Jesteśmy dla Ciebie!

W Klinice Medi Horizon Clinic wszystkie zabiegi operacyjne wykonujemy przy zastosowaniu sprawdzonych i nowoczesnych metod większość technikami mało inwazyjnymi. Oferujemy Państwu nasze doświadczenie i profesjonalizm – zapewniamy komfort i bezpieczeństwo.

Medi Horizon Clinic przestrzega najwyższych możliwych standardów, aby zapewnić Tobie i Twojej rodzinie najlepszą opiekę. Nasi renomowani chirurdzy pomogli pacjentom z całego świata i traktują każdą osobę z najwyższym szacunkiem. Wszyscy nasi specjaliści oddani są ustawicznemu kształceniu i badaniom medycznym. Praktykowali swoją wiedzę w najbardziej prestiżowych międzynarodowych instytucjach medycznych na świecie. Służyli również jako eksperci w artykułach wielu krajowych mediów i często prowadzili wykłady lub seminaria dla uczelni wyższych.

Od chwili przybycia do Medi Horizon Clinic przekonasz się, że dołożyliśmy wszelkich starań, abyś czuł się komfortowo. Niezależnie od tego, czy przyjdziesz do naszego specjalisty ze względu na jego wiedzę chirurgiczną, technikę czy zaawansowane leczenie, nasz przyjazny i wspierający personel zapewni, że będziesz pod opieką na każdym etapie pobytu w Klinice.

Począwszy od naszych gabinetów, przez wygodne pokoje pacjentów, aż po nowoczesną salę operacyjną, każdy zakątek naszej placówki został zaprojektowany z myślą o Tobie. Nasz wyjątkowo uważny i przyjazny personel dostępny jest dla Ciebie na każdym etapie Twojej wizyty. Po zabiegu zostaniesz odprowadzony do sali pooperacyjnej, gdzie oddelegowana pielęgniarka dyżurna zapewni Ci wyjątkową opiekę podczas całego okresu rekonwalescencji.

“Naszą reputację opieramy na wysoce spersonalizowanym podejściu do każdego pacjenta, którego traktujemy jako członka rodziny Medi Horizon Clinic.”

Nasze mocne strony

  • Doświadczeni Lekarze oraz Personel Medyczny 
  • Spersonalizowane leczenie
  • Holistyczne podejście do każdego Pacjenta
  • Jakość i Bezpieczeństwo usług medycznych 
  • Dogodna lokalizacja w Warszawie
  • Bezpłatny parking dla Pacjentów
  • Natychmiastowa usługa w pilnych przypadkach 
  • Wyposażony Blok Operacyjny – Status Szpitala
  • Komfortowe warunki dla Pacjenta po zabiegu 
  • Concierge Medyczny do dyspozycji

Zapisz się na konsultację!

Zapisz się na konsultację kwalifikującą do zabiegu w Szpitalu Medi Horizon Clinic – już dziś i sprawdź jak możemy Ci pomóc. tel. +48 530 763 608

Przyjęcie do Medi Horizon Clinic

Krok 1 – Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z Rejestracją Medi Horizon Clinic telefonicznie – +48 530 763 608 lub via e-mailrejestracja@medihorizon.pl i uzyskaj kompleksowe informacje.

Krok 2  – Wizyta konsultacyjna

Kwalifikacja do zabiegu wymaga standardowej konsultacji z lekarzem specjalistą, który przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski oraz dobiera odpowiednią metodę leczenia lub korekty.

Krok 3 – Decyzja Pacjenta i Lekarza

Lekarz podejmuje decyzję, czy zabieg jest możliwy do wykonania oraz bezpieczny dla Pacjenta. Wyjaśnia Pacjentowi jak przebiega zabieg, określa zakres oraz cenę. Następnie ustalany jest termin kwalifikacji anestezjologicznej i samego zabiegu.

Krok 4 – Zabieg i pobyt w Medi Horizon Clinic

Dużą wagę przykładamy do optymalnego wyboru znieczulenia do zabiegu operacyjnego, zwalczania bólu pooperacyjnego oraz do odpowiedniej regeneracji i rehabilitacji. Pacjent przez cały czas objęty jest opieką wykwalifikowanej kadry medycznej.