Ortopedia

Ręka

W przypadku upadku, każdy człowiek instynktownie i mechanicznie stara się zamortyzować upadek wyciągając ręce do przodu w celu podparcia.  Nieodpowiednio leczone urazy, mogą doprowadzić do poważnych zmian nawet do niedowładu rąk. 

Choroba Dupuytrena→
Zespół Cieśni Nadgrastka→
Łokieć tenisisty→

Bark

Ból barku występuje w wyniku schorzeń lub nadwyrężeń. Przeciążenia stawu barkowego mogą skutkować powstaniem zmian zwyrodnieniowych.  Do ortopedy Pacjent powinien się zgłosić niezwłocznie po pojawieniu się dolegliwości bólowych.   

Artroskopia Barku →
Endoproteza Barku →

Kolano

Problemy ze stawami kolanowymi dotykają często młodych, aktywnych fizycznie osób często też sportowców. Powstanie pojedynczych mikrourazów w przyszłości mogą prowadzić do ograniczenia aktywności fizycznej oraz sportowej Pacjenta.

Artroskopia Kolana→
Endoproteza Kolana→
Rekonstrukcja Więzadeł→

Biodro

Prawidłowa budowa stawu biodrowego, jest podstawą do wieloletniego i niezaburzonego funkcjonowania. Pojawiające się niefizjologiczne obciążenia biodra mogą doprowadzić w bardzo szybkim tempie do wielu zmian zwyrodnieniowych.

Artroskopia Biodra→
Endoproteza Biodra→
Złamania Kości Udowej →
Osteotomia Kości Udowej→

Stopa

Stopa, ze względu na swoją kluczową rolę w anatomii człowieka, narażona jest na urazy. Niewydolność w prawidłowym funkcjonowaniu stopy może wpłynąć na kręgosłup, staw kolanowy i biodrowy, wywołując przeciążania oraz ból. 

Leczenie Halluksów→
Rekonstrukcja Więzadeł Stawu Skokowego→

“Zespół profesjonalistów gwarancją Twojego bezpieczeństwa”

— Szpital Medi Horizon Clinic Warszawa

Nasze mocne strony

  • Doświadczeni Lekarze 
  • Spersonalizowane leczenie 
  • Atestowane wyposażenie
  • Jakość i Bezpieczeństwo 
  • Dogodna lokalizacja 
  • Bezpłatny parking 
  • Pomoc w pilnych przypadkach 
  • Nowoczesny sprzęt
  • Komfortowe warunki

Zapisz się na konsultację!

Zapisz się na konsultację kwalifikującą do zabiegu już dziś i sprawdź jak możemy Ci pomóc. tel. +48 530 763 608

Przyjęcie do Medi Horizon Clinic

Krok 1 – Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z Rejestracją Medi Horizon Clinic telefonicznie – +48 530 763 608 lub via e-mailrejestracja@medihorizon.pl i uzyskaj kompleksowe informacje.

Krok 2  – Wizyta konsultacyjna

Kwalifikacja do zabiegu wymaga standardowej konsultacji z lekarzem specjalistą, który przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski oraz dobiera odpowiednią metodę leczenia lub korekty.

Krok 3 – Decyzja Pacjenta i Lekarza

Lekarz podejmuje decyzję, czy zabieg jest możliwy do wykonania oraz bezpieczny dla Pacjenta. Wyjaśnia Pacjentowi jak przebiega zabieg, określa zakres oraz cenę. Następnie ustalany jest termin kwalifikacji anestezjologicznej i samego zabiegu.

Krok 4 – Zabieg i pobyt w Medi Horizon Clinic

Dużą wagę przykładamy do optymalnego wyboru znieczulenia do zabiegu operacyjnego, zwalczania bólu pooperacyjnego oraz do odpowiedniej regeneracji i rehabilitacji. Pacjent przez cały czas objęty jest opieką wykwalifikowanej kadry medycznej.