Lifting twarzy

Lifting twarzy w Medi Horizon Clinic

Lifting twarzy – Face lifting nr 1 wsród zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej!

Upływający czas widać najbardziej po skórze twarzy i szyi. Skóra z wiekiem traci swoją gęstość i elastyczność, pojawiają się zmarszczki a na skutek działania grawitacji skóra opada i tworzą się tzw. ,,chomiki’’. Opadająca twarz daje wrażenie smutnej i poważnej.  Świadomość swojej urody oraz upływającego wieku, znacząco zmieniły kobiety 50+. Kiedyś kobiety po pięćdziesiątce były babciami, teraz są to kobiety sukcesu, które dbają o siebie, swoje zdrowie, samopoczucie i coraz częściej korzystają z usług medycyny estetycznej  i chirurgii plastycznej. 

Najlepszym rozwiązaniem dla kobiet oraz mężczyzn, które wkroczyły już w dojrzały wiek jest wykonanie zabiegu face lifitng – lifting twarzy. Jest to zabieg, który daje najlepszy efekt. Dlatego, dopiero po wykonaniu takiego zabiegu skórę można zrewitalizować i zregenerować poprzez wykonanie serii zabiegów z medycyny estetycznej np. mezoterapii. W rezultacie wykonanie zabiegu face lifting czyli lifting twarzy skóry i szyi, nie tylko poprawia wygląd, ale przede wszystkim bardzo wpływa na samoocenę oraz komfort życia. Pacjenci Medi Horizon Clinic, po zabiegu Face lifting (lifting twarzy) twierdzą, że tak na prawdę życie zaczyna się dopiero po pięćdziesiątce. 🙂 

Face lifting – Lifting Twarzy w Medi Horizon Clinic:

Zabieg korekty twarzy tzw. face lifitng czyli lifting twarzy pozwala na przywrócenie młodego i zdrowego wyglądu skóry twarzy i szyi. W związku z tym Chirurg Plastyk z najwyższą starannością koryguje defekty skóry, spowodowane powstałym nadmiarem skóry na skutek upływającego czasu. Po wykonaniu zabiegu plastyki twarzy, skóra na twarz jest jędrna i wypoczęta, dzięki czemu odzyskuje młody  i atrakcyjny wygląd. W rezultacie face lifting jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów z zakresu Chirurgii Plastycznej przez Pacjentów.

Korekta Powiek

Najczęściej zadawane pytania:

 • Jakie są wskazania do zabiegu lifting twarzy?

  Zabieg lifting twarzy bardzo często wykonuje się zwykle u osób po ok. 50 roku życia.

  -zwiotczenie i nadmiar skóry,
  -widoczne fałdy skóry,
  -osłabienie i spadek napięcia mięśni skóry, 

 • Jakie są korzyści zabiegu face lifting?

  Oprócz poprawy komfortu psychicznego i pewności siebie istotne korzyści to:

  -mała inwazyjność
  -chirurgia jednego dnia
  -mniejsze dolegliwości bólowe w okresie pooperacyjnym
  -szybki powrót do codzienności i aktywności fizyczne
  -niskie ryzyko wystąpienia infekcji

 • Jak wygląda diagnostyka do zabiegu liftingu twarzy?

  Podczas konsultacji lekarz odpowie na każde Twoje pytanie.

  W Medi Horizon Clinic – Chirurg plastyk podczas wstępnej konsultacji z pacjentem dotyczącej plastyki twarzy, szczegółowo omawia całą procedurę zabiegu oraz przedstawia zalecenia przed i po zabiegowe. Na konsultacji chirurg plastyk przedstawia Efekty zabiegu jakie można osiągnąć. W celu pełnej kwalifikacji do zabiegu pacjent proszony jest o wykonanie kompletu badań, w celu sprawdzenia stanu zdrowia.

 • Jak wygląda zabieg face lifting?

  Face lifting (lifting twarzy) wykonywany jest na Bloku Operacyjnym.

  W Medi Horizon Clinic Zabieg face lifting twarzy i szyi  wykonuje chirurg plastyk z wieloletnim doświadczeniem. Face liting przeprowadzana jest w znieczuleniu dostosowanym do zakresu zabiegu zwykle to jest znieczulenie ogólne.  Operacja usunięcia nadmiary skóry twarzy trwa zwykle od 2h – 6h. Pacjent/ka zostaje zaproszona do Medi Horizon Clinic na wyznaczoną godzinę, a następnie zostaje przygotowywany/a do zabiegu. Chirurg plastyk przez zabiegiem wykonuje dokumentację fotograficzna i rysunek na skórze, a następnie przeprowadzany jest zabieg. Face lifting czyli o polega na precyzyjnym nacięciu i usunięciu nadmiaru skóry twarzy i szyi, a następnie napięciu i uniesieniu jej w odpowiedniej płaszczyźnie. Chirurg plastyk wykonuje cięcie w skroniach, przed uchem, za uchem, na linii owłosienia w okolicy potylicznej i w niektórych przypadkach w okolicy podbródka(szczególnie gdy łączy go z liftingiem szyi). Dzięki temu skóra na twarzy będzie się lepiej układała na leżących tkankach, a twarz uzyska naturalny wygląd oraz zostanie zachowana w pełni naturalna mimika.

 • Jak wygląda rekonwalescencja po zabiegu liftingu twarzy?

  Rekonwalescencja jest to indywidualna kwestia każdego pacjenta.

  Po zabiegu liftingu twarzy i szyi pacjentka opuszcza Klinikę w następnej dobie po zabiegu. Na operowaną okolicę chirurg plastyk zakłada specjalistyczny opatrunek, a przede wszystkim modelującą i otrzymująca maskę. Po zabiegu zalecane jest noszenie specjalnej opaski uciskowej, która modeluje, zapobiega powikłaniom i wspomaga proces gojenia.  Po zabiegu Pacjent/ka otrzymuje zalecenia do których trzeba się stosować. Typowym objawem zabiegu liftingu twarzy mogą być delikatne obrzęki lub siniaczki, które ustępują po ok. 7 dniach.  Operowaną okolicę można schładzać. Wizyta kontrolna jest 1-2 dni po zabiegu, a szwy usuwane są ok. 7-10  dniach. W rezultacie po usunięciu szwów zalecane jest masowanie blizn specjalną maścią. Na skutek zabiegu typowym objawem jest do  przejściowego zaburzenia czucia w zakresie preparowanej skóry twarzy i szyi, które powraca w pełni po kilku miesiącach. Ostateczny efekt zabiegu liftingu twarzy zobaczymy po mniej więcej 3 -4 miesiącach od operacji. 

Ceny zabiegów -Face lifting

Zabieg Cena
Face lifting od 14 000 – 20 000 zł

Podsumowanie

Lifting twarzy (lift twarzy) w Warszawie

Lifting to jeden z najpopularniejszych zabiegów odmładzania twarzy w Medi Horizon Clinic. Zmarszczki, drobne linie i głębokie fałdy są częstymi oznakami naturalnego procesu starzenia, który może sprawić, że na zewnątrz wyglądamy starzej niż czujemy się w środku. Nasi chirurdzy plastyczni posiadają umiejętności i wiedzę, aby wygładzić luźną skórę i napiąć mięśnie twarzy pod powierzchnią skóry, aby zapewnić młodszy i bardziej pełen energii wygląd. Korzystając z najnowszych technik z zakresu chirurgii plastycznej nasi lekarze mogą pomóc w osiągnięciu długotrwałych efektów, które wyglądają naturalnie i pięknie.

Nagły przypadek? Dzwoń.

+48 530 763 608

Zapisz się na konsultację

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Preferowany Termin Konsultacji

  Treść wiadomości

  Opinie Pacjentów

  Rewelacja!

  Korzystałam wielokrotnie z zabiegów z medycyny estetycznej wypełniacze i inne... niestety wszystkie zabiegi dawały krótki efekt. Byłam tym zmęczona. Zdecydowałam się na całościowy lifting twarzy i szyi - i polecam. Moja skóra jest naciągnięta bez efektu maski, mam zachowaną mimikę. Jedyny minus - po zabiegu miałam liczne siniaki i opuchnięcie, ze wzg. na moją chorobę krzepliwości krwi.  Pozdrawiam cały zespół Medi Horizon Clinic.
  Anna lat 50

  Nasze mocne strony

  • Doświadczeni Lekarze
  • Spersonalizowane leczenie
  • Holistyczne podejście
  • Jakość i Bezpieczeństwo
  • Dogodna lokalizacja
  • Bezpłatny parking
  • Natychmiastowa usługa w pilnych przypadkach
  • Nowoczesny sprzęt
  • Komfortowe warunki

  Zapisz się na konsultację!

  Zapisz się na konsultację kwalifikującą do zabiegu już dziś i sprawdź jak możemy Ci pomóc. tel. +48 530 763 608

  Przyjęcie do Medi Horizon Clinic

  Krok 1 – Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z Rejestracją Medi Horizon Clinic telefonicznie – +48 530 763 608 lub via e-mailrejestracja@medihorizon.pl i uzyskaj kompleksowe informacje.

  Krok 2 – Wizyta konsultacyjna

  Kwalifikacja do zabiegu wymaga standardowej konsultacji z lekarzem specjalistą, który przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski oraz dobiera odpowiednią metodę leczenia lub korekty.

  Krok 3 – Decyzja Pacjenta i Lekarza

  Lekarz podejmuje decyzję, czy zabieg jest możliwy do wykonania oraz bezpieczny dla Pacjenta. Wyjaśnia Pacjentowi jak przebiega zabieg, określa zakres oraz cenę. Następnie ustalany jest termin kwalifikacji anestezjologicznej i samego zabiegu.

  Krok 4 – Zabieg i pobyt w Medi Horizon Clinic

  Dużą wagę przykładamy do optymalnego wyboru znieczulenia do zabiegu operacyjnego, zwalczania bólu pooperacyjnego oraz do odpowiedniej regeneracji i rehabilitacji pacjenta. Pacjent przez cały czas objęty jest opieką wykwalifikowanej kadry medycznej.