Medycyna estetyczna

Medycyna Etetyczna w Medi Horizon Clinic

Medycyna Estetyczna w Medi Horizon Clinic

Medycyna estetyczna w ostatnich latach staje się coraz bardziej popularna i często staje się alternatywą dla zabiegów chirurgicznych. Medycyna estetyczna charakteryzuje się niewielką inwazyjnością zabiegów oraz dużym spektrum zabiegów, dzięki temu coraz częściej jest wybierana zarówno przez kobiet oraz mężczyzn. Medycyna estetyczna przede wszystkim skupia się na profilaktyce starzenia się skóry, niwelacji zmarszczek oraz na zabiegach z wykorzystaniem specjalistycznych leków jak np. toksyna botulinowa. Nowoczesna medycyna estetyczna oferuje szeroki wachlarz zabiegów, które skutecznie usuną zmarszczki powstałe na przełomie upływających lat. Dzięki skorzystaniu z zabiegów na bazie nowoczesnych technik, preparatów możesz nie tylko skutecznie opóźnić procesy starzenia skóry, ale przede wszystkim zadbać o swój wygląd i poczuć się pięknie.

Zaufaj naszym specjalistom już teraz i dołącz do grona zadowolonych pacjentek #medihorizonclinicfamilly.

Zabiegi medycyny estetycznej w Medi Horizon Clinic w Warszawie.

W Medi Horizon Clinic zabiegi z Medycyny Estetycznej wykonywane są przez doświadczone i wykwalifikowane osoby z dziedziny chirurgii i dermatologii. Nasza klinika skupia się na wydobyciu tego co ukryte czyli piękna każdej osoby i oferujemy zabiegi takie jak:

 • Modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym

  Podczas konsultacji lekarz odpowie na każde Twoje pytanie.

  Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym. Każda z Pań marzy o pięknych i wyrazistych ustach. Kwas hialuronowy nie tylko jest idealnym wypełniaczem, ale również utrzymuje prawidłowe nawilżenie skóry w miejscach podania. W efekcie końcowym Panie mogą cieszyć się z pięknych pełnych i nawilżonych ust.Zabieg modelowania ust polecany jest również i dojrzałym osobom, których usta utraciły już młodzieńczy wygląd z powodu upływającego czasu. Bardzo często lekarz wykonujący zabieg niweluja zmarszczki wokół ust, dając efekt naturalnych ust.

  Zabieg jest prawie całkowicie bezbolesny, dzięki miniaturowej igle oraz zawartości odpowiedniej ilości znieczulenia. Procedura trwa zwykle ok. 15 – 20 min. Bardzo ważnym aspektem jest stosowanie się pacjentów do zaleceń po zabiegu modelowania i powiększania ust preparatem na bazie kwasu hialuronowego.

 • Wypełnianie zmarszczek – kwasem hialuronowym

  Podczas konsultacji lekarz odpowie na każde Twoje pytanie.

  Redukcja zmarszczek kwasem hialuronowym – Kwas hialuronowy, który zostaje podany jest w Medi Horizon Clinic spełnia wszystkie aspekty i wymogi, jest certyfikowany i w pełni bezpieczny dla organizmu pacjenta. Nie tylko naturalnie występuje w organizmie, ale idealnie spełnia funkcję wypełniacza. Jest to najczęściej wykorzystywana metoda do usunięcia, zniwelowania czy spłycenia zmarszczek, powstałych przez lata. Efekt końcowy jest widoczny natychmiast i utrzymuje się nawet do 2 lat.  Zabieg można wykonać do zahamowania  oznak starzenia i spłycenia zmarszczek takich jak: lwia zmarszczka, kurze łapki, bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki i załamania na szyi czy dekolcie, zmarszczki na dłoniach itd.

  Zabieg jest prawie całkowicie bezbolesny, dzięki miniaturowej igle i trwa ok. 15 – 20 min. Bardzo ważnym aspektem jest stosowanie się pacjentów do zaleceń po zabiegu użycia wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego.

 • Redukcja zmarszczek

  Podczas konsultacji lekarz odpowie na każde Twoje pytanie.

  Redukcja zmarszczek z wykorzystaniem preparatu na bazie toksyny botulinowej. Toksyna botulinowa to nic innego niż lek który ma za zadanie zmniejszenia pracy mięśni oraz redukcji zmarszczek.  Preparat działa tylko i wyłącznie w obrębie mięśni gdzie został podany, blokując przewodnictwo – nerwowo – mięśniowe. Wywołana blokada ma charakter tylko przejściowy i mija po kilku miesiącach od podania, jest to kwestia indywidualna pacjenta. W porównaniu z kwasem hialuronowym efekt widoczny jest stopniowo. Najczęściej preparat używany jest przy usuwaniu zmarszczek takich jak kurze łapki, lwia zmarszczka, poziomych linii na czole czy wokół oczu. Podanie preparatu wpływa na jego rozluźnienie, zmniejszając tym samym widoczność zmarszczek, które widocznie ulegają spłyceniu. Dzięki zabiegowi uzyskasz zrelaksowany i wypoczęty wyraz twarzy., przy jednoczesnym zachowaniu mimiki twarzy.

  Zabieg jest prawie całkowicie bezbolesny, dzięki miniaturowej igle i trwa ok. 15 min. Bardzo ważnym aspektem jest stosowanie się pacjentów do zaleceń po zabiegu użycia toksyny botulinowej.

 • Leczenie nadpotliwości

  Podczas konsultacji lekarz odpowie na każde Twoje pytanie.

  Leczenie nadpotliwości w Medi Horizon Clinic- Nadmierne wydzielanie potu nie tylko może być pod pachami jak u większości ludzi. Bardzo dużo osób cierpi na nadpotliwość rąk, nóg czy czoła. Bardzo często spotykamy się z nadpotliwością w różnych sytuacjach stresowych, nie mniej jednak wiele osób boryka się z nadmierną potliwością, również podczas codziennych prozaicznych czynnościach. Wówczas zalecane jest podanie preparatu, który spowoduje zahamowanie wydzielenia potu. Nadpotliwość jest leczona z wykorzystaniem toksyny botulinowej, która świetnie sprawdza się w tedy typu przypadłości. Podanie preparatu blokuje zakończenia nerwowe, odpowiedzialne za wydzielanie potu w wybranych partiach ciała. Efekt utrzymuje się 6-9 miesięcy.

  Zabieg jest prawie całkowicie bezbolesny, dzięki miniaturowej igle i trwa ok. 15 -30 min. Bardzo ważnym aspektem jest stosowanie się pacjentów do zaleceń po zabiegu użycia toksyny botulinowej.

 • Leczenie bruksizmu

  Podczas konsultacji lekarz odpowie na każde Twoje pytanie.

  Leczenie bruksizmu – przypadłość ta polega na niekontrolowanym mocnym zaciskaniu i zgrzytaniu zębami w szczególności podczas snu. Najczęściej jest wynikiem długiego stresu. W efekcie często występuje ból mięśni żuchwy, bóle głowy, a nawet dochodzi do uszkodzeń zębów.  Leczenie polega na podaniu w odpowiednie miejsce preparatu toksyny botulinowej, który rozluźnia mięśnie. Metoda jest w pełni bezpieczna, a efekty utrzymują się do około 6 miesięcy.

  Zabieg jest prawie całkowicie bezbolesny, dzięki miniaturowej igle i trwa ok. 15 – 30 min. Bardzo ważnym aspektem jest stosowanie się pacjentów do zaleceń po zabiegu użycia toksyny botulinowej.

 • Wolumetria twarzy

  Podczas konsultacji lekarz odpowie na każde Twoje pytanie.

  Wolumetria twarzy – nazywany też nie chirurgicznym liftingiem. Zabieg polega na modelowaniu owalu twarzy z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Dzięki niemu lekarz może wymodelować żuchwę, brodę czy policzki. Bardzo często zabieg ten wykonywany jest u Panów, którzy chcą posiadać wyraźnie zaznaczoną szczękę. Do wolumetrii wykorzystywany jest specjalny kwas hialuronowy, który jest gęstszy od innych preparatów. Efekty widoczne są od razu i utrzymują się do 12-18 miesięcy.

  Zabieg jest prawie całkowicie bezbolesny, dzięki miniaturowej igle i trwa ok. 15 – 20 min. Bardzo ważnym aspektem jest stosowanie się pacjentów do zaleceń po zabiegu użycia wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego.

 • Nici PDO

  Podczas konsultacji lekarz odpowie na każde Twoje pytanie.

  Lifting nićmi PDO – zabiel ten polega na wprowadzeniu w pełni bezpiecznych dla organizmu nici w wybraną partię twarzy. Dzięki tym niciom PDO, można  wymodelować twarz, zliftingować i usunąć skutecznie zmarszczki. Nici PDO dzięki swoim właściwościom te pobudzają produkcję kolagenu, który odpowiedzialny jest za gęstość i sprężystość skóry. Na pełny efekt należy poczekać około 2 tygodnie i utrzymuje się do 2 lat.

  Zabieg jest prawie całkowicie bezbolesny, dzięki zastosowanemu wcześniej znieczuleniu i trwa ok. 30 – 45 min. Bardzo ważnym aspektem jest stosowanie się pacjentów do zaleceń po zabiegu użycia nici PDO.

 • Mezoterapia koktajlami lub osoczem bogatopłytkowym

  Podczas konsultacji lekarz odpowie na każde Twoje pytanie.

  Mezoterapia koktajlami na bazie kwasu hialuronowego to bez wątpienia top 1 wśród zabiegów z zakresu nowoczesnej medycyny estetycznej. Zabieg ten polega na wprowadzeniu za pomocą cienkiej igły preparatu np. na bazie kwasu hialuronowego, który skutecznie nawilży skórę i pobudzi uśpione komórki skóry do produkcji kolagenu. Dzięki temu zabiegowi nasza skóra będzie odświeżona, naprężona i pełna blasku. Efekt utrzymuje się do ok. 2-3 miesięcy w zależności od stanu skóry i jej wymagań.

  Zabieg jest prawie całkowicie bezbolesny, dzięki zastosowanemu wcześniej znieczuleniu i trwa ok. 30 min. Bardzo ważnym aspektem jest stosowanie się pacjentów do zaleceń po zabiegu użycia koktajli na bazie kwasu hialurnowowegc.

  Kolejnym równie popularnym zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej jest Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym. Zabieg stał się hitem wśród zabiegów z zakresu medycyny estetycznej ze wzg. na ,cudowne’ właściwości osocza bogatopłytkowego. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym potocznie też nazywana jest Wampirzym liftingiem. Nie wątpliwie obok komórek macierzystych, osocze bogatopłytkowe ma ogromną moc.

  Po pierwsze osocze, które podajemy w twarz pochodzi od pacjenta u którego wykonywany jest zabieg, czyli jest autogenne przez co unikamy możliwość wystąpienia reakcji alergicznych.

  Po drugie osocze bogatopłytkowe ma ogromną moc regeneracyjną. Naukowcy do dzisiaj opublikowali wiele artykułów, gdzie osocze skutecznie leczy blizny, rany, oparzenia.

  Po trzecie osocze bogatopłytkowe, dzięki swoim odżywczym właściwościom jest niczym paliwo dla naszej skóry. Po zabiegu osoczem bogatopłytkowym nasza skóra będzie nawilżona i promienna. Osocze odżywia skórę od wewnątrz pobudzając fibroblasty do produkcji kolagenu w skórze.  Z wielkim sukcesem mezoterapia osoczem bogatopłytkowym wykorzystywana jest w leczeniu trądziku jak i blizn powstałych po trądziku oraz w chorobach skóry głowy i przy wypadaniu włosów. Z zabiegu korzystają zarówno kobiety jak i mężczyźni w różnym wieku.

  Zabieg jest prawie całkowicie bezbolesny, dzięki zastosowanemu wcześniej znieczuleniu i trwa ok. 30 min. Bardzo ważnym aspektem jest stosowanie się pacjentów do zaleceń po zabiegu mezoterapii osoczem bogatopłytkowym.

Cena wizyt Medycyna Estetyczna

Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej
Modelowanie i powiększanie ust
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym
Redukcja zmarszczek
Leczenie nadpotliwości
Leczenie bruksizmu
Nici PDO
Mezoterapia koktajlami lub osoczem bogatopłytkowym

Podsumowanie

Medycyna Estetyczna w Warszawie

Medycyna Estetyczna na przełomie lat zyskała na popularności. Coraz więcej zarówno kobiet jak i mężczyzn w różnym wieku, chcąc wyglądać młodziej i świeżo sięga po zabiegi z zakresu medycyny estetyczny. Bardzo ważnym aspektem jest zachowanie umiaru w zabiegach, jak również świadomość, że zabiegi powinny podkreślić urodę pacjentki lub pacjenta. Specjaliści z Medi Horizon Clinic, dzięki swojemu doświadczeniu i celebracji piękna, stosują bezpieczne certyfikowane preparaty podkreślając urok pacjentki. Musimy, też pamiętać, że  zabiegi np. mezoterapii, które świetnie nawilżają i stymulują skórę do produkcji kolagenu – są nie tylko po to by usunąć zmarszczki, ale przede wszystkim po to by utrzymać dłużej skórę w dobrej kondycji i w miarę możliwości spowolnić procesy starzenia się skóry.

Nagły przypadek? Dzwoń.

+48 530 763 608

Zapisz się na konsultację

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Preferowany Termin Konsultacji

  Treść wiadomości

  Opinie Pacjentów

  Super Efekty

  Takich specjalistów nam trzeba. Baaardzo dogłębny wywiad, przejrzyste wyjaśnienie laikowi sugerowanych metod działania, brak pośpiechu, cierpliwość, zaangażowanie, a do tego pani doktor jest tak przemiłą i ciepłą osobą, że rozmowa z nią to czysta przyjemność.Po wielu, wielu zdawkowych wizytach u innych lekarzy ktoś pierwszy raz ktoś porządnie przyjrzał się mojej skórze i myślę, że mamy dobry plan działania na przyszłość.Bardzo polecam i pozdrawiam.
  Dagmara lat 32

  Nasze mocne strony

  • Doświadczeni Lekarze 
  • Spersonalizowane leczenie 
  • Holistyczne podejście 
  • Jakość i Bezpieczeństwo 
  • Dogodna lokalizacja 
  • Bezpłatny parking 
  • Natychmiastowa usługa w pilnych przypadkach 
  • Nowoczesny sprzęt
  • Komfortowe warunki

  Nie wiesz jaki zabieg będzie dla Ciebie odpowiedni?

  Zapisz się na konsultację już dzisiaj i otrzymaj specjalnie dla Ciebie przygotowany Plan zabiegowy tel. +48 530 763 608

  Przyjęcie do Medi Horizon Clinic

  Krok 1 – Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z Rejestracją Medi Horizon Clinic telefonicznie – +48 530 763 608 lub via e-mailrejestracja@medihorizon.pl i uzyskaj kompleksowe informacje na temat zabiegu, który Cię interesuje.

  Krok 2  – Wizyta konsultacyjna

  Konsultacja  z lekarzem specjalistą z zakresu medycyny estetycznej, na której wnikliwie przeprowadzany jest wywiad lekarski, omawiane są wskazania, przeciwwskazania, a co najważniejsze efekty zabiegów. Podczas konsultacji specjalista przygotowuje indywidualnie dla Pacjentki lub Pacjenta Plan Zabiegowy. Bardzo często tuż po konsultacji Pacjentki lub Pacjenci decydują się na wykonanie zabiegu z zakresu medycyny estetycznej.

  Krok 3 – Zabieg

  Pacjent zgłasza się na wizytę, 30 min wcześniej, w zależności czy to będzie zabieg z użyciem specjalnej maści znieczulającej czy też nie. Następnie wykonywana jest dokumentacja fotograficzna oraz medyczna i wykonywany jest zabieg. Pacjentka po zabiegu otrzymuje zalecenia pozabiegowe, do których trzeba się zastosować, by uniknąć powikłań i cieszyć się efektem przez długi czas.