d

Lek.med  Piotr Izdebski / Neurochirurg 

Doktor Piotr Izdebski jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada specjalizację z neurochirurgii. Stale poszerza swoje umiejętności i wiedzę uczestnicząc w wielu kursach i warsztatach.

Zabiegi wykonywane przez Lekarza

  • Choroba zwyrodnieniowa (dyskopatie) kręgosłupa szyjnego, piersiowego i lędźwiowo-krzyżowego.

  • Pierwotne i wtórne guzy kręgosłupa i rdzenia kręgowego (w tym guzy wewnątrzkanałowe oraz wewnątrzrdzeniowe).

  • Operacje uzupełniające leczenie onkologiczne: wertebroplastyka i kyphoplastyka złamań patologicznych kręgosłupa.

  • Choroby splotu ramiennego oraz nerwów obwodowych. Operacje odbarczające w zespołach cieśni nadgarstka oraz rowka nerwu łokciowego. Guzy splotu ramiennego oraz nerwów obwodowych.

Zapisz się na konsultację!

Zapisz się na konsultację kwalifikującą do dr Piotra Izdebskiego już dziś i sprawdź jak może Ci pomóc. tel. +48 530 763 608

Jak zapisać się na wizytę?

Krok 1 – Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z Rejestracją Medi Horizon Clinic telefonicznie – +48 530 763 608 lub via e-mailrejestracja@medihorizon.pl i uzyskaj kompleksowe informacje.

Krok 2  – Wizyta konsultacyjna

Kwalifikacja do zabiegu wymaga standardowej konsultacji z lekarzem specjalistą, który przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski oraz dobiera odpowiednią metodę leczenia lub korekty.

Krok 3 – Decyzja Pacjenta i Lekarza

Lekarz podejmuje decyzję, czy zabieg jest możliwy do wykonania oraz bezpieczny dla Pacjenta. Wyjaśnia Pacjentowi jak przebiega zabieg, określa zakres oraz cenę. Następnie ustalany jest termin kwalifikacji anestezjologicznej i samego zabiegu.

Krok 4 – Zabieg i pobyt w Medi Horizon Clinic

Dużą wagę przykładamy do optymalnego wyboru znieczulenia do zabiegu operacyjnego, zwalczania bólu pooperacyjnego oraz do odpowiedniej regeneracji i rehabilitacji. Pacjent przez cały czas objęty jest opieką wykwalifikowanej kadry medycznej.