Ortopedia Warszawa

Ręka

W przypadku upadku, każdy człowiek instynktownie i mechanicznie stara się zamortyzować upadek wyciągając ręce do przodu w celu podparcia.  Nieodpowiednio leczone urazy, mogą doprowadzić do poważnych zmian nawet do niedowładu rąk. 

Choroba Dupuytrena→
Zespół Cieśni Nadgrastka→
Łokieć Tenisisty→
Endoproteza Łokcia→
Rewizja Endoprotezy Łokcia

Bark

Ból barku występuje w wyniku schorzeń lub nadwyrężeń. Przeciążenia stawu barkowego mogą skutkować powstaniem zmian zwyrodnieniowych.  Do ortopedy Pacjent powinien się zgłosić niezwłocznie po pojawieniu się dolegliwości bólowych.   

Artroskopia Barku →
Endoproteza Barku →
Rewizja Endoprotezy Barku→

Kolano

Problemy ze stawami kolanowymi dotykają często młodych, aktywnych fizycznie osób często też sportowców. Powstanie pojedynczych mikrourazów w przyszłości mogą prowadzić do ograniczenia aktywności fizycznej oraz sportowej Pacjenta.

Artroskopia Kolana→
Endoproteza Kolana→
Rekonstrukcja Więzadeł→
Rewizja Endoprotezy Kolana→

Biodro

Prawidłowa budowa stawu biodrowego, jest podstawą do wieloletniego i niezaburzonego funkcjonowania. Pojawiające się niefizjologiczne obciążenia biodra mogą doprowadzić w bardzo szybkim tempie do wielu zmian zwyrodnieniowych.

Artroskopia Biodra→
Endoproteza Biodra→
Endoproteza Biodra z Dostępu Przedniego→
Rewizja Endoprotezy Biodra→
Złamania Kości Udowej →
Osteotomia Kości Udowej→

Stopa

Stopa, ze względu na swoją kluczową rolę w anatomii człowieka, narażona jest na urazy. Niewydolność w prawidłowym funkcjonowaniu stopy może wpłynąć na kręgosłup, staw kolanowy i biodrowy, wywołując przeciążania oraz ból. 

Leczenie Halluksów→
Rekonstrukcja Więzadeł Stawu Skokowego→
Rekonstrukcja Achillesa→

“Zespół profesjonalistów gwarancją Twojego bezpieczeństwa”

— Szpital Medi Horizon Clinic Warszawa

Nasze mocne strony

  • Doświadczeni Lekarze 
  • Spersonalizowane leczenie 
  • Atestowane wyposażenie
  • Jakość i Bezpieczeństwo 
  • Dogodna lokalizacja 
  • Bezpłatny parking 
  • Pomoc w pilnych przypadkach 
  • Nowoczesny sprzęt
  • Komfortowe warunki

Szukasz sprawdzonego Ortopedę w Warszawie?

Zapisz się na konsultację do specjalisty i sprawdź jak możemy Ci pomóc. tel. +48 530 763 608

Przyjęcie do Medi Horizon Clinic

Krok 1 – Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z Rejestracją Medi Horizon Clinic telefonicznie – +48 530 763 608 lub via e-mailrejestracja@medihorizon.pl i uzyskaj kompleksowe informacje.

Krok 2  – Wizyta konsultacyjna

Kwalifikacja do zabiegu wymaga standardowej konsultacji z lekarzem ortopeda specjalistą w swojej dziedzinie, który przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski. Warto przynieść na konsultację do specjalisty badanie obrazowe np. RTG lub Rezonans magnetyczny wybranego stawu np. biodrowego czy kolanowego.  Po weryfikacji badań obrazowych lekarz ortopeda dobiera dla Pacjenta odpowiednią metodę leczenia.

Krok 3 – Decyzja Pacjenta i Lekarza

Lekarz podejmuje decyzję, czy zabieg jest możliwy do wykonania oraz bezpieczny dla Pacjenta. Wyjaśnia Pacjentowi jak przebiega zabieg, określa zakres oraz cenę. Następnie ustalany jest termin kwalifikacji anestezjologicznej i samego zabiegu.

Krok 4 – Zabieg i pobyt w Medi Horizon Clinic

Dużą wagę przykładamy do optymalnego wyboru znieczulenia do zabiegu operacyjnego, zwalczania bólu pooperacyjnego oraz do odpowiedniej regeneracji i rehabilitacji. Pacjent przez cały czas objęty jest opieką wykwalifikowanej kadry medycznej.