Uniwersyteckim Centrum Stomatologii w Lublinie oraz Warszawskim Szpitalem Dziecięcym im Kopernika w Warszawie. Jest nauczycielem akademickim w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Mikrochirurgii Katedry Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
Doświadczenie zawodowe doskonali uczestnicząc w licznych krajowych i zagranicznych stażach, szkoleniach

Specjalizuję się zabiegach z zakresu Chirurgii Plastycznej – korekty twarzy (np. całkowita korekta nosa, korekta powiek górnych lub dolnych, korekta uszu czy lifting twarzy), korekty piersi np. (redukcja piersi, powiększanie piersi implantami, podnoszenie piersi, pomniejszanie piersi, rekonstrukcja piersi, wymiana implantów i podnoszenie piersi, ginekomastia) oraz korekty ciała (np.plastyka brzucha, korekta ciała, plastyka ramion, plastyka ud).

Zgodnie z Filozofią Medi Horizon Clinic – do każdego Pacjenta lub Pacjentki podchodzę indywidualnie, dobierając odpowiednią metodę korekty. Doceniamy Twoje osobiste cele, aby czuć się i wyglądać jak najlepiej, wewnątrz i na zewnątrz – tak byś mógł lub mogła poczuć się lepiej. Jesteśmy dumni z tego, że słuchamy Cię i rozumiemy Twoje potrzeby, aby wyglądać i czuć się jak najlepiej.

Zabiegi wykonywane przez Lekarza

Zapisz się na konsultację!

Zapisz się na konsultację kwalifikującą do dr n.med. Margarety Budner  już dziś i sprawdź jak może Ci pomóc. tel. +48 530 763 608

Jak zapisać się na wizytę?

Krok 1 – Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z Rejestracją Medi Horizon Clinic telefonicznie – +48 530 763 608 lub via e-mailrejestracja@medihorizon.pl i uzyskaj kompleksowe informacje.

Krok 2  – Wizyta konsultacyjna

Kwalifikacja do zabiegu wymaga standardowej konsultacji z lekarzem specjalistą, który przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski oraz dobiera odpowiednią metodę leczenia lub korekty.

Krok 3 – Decyzja Pacjenta i Lekarza

Lekarz podejmuje decyzję, czy zabieg jest możliwy do wykonania oraz bezpieczny dla Pacjenta. Wyjaśnia Pacjentowi jak przebiega zabieg, określa zakres oraz cenę. Następnie ustalany jest termin kwalifikacji anestezjologicznej i samego zabiegu.

Krok 4 – Zabieg i pobyt w Medi Horizon Clinic

Dużą wagę przykładamy do optymalnego wyboru znieczulenia do zabiegu operacyjnego, zwalczania bólu pooperacyjnego oraz do odpowiedniej regeneracji. Pacjent przez cały czas objęty jest opieką wykwalifikowanej kadry medycznej.