Labioplastyka

Labioplastyka w Medi Horizon Clinic

Labioplastyka bez tabu w Medi Horizon Clinic.

Ginekologia Estetyczna w Medi Horizon Clinic ma na celu poprawę wyglądu oraz funkcjonowania narządów płciowych Kobiety. Przede wszystkim zalecana jest panią, którym zmiany w obrębie sromu czy pochwy utrudniają prawidłowe funkcjonowanie oraz ograniczają przyjemności seksualne. Główne zastosowanie ginekologii estetycznej jest w przypadku powstałych zmian po porodzie, menopauzy, niedostatecznego nawilżenia pochwy, a nawet wysiłkowego nietrzymania moczu. Z tego typy zabiegów mogą korzystać kobiety w każdym wieku, których marzeniem jest poprawę wyglądu i funkcjonowaniu narządów płciowych. Mimo, ze ginekologia estetyczna jest dosyć młodą dziedziną w Medi Horizon Clinic wszelkie zabiegi wykonywane są przez doświadczonego lekarza. 

Zaufaj naszym specjalistom już teraz i dołącz do grona zadowolonych pacjentek #medihorizonclinicfamilly.

Zabiegi Labioplastyki w Medi Horizon Clinic w Warszawie.

Labioplastyka jest to zabieg polegających na plastyce warg sromowych mniejszych. Wskazania do wykonania zabiegu mogą być różne i są uwarunkowane predyspozycjami pacjentki. Zbyt duże wargi sromowe mogą przeszkadzać w trakcie codziennych czynności i podatne są na powstawanie otarć oraz ran. Z tego powodu u Pań wzrasta ryzyko częstych infekcji intymnych wraz z brakiem satysfakcji z życia seksualnego. Wargi sromowe często ulegają zniekształceniu lub rozciągnięciu po ciężkim naturalnym porodzie. Dzięki Labioplastyce Ginekolog w taki sposób modeluje wargi aby przywrócić im anatomiczny kształt. Labioplastyka to zabieg wykonywany nie tylko ze wzg. estetycznych, ale również i zdrowotnych.

Najczęściej zadawane pytania:

 • Jakie są wskazania do zabiegu labioplastyki?

  Wskazań do wykonania zabiegu labioplastyki jest bardzo dużo. Najczęściej zgłaszają się Pacjentki, które mają zbyt duże wargi sromowe, przez co narażone są na otarcia, rany i dyskomfort w życiu codziennym, jak i podczas uprawiania stosunku czy sportu. Kolejnym wskazaniem do wykonania labioplastyki są często powracające infekcje intymne. Nie mniej jednak, największą grupę pacjentek stanowią Panie, które przebyły ciężki poród lub uraz na skutek, którego wargi sromowe zostały zniszczone.

 • Jakie są przeciwwskazania do zabiegu labioplastyki?

  Do przeciwwskazań do wykonania zabiegu z zakresu ginekologii należą: choroby ginekologiczne, nowotwory ginekologiczne, problemy z krzepliwością krwi oraz ciąża. Zabieg powinno wykonać się  po miesiączkowaniu kobiety.

 • Jak wygląda zabieg labioplastyki w Medi Horizon Clinic?

  Zabieg labioplastykyki w Medi Horizon Clinic zwykle odbywa się w znieczuleniu, zgodnie z preferencją Pacjentki oraz Lekarza Ginekologa.  Dbamy o komfort Pacjentki podczas zabiegu, dlatego też Pacjentka przed zabiegiem proszona jest o wykonanie badań kwalifikujących do zabiegu, które zleca lekarz. Dobór techniki uwarunkowany jest bieżącymi predyspozycjami i jest indywidualnie dobrany do każdej Pacjentki. Klasyczna metoda plastyki warg sromowych polega na wycięciu wolnego brzegu wargi. Metoda ta jest najskuteczniejsza w przypadku przerostu czy nieregularnego rozrostu warg. Drugą metodą jest V-cut, polega na wycięciu nadmiaru skóry, zachowując wolny brzeg wargi sromowej. Zabieg korekty warg sromowych zwykle trwa od ok. 1h – 2h. Po zabiegu Pacjentka zostaje pod opieką wykwalifikowanej Pielęgniarki do momentu, aż poczuje się dobrze.

 • Jak wygląda rekonwalescencja po zabiegu labioplastyki?

  Po zabiegu  labioplastyki przez okres około 7 dni zwykle występuje opuchlizna, w tym czasie należy unikać gwałtownych ruchów, wstawania. Przez cały okres rekonwalescencji należy nosić oddychającą i nieopinająca bieliznę wykonaną z bawełny. Przez okres 4 tygodni należy unikać aktywności fizycznych, do współżycia można powrócić po około 6 tygodniach. Po rekonwalescencji wargi sromowe stają się znacznie mniejsze, poprawiając komfort Pacjentki. Blizny stają się niewidoczne po upływie 6 – 12 miesięcy. Pacjentka odwiedza Klinikę na wizyty kontrolne oraz jest w stałym kontakcie z Operatorem oraz Personelem Medycznym.

Cena wizyt Ginekologia

Konsultacja z zakresu ginekologii 250 zł
Labioplastyka od 5000 zł

Podsumowanie

Labioplastyka Medi Horizon Clinic Warszawa

Jeśli czujesz dyskomfort w okolicach sfery intymnej, to zawsze możesz wykonać zabieg, który nie tylko poprawi Twoją jakość życia, ale również pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie i pewność siebie. Jeżeli jesteś zainteresowana zabiegiem, a masz pytania – zapraszamy Cię do naszego specjalisty, który chętnie odpowie na każde Twoje pytanie. Dołącz do grona zadowolonych Pacjentek, które bardzo żałują, że nie wykonały zabiegu wcześniej.

Nagły przypadek? Dzwoń.

+48 530 763 608

Zapisz się na konsultację

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Preferowany Termin Konsultacji

  Treść wiadomości

  Opinie Pacjentów

  Odzyskałam pewność siebie!

  Do Kliniki trafiłam z polecenia i nie zawiodłam się. Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze, lekarz szczegółowo i cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania, omawiał kolejne etapy wizyty i nakreślił dalszy plan działania. Poza tym czuję, że moje zdrowie jest w dobrych rękach.
  Gosia lat 36

  Nasze mocne strony

  • Doświadczeni Lekarze 
  • Spersonalizowane leczenie 
  • Holistyczne podejście 
  • Jakość i Bezpieczeństwo 
  • Dogodna lokalizacja 
  • Bezpłatny parking 
  • Natychmiastowa usługa w pilnych przypadkach 
  • Nowoczesny sprzęt
  • Komfortowe warunki

  Zadbamy o Twój Komfort.

  Zapisz się na konsultację już dzisiaj  tel. +48 530 763 608

  Przyjęcie do Medi Horizon Clinic

  Krok 1 – Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z Rejestracją Medi Horizon Clinic telefonicznie – +48 530 763 608 lub via e-mailrejestracja@medihorizon.pl i uzyskaj kompleksowe informacje na temat zabiegu, Labioplastyki.

  Krok 2  – Wizyta konsultacyjna

  Konsultacja  z lekarzem specjalistą z zakresu ginekologii, na której wnikliwie przeprowadzany jest wywiad lekarski. Podczas konsultacji lekarz omawia z Tobą Twój problem i stawia diagnozę oraz przedstawia całą procedurę leczenia lub korekty.  Na wizycie konsultacyjnej lekarz zleca Pacjentce zestaw badań diagnostycznych oraz kwalifikujących do zabiegu. Po wizycie Pacjentka otrzymuje komplet dokumentów takie jak zalecenia przed zabiegiem i zalecenia po zabiegu, by móc dobrze się przygotować do zabiegu.

  Krok 3 – Zabieg Labioplastyki

  Pacjentka zgłasza się na zabieg z kompletem wyników badań na wyznaczoną godzinę do Szpitala. Procedura ginekologiczna trwa zwykle ok 2h, po tym czasie Pacjentka jeżeli jest taki wymóg pozostaje w Szpitalu pod opieką wykwalifikowanej pielęgniarki. Pacjentka opuszcza Klinikę następnego dnia po zabiegu.