Liposukcja

Liposukcja Body Jet w Medi Horizon Clinic

Zabieg Liposukcja systemem Body Jet  

Liposukcja Body Jet, jest to zabieg, który polega na usuwaniu nadmiaru zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. Bardzo często zdarzając się przypadki, iż osoby korzystają z siłowni czy też uprawiające rozmaite sporty – nie mogą zgubić zbędnych kilogramów. Liposukcja tkanki tłuszczowej wykonywana jest w sposób bezpieczny i mało inwazyjny dla pacjenta. Liposukcja wodna systemem Body Jet, polega na usuwaniu tkanki tłuszczowej za pomocą delikatnego strumienia wody. Stosowana metoda wypłukiwania tkanki tłuszczowej, jest bezpieczną alternatywą do klasycznej liposukcji, gdyż strumień wody chroni naczynia, nerwy, mięśnie oraz skórę.

Wykonanie Liposukcji wodnej systemem Body Jet bardzo często stanowi przełomowy moment w życiu pacjenta lub pacjentki.

Przede wszystkim nie  tylko zmienia wygląd pacjenta/ pacjentki jak w rezultacie wpływa pozytywnie zdrowszy tryb życia pacjenta. Zabieg liposukcji Body Jet jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w Medi Horizon Clinic. Z zabiegu korzystają zarówno kobiety jak i mężczyźni. Liposukcja Body Jet systemem wodnym umożliwia przeszczep w wybraną okolicę np. piersi, pośladki, blizny lub ubytki – pozyskaną na skutek wypłukania tkankę tłuszczową. Pacjenci doceniają metodą za jej wszechstronność, gdyż chirurg plastyk może z miejsca na ciele gdzie tkanki tłuszczowej jest za dużo, przeszczepić ją w miejsce gdzie jej potrzeba.

Korekta Powiek

Najczęściej zadawane pytania:

 • Jak wygląda diagnostyka do zabiegu Liposukcji Body Jet ?

  Podczas konsultacji lekarz odpowie na każde Twoje pytanie.

  W Medi Horizon Clinic – Chirurg plastyk podczas wstępnej konsultacji z pacjentem dotyczącej zabiegu usuwania tkanki tłuszczowej (liposukcji), szczegółowo omawia całą procedurę zabiegu oraz przedstawia zalecenia przed i po zabiegowe. Na konsultacji chirurg plastyk przedstawia przede wszystkim Efekty zabiegu jakie można osiągnąć. W rezultacie w celu pełnej kwalifikacji do zabiegu pacjentka proszona jest o wykonanie kompletu badań, w celu sprawdzenia stanu zdrowia.  Istnieje możliwość wykonania badań diagnostycznych w Medi Horizon Clinic – poznaj szczegóły

 • Jak wygląda zabieg liposukcji?

  Zabieg liposukcji wodnej wykonywany jest na Bloku Operacyjnym.

  W Medi Horizon Clinic Zabieg usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej – czyli liposukcji,  wykonuje chirurg plastyk z wieloletnim doświadczeniem. Zabieg Liposukcji Body Jet wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym oraz lekkiej sedacji, by zachować komfort podczas zabiegu. Zabieg liposukcji trwa zwykle ok. 2-3h w zależności od okolicy wybranej do usunięcia tkanki tłuszczowej.  Chirurg plastyk przed zabiegiem wykonuje dokumentację fotograficzną i rysunek na skórze, a następnie przeprowadza zabieg. Zabieg liposukcji wodnej Body Jet polega na precyzyjnym nacięciu skóry (ok. 2mm) oraz wprowadzeniu specjalistycznych kaniul i wypłukiwaniu wodnym roztworem nadmiaru tłuszczu z tkanek. Po zabiegu zakładane są szwy oraz specjalistyczne opatrunki. Pacjent po zabiegu otrzymuje specjalne ubranko modelujące, które chroni i podtrzymuje skórę po zabiegu. 

 • Jak wygląda rekonwalescencja po zabiegu liposukcji Body Jet?

  Rekonwalescencja po zabiegu zmniejszanie piersi jest to indywidualna kwestia każdej pacjentki.

  Po zabiegu Liposukcji wodnej systemem Body Jet pacjentka opuszcza Klinikę tego samego dnia.  Pacjentka otrzymuje pełną opiekę przeciwzakrzepową oraz przeciwbólowa, tak by rekonwalescencja po zabiegu w pierwszej dobie  była komfortowa. Pacjentka przy wyjściu z Kliniki otrzymuje zalecenia po zabiegowych do których powinna się zastosować. Wizyta kontrola po zabiegu jest w 2, 7, 14 dobie po zabiegu oraz po miesiącu. Szwy ściąganie są po 7 dniach.  Po zabiegu liposukcji body jet zalecane jest wykonanie serii drenaży limfatycznych w celu usunięcia powstałego opuchnięcia, obrzęku oraz w celu wyrównania i rozmasowania skóry.  

Liposukcja cena Warszawa

Zabieg Cena
Liposukcja Body Jet od 4 000 zł
*Cena zabiegu zależy od liczby okolic poddanych zabiegowi

Podsumowanie

Liposukcja Warszawa

Liposukcja jest jednym z naszych najpopularniejszych zabiegów w Medi Horizon Clinic. Nasi chirurdzy plastyczni wykorzystują niektóre z najnowszych technik liposukcji, aby skutecznie usuwać uporczywe kieszenie nadmiaru tłuszczu z praktycznie każdego obszaru ciała. Jeśli pomimo regularnej diety i ćwiczeń zmagasz się z nadmiarem tłuszczu, liposukcja może pomóc Ci osiągnąć sylwetkę, na którą dążyłeś. Ta procedura może nadać Twojemu ciału bardziej wyprofilowany i młodzieńczy wygląd z pięknymi, naturalnie wyglądającymi rezultatami.

Nagły przypadek? Dzwoń.

+48 530 763 608

Zapisz się na konsultację

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Preferowany Termin Konsultacji

  Treść wiadomości

  Opinie Pacjentów

  Super!

  Zdecydowałem się na zabieg liposukcji wodnej systemem Body Jet, gdyż nie mogłem spalić na siłowni  tyle tkanki tłuszczowej co chciałem. Zabieg pomógł mi w tym.  Lekarz zadbał o mój komfort podczas zabiegu i praktycznie nic nie czułem. Drenaże limfatyczne po zabiegu, które są wymagane nie należą do najprzyjemniejszych masaży. Jednak Efekt po czasie super!
  Bartek lat 40

  Nasze mocne strony

  • Doświadczeni Lekarze
  • Spersonalizowane leczenie
  • Holistyczne podejście
  • Jakość i Bezpieczeństwo
  • Dogodna lokalizacja
  • Bezpłatny parking
  • Natychmiastowa usługa w pilnych przypadkach
  • Nowoczesny sprzęt
  • Komfortowe warunki

  Zapisz się na konsultację!

  Zapisz się na konsultację kwalifikującą do zabiegu już dziś i sprawdź jak możemy Ci pomóc. tel. +48 530 763 608

  Przyjęcie do Medi Horizon Clinic

  Krok 1 – Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z Rejestracją Medi Horizon Clinic telefonicznie – +48 530 763 608 lub via e-mailrejestracja@medihorizon.pl i uzyskaj kompleksowe informacje.

  Krok 2 – Wizyta konsultacyjna

  Kwalifikacja do zabiegu wymaga standardowej konsultacji z lekarzem specjalistą, który przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski oraz dobiera odpowiednią metodę leczenia lub korekty.

  Krok 3 – Decyzja Pacjenta i Lekarza

  Lekarz podejmuje decyzję, czy zabieg jest możliwy do wykonania oraz bezpieczny dla Pacjenta. Wyjaśnia Pacjentowi jak przebiega zabieg, określa zakres oraz cenę. Następnie ustalany jest termin kwalifikacji anestezjologicznej i samego zabiegu.

  Krok 4 – Zabieg i pobyt w Medi Horizon Clinic

  Dużą wagę przykładamy do optymalnego wyboru znieczulenia do zabiegu operacyjnego, zwalczania bólu pooperacyjnego oraz do odpowiedniej regeneracji. Pacjent przez cały czas objęty jest opieką wykwalifikowanej kadry medycznej.