Lek. med. Paweł Jurszewicz

Lek. med. Paweł Jurszewicz / Anestezjolog 

Doktor Paweł Jurszewicz jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada specjalizację z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii i ponad 10-letni staż pracy w swojej dziedzinie, w tym również w anestezjologii dziecięcej i szeroko pojętej medycynie ratunkowej. 

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii Wojskowego Instytutu Medycznego, w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Czerniakowskiego, w Szpitalu Dziecięcym im. Prof. J. Bogdanowicza przy ul. Niekłańskiej, gdzie dodatkowo przez ostatni rok pełnił funkcję ordynatora Oddziału Intensywnej Terapii. Doktor posiada ponadto bogate doświadczenie w medycynie ratunkowej, zdobyte w trakcie pracy jako lekarz Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego, w Lotniczym Pogotowiu Ratunkowym, w Szpitalu Urazowym przy ul. Barskiej w Warszawie, a także jako lekarz Mazowieckiej Grupy Poszukiwawczo Ratowniczej Państwowej Straży Pożarnej pod patronatem INSARAG ONZ oraz koordynator wojewódzki ratownictwa medycznego w Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie.

W głównym obszarze jego zainteresowań leżą medycyna stanów nagłych, intensywna terapia dzieci, anestezjologia regionalna i leczenie bólu okołooperacyjnego. Dodatkowo w zakresie jego umiejętności, wykorzystywanych w codziennej praktyce  są m.in.: ultrasonografia płuc; echokadiografia serca; blokady nerwów  obwodowych pod kontrolą usg;

W Medi Horizon Clinic doktor Jurszewicz zajmuje się kwalifikacją i znieczulaniem pacjentów dorosłych i pediatrycznych do zabiegów operacyjnych i szeroko pojętą medycyna okołooperacyjną. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez udział w konferencjach i warsztatach, a także poprzez publikacje naukowe.

Prywatnie mąż i ojciec dwóch synów, miłośnik wspinaczki i  ratownictwa górskiego, narciarstwa, żeglarstwa i historii II wojny światowej.

Specjalności Lekarza

  • Znieczulenie Pacjentów Szpitala do zabiegów operacyjnych
  • Anestezjologia regionalna
  • Medycyna stanów nagłych
  • Leczenie bólu około operacyjnego
  • Znieczulenie dzieci i dorosłych

Zapisz się na konsultację!

Zapisz się na konsultację kwalifikującą do dr Pawła Jurszewicza już dziś i sprawdź jak może Ci pomóc. tel. +48 530 763 608

Jak zapisać się na wizytę?

Krok 1 – Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z Rejestracją Medi Horizon Clinic telefonicznie – +48 530 763 608 lub via e-mailrejestracja@medihorizon.pl i zapisz się na konsultację kwalifikującą do Lekarza Anestezjologa.

Krok 2  – Wizyta kwalifikacyjna do zabiegu

Po kwalifikacji u Lekarza Operatora Pacjent zgłasza się na konsultację kwalifikująca do Lekarza Anestezjologa. Podczas konsultacji omawiane są wyniki badań Pacjenta, na podstawie których Anestezjolog dobiera odpowiednią metodą znieczulenia. Lekarz przeprowadza Pacjenta przez całą procedurę znieczulenia od momentu podania znieczulenia do momentu wybudzenia. Anestezjolog zaleca również Pacjentowi odpowiednią osłonę przeciwbólową po zabiegu.