Neurochirurgia Warszawa

Neurochirurgia w Medi Horizon Clinic

Operacje endoskopowe kręgosłupa są mało inwazyjne zabiegi, które uwolnią Cię od bólu.

Co to są endoskopowe operacje kręgosłupa?

Endoskopowa operacja kręgosłupa jest to bezpieczniejsza procedura chirurgiczna od tradycyjnej operacji kręgosłupa. W tej metodzie wykorzystuje się endoskop, za pomocą którego dociera się do miejsca choroby wraz z narzędziami niezbędnymi do wykonania operacji. Atutem endoskopowej operacji kręgosłupa jest ograniczony dostęp do kręgosłupa pozwalający na uniknięcie krwawienia, nacięcia są kilkumilimetrowe, a pacjent po kilku godzinach po zabiegu jest samodzielny. 

W Medi Horizon Clinic Warszawa oferuje usługi medyczne z zakresu Neurochirurgii takie jak:

 • Konsultacja neurochirurgiczna

  Konsultacje neurochirurgiczne w prywatnej Klinice w Warszawie

  Na konsultacji specjalista neurochirurg bardzo dokładnie przeprowadza wywiad lekarski z Pacjentem. Po weryfikacji badań kręgosłupa typu rezonansu czy tomografii komputerowej – neurochirurg precyzuje źródło bólu oraz proponuje odpowiednią metodę leczenia. Z konsultacji neurochirurgicznych w Medi Horizon Clinic w Warszawie mogą skorzystać zarówno dzieci i dorośli. Nasi specjaliści, dzięki doświadczeniu zadbają o komfort Twój lub Twojego dziecka podczas konsultacji jak i całego procesu leczenia.

 • Endoskopowa operacja kręgosłupa

  Endoskopowa operacja kręgosłupa jest szansą na komfortowe życie bez bólu.

  -czas zabiegu ok. 40 min,
  -minimalne uszkodzenie mięśni okołokręgosłupowych,
  -niskie ryzyko powikłań związanych z operacją,
  -bardzo wysoka widoczność struktur nerwowych podczas operacji,
  -niewielki ból pooperacyjny,
  -czas rehabilitacji 6 tyg.

  Więcej o zabiegu

 • Stenoza kręgosłupa metodą endoskopową

  Podczas konsultacji neurochirurg odpowie na każde Twoje pytanie.

  Stenoza jest to zwężenie kanału kręgowego powodująca brak miejsca dla znajdujących się w kanale struktur nerwowych. Najczęściej do stenozy dochodzi w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Wówczas pacjenci odczuwają ból w okolicach lędźwi, promieniujący ból kończyn dolnych, a nawet może występować rwa kulszowa. Coraz częściej stenoza występuje u osób prowadzący głównie siedzący tryb życia. Więcej o zabiegu

 • Discektomia kręgosłupa metodą endoskopową

  Podczas konsultacji neurochirurg odpowie na każde Twoje pytanie.

  Discektomia kręgosłupa lędźwiowego zgodnie ze swoją definicją jest zabiegiem operacyjnym, polegającym na usunięciu nieprawidłowych części krążka międzykręgowego, który uciska na rdzeń kręgowy lub nerwy rdzeniowe powodując szereg dolegliwości.  W Medi Horizon Clinic w trakcie disectomii szyjnej wykorzystuje się artrodezę (implant sztywny).Przyczyną dolegliwością przede wszystkim są to przebyte urazy w danym odcinku kręgosłupa.  Więcej o zabiegu 

 • Nukleoplastyka koblacyjna odcinka lędźwiowego lub szyjnego

  Podczas konsultacji lekarz odpowie na każde Twoje pytanie.

  Nukleoplastyka koblacyjna jest małoinwazyjny zabieg kręgosłupa lędźwiowego lub szyjnego. Polega on na wprowadzeniu specjalistycznej elektrody do środka jądra miażdżystego należącego do części dysku. Wówczas dochodzi do usunięcia części jądra z wykorzystaniem temperatury około 40 stopni. Dzięki zastosowaniu tej temperatury nie dochodzi do uszkodzenia tkanek oraz zminimalizowane jest ryzyko powstania powikłań. Więcej o zabiegu

Cena wizyt i zabiegów neurochirurgicznych

Konsultacja Neurochirurgiczna 350 zł

Podsumowanie

Neurochirurg Warszawa

Specjalnością Neurochirurga w Medi Horizon Clinic to przede wszystkim leczenie kręgosłupa poprzez wykonywanie zabiegów metodą endoskopową. Jeżeli borykasz się z jakimikolwiek problemami kręgosłupa to znaczy, że warto umówić się na konsultację neurochirurgiczną, by wyeliminować żródło bólu. Warto pamiętać, że nie leczone schorzenia kręgosłupa mogą prowadzić do wielu poważnych powikłań neurologicznych. Poza wiedzą i doświadczeniem naszego zespołu neurochirurgicznego zapewniamy Państwu dostęp do najnowszych technik medycznych oraz metod diagnostyczno-terapeutycznych. 

Zapisz się na konsultację

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Preferowany Termin Konsultacji

  Treść wiadomości

  Nagły przypadek? Dzwoń.

  +48 530 763 608

  Opinie Pacjentów

  Polecam!

  Zgłosiłem się do Kliniki w celu przeprowadzenia zabiegu kręgosłupa - meotdą endoskopową. Lekarz bardzo rzeczowy, z ogromną empatią do pacjenta. Bardzo umiejętnie Doktor wytłumaczył mi całą procedurę zabiegu jak i okres po zabiegu. Bardzo dobra organizacja zabiegu oraz rehabilitacji po. Według mnie bardzo profesjonalnie, polecam wszystkim, którzy chcą uwolnić się od bólu kręgosłupa.
  Kajetan lat 45

  Nasze mocne strony

  • Doświadczeni Lekarze 
  • Spersonalizowane leczenie 
  • Holistyczne podejście 
  • Jakość i Bezpieczeństwo 
  • Dogodna lokalizacja 
  • Bezpłatny parking 
  • Natychmiastowa usługa w pilnych przypadkach 
  • Nowoczesny sprzęt
  • Komfortowe warunki

  Szukasz sprawdzonego Neurochirurga w Warszawie?

  Umów się na konsultację do lekarza jednego z naszych specjalistów. Jesteśmy dla Ciebie i Twoich bliskich . tel. +48 530 763 608

  Przyjęcie do Medi Horizon Clinic

  Krok 1 – Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z Rejestracją Medi Horizon Clinic telefonicznie – +48 530 763 608 lub via e-mailrejestracja@medihorizon.pl i uzyskaj kompleksowe informacje.

  Krok 2  – Wizyta konsultacyjna

  Konsultacja  z lekarzem specjalistą neurochirurgiem, który przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski oraz zleca odpowiednią diagnostykę i badania.

  Krok 3 – Badania diagnostyczne 

  Pacjent po otrzymaniu listy zleconych badań zgłasza się do Rejestracji Kliniki w celu umówienia na wykonanie badań. Po otrzymaniu wyników Pacjent, zgłasza się na wizytę do specjalisty Neurochirurga, którzy przeprowadza dokładną analizę wyników z przeprowadzonych badań diagnostycznych. Następnie stawia diagnozę i dostosowuje indywidualnie do Pacjenta odpowiedni zabieg neurochirurgiczny metodą endoskopową..

  Krok 4 – Zabieg

  Operacje endoskopowe kręgosłupa zwykle przeprowadzane są  w znieczuleniu ogólnym, a po zabiegu Pacjent pozostaje po opieką wykwalifikowanego zespołu medycznego, który dba o komfort Pacjenta po zabiegu.  Pacjent opuszcza Klinikę następnego dnia po kontroli lekarza prowadzącego. W okresie rekonwalescencji Medi Horizon Clinic Team Care jest dla naszych pacjentów 24h przez 7 dni w tygodniu.