Ginekologia

Ginekologia w Medi Horizon Clinic

Ginekologia bez tabu w Medi Horizon Clinic

Ginekologia jest jedną z dziedzin medycyny, która zajmuje się dolegliwościami związanymi z żeńskim układem rodnym. Ginekologia zajmuje się diagnostyką, leczeniem oraz profilaktyką dolegliwości narządów płciowych oraz w obrębie piersi. W Medi Horizon Clinic oferowane są zabiegi z Ginekologii Estetycznej w celu poprawy wyglądu żeńskich narządów płciowych, wraz z wykluczeniem dolegliwości oraz poprawą funkcji seksualnych.

Zaufaj naszym specjalistom już teraz i dołącz do grona zadowolonych pacjentek #medihorizonclinicfamilly.

Zabiegi medycyny estetycznej w Medi Horizon Clinic w Warszawie.

W Medi Horizon Clinic Lekarz Ginekolog zajmuje się profilaktyką oraz leczeniem różnych dolegliwości narządów rozrodczych u kobiet. W ramach profilaktyki lekarz monitoruje stan zdrowia nie tylko narządów płciowych, ale również piersi, które również narażone są na różnego rodzaju dolegliwości. Każda z Pań co najmniej raz w roku powinna zostać dokładnie zbadana przez Lekarza Ginekologa.

Podczas wizyty ginekologicznej w Medi Horizon Clinic lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski, prosi o podanie daty ostatniego miesiączkowania, długość cyklu i jego regularność. Następnie Ginekolog przeprowadzane jest badanie, dodatkowo może zostać wykonane specjalistyczne USG oraz wykonanie cytologii. W ramach opieki w Medi Horizon Clinic zapewniany jest szeroki zakres świadczeń dla naszych Pacjentek.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych Specjalistów w dziedzinie ginekologii oferujemy:

 • Modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym

  Podczas konsultacji lekarz odpowie na każde Twoje pytanie.

  Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym. Każda z Pań marzy o pięknych i wyrazistych ustach. Kwas hialuronowy nie tylko jest idealnym wypełniaczem, ale również utrzymuje prawidłowe nawilżenie skóry w miejscach podania. W efekcie końcowym Panie mogą cieszyć się z pięknych pełnych i nawilżonych ust.Zabieg modelowania ust polecany jest również i dojrzałym osobom, których usta utraciły już młodzieńczy wygląd z powodu upływającego czasu. Bardzo często lekarz wykonujący zabieg niweluja zmarszczki wokół ust, dając efekt naturalnych ust.

  Zabieg jest prawie całkowicie bezbolesny, dzięki miniaturowej igle oraz zawartości odpowiedniej ilości znieczulenia. Procedura trwa zwykle ok. 15 – 20 min. Bardzo ważnym aspektem jest stosowanie się pacjentów do zaleceń po zabiegu modelowania i powiększania ust preparatem na bazie kwasu hialuronowego.

 • Labioplastyka

  Podczas konsultacji lekarz odpowie na każde Twoje pytanie.

  Labioplastyka – jest to chirurgiczny zabieg wykonywany przez Ginekologa, polegający na plastyce oraz zmniejszeniu warg sromowych. Zbyt duże wargo sromowe znacząco mogą przeszkadzać w codziennym życiu. Wzrasta wówczas ryzyko otarć i powstawania ran na wargach. Skutkiem tego są częste infekcje intymne. Dodatkowo wargo sromowe po porodzie ulegają zniekształceniu oraz rozciągnięciu.

  Zabieg trwa zwykle ok. 2h i wykonywany jest w znieczuleniu. Pacjentka do zabiegu powinna wykonać badania kwalifikujące zlecone przez lekarza oraz stosować się do zaleceń pozabiegowych.

  Jeżeli chcesz cieszyć się z wyglądu Twojej strefy intymnej i czuć się komfortowo – przeczytaj więcej o zabiegu Labioplastyki w Medi Horizon Clinic

 • Waginoplastyka

  Podczas konsultacji lekarz odpowie na każde Twoje pytanie.

  Waginoplastyka – jest to zabieg chirurgiczny polegający na plastyce pochwy. Celem zabiegu jest przywrócenie pochwy do jej pierwotnego stanu. Zabieg jest dedykowany kobietą które doznały uszkodzenia pochwy, najczęściej w wyniku porodu.

  Zabieg trwa zwykle ok. 2h i wykonywany jest w znieczuleniu. Pacjentka do zabiegu powinna wykonać badania kwalifikujące zlecone przez lekarza oraz stosować się do zaleceń pozabiegowych.

  Jeżeli chcesz cieszyć się z wyglądu Twojej strefy intymnej i czuć się komfortowo – przeczytaj więcej o zabiegu Waginoplastyki w Medi Horizon Clinic

 • Modelowanie warg sromowych

  Podczas konsultacji lekarz odpowie na każde Twoje pytanie.

  Modelowanie warg sromowych – zabieg polegający na podaniu w wargi sromowe specjalistycznego preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Dzięki temu zabiegowi Ginekolog powiększa (uwypukla) i modeluje wargi sromowe. Efektem końcowym nie tylko są wymodelowane wargi sromowe, ale przede wszystkim ograniczone jest ryzyko zakażeń, podrażnień oraz otarć.

  Zabieg trwa zwykle ok. 30-40min i wykonywany jest w znieczuleniu. Pacjentka do zabiegu powinna wykonać badania kwalifikujące zlecone przez lekarza oraz stosować się do zaleceń pozabiegowych.

 • Leczenie -choroby szyjki macicy i grzybicy pochwy

  Podczas konsultacji lekarz odpowie na każde Twoje pytanie.

  Choroby szyjki macicy – często choroby szyjki macicy nie dają objawów, dlatego tak ważne są regularne wizyty u Ginekologa. Choroby szyjki macicny najczęściej rozwijają na skutek zakażeń pierwotniakami, bakteriami, wirusami czy grzybami oraz częste zmiany partnerów.

  Grzybica pochwy – nazywana również kandydozą lub drożdżycą pochwy. Jest to choroba wywołana przez grzyby z rodziny drożdżaków. Dochodzi do niej przede wszystkim w wyniku zaburzenia naturalnej mikroflory występującej w pochwie, a patogenami chorobotwórczymi. Jest to powszechny problem zarówno u dzieci jak u dorosłych Kobiet. Objawami grzybicy pochwy są białawe upławy, zaczerwienienie i obrzęk okolic intymnych, świąd oraz ból przy oddawaniu moczu.

 • Usuwanie mięśniaków i torbieli

  Podczas konsultacji lekarz odpowie na każde Twoje pytanie.

  Mięśniaki macicy – są to najczęstsze niezłośliwe nowotwory narządów rodnych u kobiet. Mięśniaki występują w formie guzków na macicy i mogą przyjmować rozmiary od kilku milimetrów do nawet kilkunastu cm. Objawami świadczącymi o mięsakach są przede wszystkim bóle w obrębie podbrzusza, wydłużony czas krwawienia miesiączkowego, silny ból w trakcie miesiączki, ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, a nawet problem z zajściem w ciążę.

  Torbiel jajnika – torbiel jest to workowata struktura występująca na jajniku wypełniona płynem . Są to częste patologie narządów rodnych i mogą występować u kobiet w każdym wieku. Rozmiary torbieli mogą wahać się od kilku do kilkunastu milimetrów, a większość z nich są zmianami łagodnymi.

 • Leczenie nadżerek szyjki macicy

  Podczas konsultacji lekarz odpowie na każde Twoje pytanie.

  Nadżerki szyjki macicy – nadżerki są to ubytki nabłonka występującego na szyjce macicy. Obszar ten występuje w momencie wypierania nabłonka wyścielającego szyjkę macicy przez nabłonek z części pochwowej. W trakcie badania ginekologicznego są one łatwo do zdiagnozowania dzięki charakterystycznemu zaczerwieniu na ujściu szyjki macicy. Nadżerki głównie są bezobjawowe. Sygnałem o możliwości ich występowania są upławy o nieprzyjemnych zapachu.

 • Leczenie zespołu policystycznych jajników

  Podczas konsultacji lekarz odpowie na każde Twoje pytanie.

  Zespół policystycznych jajników – (PCOS) występuje w wyniku zaburzeń hormonalnych, wpływających na funkcjonowanie jajników. Schorzenie to nazywane jest również zespołem wielotorbielowatych jajników. Głównymi objawami są rzadkie, nieregularne miesiączki bądź ich brak, trudności z zajściem w ciążę, trądzik, łojotok czy łysienie androgenowe.

 • Diagnostyka ginekologiczna

  Podczas konsultacji lekarz odpowie na każde Twoje pytanie.

  Konsultacja ginekologiczna – konsultacja ginekologiczna jest podstawową wizytą każdej z Pań. Konsultacja może odbyć się z wielu powodów takich jak np. coroczna kontrola, zaburzenia miesiączkowania, występowaniu dziwnej wydzieliny, uczucie świądu, bólu w nadbrzuszu. Jeżeli zauważalne są niepokojące objawy w okolicach intymnych, należy jak najszybciej zgłosić się do specjalisty w celu diagnostyki.

  USG ginekologiczne – Badanie USG jest nieinwazyjnym i bezbolesnym badaniem obrazowym, opartym na falach ultradźwiękowych. Dzięki temu badaniu Lekarz Ginekolog sprawdza budowę układu rodnego oraz pozwala na diagnozę wielu patologii, również nowotworów. USG ginekologiczne jest badaniem niezbędnym dla prawidłowego utrzymania zdrowia układu rodnego.

  Cytologia – jest to szybkie oraz bezbolesne badanie ginekologiczne, dzięki któremu można zdiagnozować stany przed nowotworowe oraz raka we wczesnym stadium. Zlecane jest coroczne wykonywanie badania w celach diagnostycznych.

  Antykoncepcja – Ginekolog w trakcie konsultacji oraz badaniu może zaproponować różnego rodzaju antykoncepcje. W Medi Horizon Clinic nie tylko można uzyskać standardową antykoncepcję jaką są tabletki hormonalne czy plastry, również specjalizujemy się w zakładaniu wkładek domacicznych.

Cena wizyt Ginekologia

Konsultacja z zakresu ginekologii 250 zł
Labioplastyka od 5 000 zł
Waginoplastyka od 6 000 zł
Modelowanie warg sromowych kwasem hialuronowym od 1 600 zł
Cytologia 70 zł
Konsultacja + USG ginekologiczne  320 zł
Założenie wkładki domacicznej ( hormonalnej) 1 200 zł
Leczenie nietrzymania moczu od 1300 zł

Podsumowanie

Ginekologia Estetyczna w Warszawie

Ginekologia Estetyczna w Medi Horizon Clinic ma na celu poprawę wyglądu oraz funkcjonowania narządów płciowych Kobiety. Przede wszystkim zalecana jest panią, którym zmiany w obrębie sromu czy pochwy utrudniają prawidłowe funkcjonowanie oraz ograniczają przyjemności seksualne. Główne zastosowanie ginekologii estetycznej jest w przypadku powstałych zmian po porodzie, menopauzy, niedostatecznego nawilżenia pochwy, a nawet wysiłkowego nietrzymania moczu.

Nagły przypadek? Dzwoń.

+48 530 763 608

Zapisz się na konsultację

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Preferowany Termin Konsultacji

  Treść wiadomości

  Opinie Pacjentów

  Miła obsługa!

  Do Kliniki trafiłam z polecenia i nie zawiodłam się. Wizyta u ginekologa przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze, lekarz szczegółowo i cierpliwie odpowiadał na moje pytania, omawiał kolejne etapy wizyty i nakreślił dalszy plan działania leczenia. Czuję, że moje zdrowie jest w dobrych rękach
  Marcelina lat 36

  Nasze mocne strony

  • Doświadczeni Lekarze 
  • Spersonalizowane leczenie 
  • Holistyczne podejście 
  • Jakość i Bezpieczeństwo 
  • Dogodna lokalizacja 
  • Bezpłatny parking 
  • Natychmiastowa usługa w pilnych przypadkach 
  • Nowoczesny sprzęt
  • Komfortowe warunki

  Zadbamy o Twój Komfort.

  Zapisz się na konsultację już dzisiaj  tel. +48 530 763 608

  Przyjęcie do Medi Horizon Clinic

  Krok 1 – Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z Rejestracją Medi Horizon Clinic telefonicznie – +48 530 763 608 lub via e-mailrejestracja@medihorizon.pl i uzyskaj kompleksowe informacje na temat zabiegu, który Cię interesuje.

  Krok 2  – Wizyta konsultacyjna

  Konsultacja  z lekarzem specjalistą z zakresu ginekologii, na której wnikliwie przeprowadzany jest wywiad lekarski. Podczas konsultacji lekarz omawia z Tobą Twój problem i stawia diagnozę oraz przedstawia całą procedurę leczenia lub korekty.  Na wizycie konsultacyjnej lekarz zleca Pacjentce zestaw badań diagnostycznych oraz kwalifikujących do zabiegu. Po wizycie Pacjentka otrzymuje komplet dokumentów takie jak zalecenia przed zabiegiem i zalecenia po zabiegu, by móc dobrze się przygotować do zabiegu.

  Krok 3 – Zabieg

  Pacjentka zgłasza się na zabieg z kompletem wyników badań na wyznaczoną godzinę do Szpitala. Procedura ginekologiczna trwa zwykle ok 2h, po tym czasie Pacjentka jeżeli jest taki wymóg pozostaje w Szpitalu. Pacjentka opuszcza Klinikę następnego dnia po zabiegu.