Plastyka Ramion Warszawa

Plastyka Ramion w Medi Horizon Clinic

Plastyka Ramion czyli tzw. usunięcie ,,motylków” nadmiaru skóry oraz tk. tłuszczowej ramion.

Nie tylko obszary takie jak twarz, brzuch, uda czy pośladki mogą być przyczyną kompleksów – ramiona również często stanowią powód do niepokoju. Oporny tłuszczyk i wiotka skóra to kłopoty, z którymi wielu z nas boryka się w tej strefie ciała. Procesy starzenia się dodatkowo wpływają na jędrność i elastyczność skóry.

W Klinice Medi Horizon Clinic oferujemy skuteczne rozwiązania dla tych problemów, wykonując profesjonalne modelowanie ramion, które pozwoli pozbyć się kompleksów i cieszyć się zgrabną sylwetką.
Zabieg plastyki ramion to chirurgiczne usunięcie nadmiaru skóry poprzez niewielkie nacięcia, a procedura jest szybka i bezpieczna.  Jeśli oprócz nadmiaru skóry istnieje również problem z nadmierną tkanką tłuszczową, można połączyć operację z liposukcją dla optymalnych rezultatów.

Od wymodelowanych ramion, z jędrną skórą i wyraźnie zarysowanymi mięśniami, dzieli nas jedynie krótki i bezpieczny zabieg. Usunięcie nadmiaru skóry po odchudzaniu poprawia nie tylko wygląd,
ale także samopoczucie, eliminując uciążliwe problemy związane z obtarciami czy odparzeniami.

Plastyka Ramion  w Medi Horizon Clinic:

Zabieg liftingu ramion   pozwala na przywrócenie młodego i zdrowego wyglądu skóry ramion. W związku z tym Chirurg Plastyk z najwyższą starannością koryguje defekty skóry, spowodowane powstałym nadmiarem skóry na skutek upływającego czasu lub też po dużej utracie wagi. Po wykonaniu zabiegu plastyki ramiona odzyskują swój pierwotny wygląd

Korekta Powiek

Najczęściej zadawane pytania:

 • Jak wygląda zabieg plastyki ramion?

  Oprócz poprawy wyglądu ramion, komfortu psychicznego i pewności siebie istotne korzyści to:

  Przed podjęciem decyzji o zabiegu modelowania ramion ważne jest, aby najpierw udać się na konsultację do chirurga plastycznego. Lekarz ten oceni naszą kwalifikację do operacji, przeprowadzi badania zdrowia i zleci odpowiednie testy, aby wykluczyć przeciwwskazania. Gdy wszystko zostanie potwierdzone jako odpowiednie, specjalista przystąpi do modelowania ramion. Cała procedura odbywa się pod znieczuleniem ogólnym i trwa około dwóch godzin. Chirurg dokonuje precyzyjnych nacięć, które umożliwiają modelowanie ramion i naprężenie skóry, aby harmonijnie pasowały do reszty ciała. Na końcu aplikowane są szwy i opatrunek uciskowy, który przyspiesza proces gojenia się. Blizny po zabiegu umiejscowione są przez chirurga plastyka na wewnętrznej stronie ramion – tak by były prawie niewidoczne. Dodatkowo po zabiegu plastyki ramion na blizny zalecane jest używanie specjalnych maści.

 • Jakie są zalecenia po zabiegu plastyki ramion?

  Rekonwalescencja jest to indywidualna kwestia każdego pacjenta.

  Po przeprowadzeniu zabiegu istotne jest prowadzenie oszczędnego trybu życia. Przez pierwsze dwa tygodnie konieczne jest unikanie aktywności fizycznej oraz sportów. W tym okresie należy też unikać gorących kąpieli, sauny i solarium, aby zapobiec nadmiernemu rozgrzewaniu ciała. Ważne jest regularne mycie rany i zmiana opatrunku. Po upływie 14 dni konieczne jest również usunięcie szwów oraz regularne uczestnictwo w wizytach kontrolnych zleconych przez lekarza.

 • Jakie są przeciwwskazania do zabiegu plastyki ramion?

  Podczas konsultacji lekarz odpowie na każde Twoje pytanie.

  Plastyka ramion jest przeznaczona dla osób zdrowych, które nie mają poważnych chorób ani dolegliwości. Przed zabiegiem konieczne jest wykonanie obowiązkowych badań, takich jak badania krwi, EKG czy RTG, aby potwierdzić nasz stan zdrowia. Przeciwwskazaniem do zabiegu są nadciśnienie, cukrzyca, choroby nowotworowe, zaburzenia krzepnięcia krwi oraz zaburzenia krążenia. W przypadku infekcji skórnych w obszarze ramion, zabieg można przeprowadzić dopiero po całkowitym ich wyleczeniu.

 • Jakie są efekty zabiegu plastyki ramion?

  Lifting ramion wykonywany jest na Bloku Operacyjnym.

  Efektem liftingu ramion jest napięta, elastyczna i dobrze wymodelowana skóra, której rezultaty są widoczne zaraz po całkowitym zagojeniu się obszaru po operacji, gdy obrzęk ustąpi i opuchlizna zniknie. Chociaż ostateczne rezultaty można ocenić po kilku miesiącach (zazwyczaj od 4 do 6 miesięcy), pierwsze pozytywne zmiany są zauważalne niemal od razu.

 • Czy po operacji bariatrycznej mogę wykonać zabieg??

  Plastyka ramion jest bardzo często wybierana przez Pacjentów po operacjach bariatrycznych.

  Osoby, które w przeszłości utraciły sporą ilość wagi, jak również przeszły operację bariatryczną bardzo często decyzją się na plastykę ramion. Dlaczego ? Powstały nadmiar skóry utrudnia im funkcjonowanie jak również sprawia dyskomfort psychiczny. Pacjenci po operacjach bariatrycznych, po ok. 3-4 mc od zabiegu kiedy przez ten czas mają stabilną wagę mogą wówczas zdecydować się na wykonanie zabiegu z zakresu chirurgii plastycznej np. lifting ramion.

 • Czy mogę zobaczyć zdjęcie przed – po ?

  Oczywiście – na naszych portalach społecznościowych – zapraszamy do polubienia:

  https://www.instagram.com/medi_horizon_clinic/

Ceny zabiegów -Lifting Ramion

Zabieg Cena
Plastyka Ramion od 14 000 – 18 000 zł

Podsumowanie

Plastyka Ramion w Warszawie

Plastyka Ramion ostatnimi czasy  to jeden z najpopularniejszych zabiegów  w Medi Horizon Clinic. Ze wzg. na coraz większą świadomość – coraz więcej osób po dużej utracie wagi decyzuje się właśnie na plastykę ramion i usunięcie nieestetycznych ,,pelikanów”.  Wiele osób mimo diety, i wielu długich godzin spędzonych na siłowni nie są w stanie poprawić wyglądu ramion. Brachioplastyka – czyli plastyka ramion jest zabiegiem, który nie tylko wykonuje się ze wzg. estetycznych, ale również dla komfortu psychicznego.

Zadzwoń już teraz

+48 530 763 608

Zapisz się na konsultację

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Preferowany Termin Konsultacji

  Treść wiadomości

  Opinie Pacjentów

  Rewelacja!

  Korzystałam wielokrotnie z zabiegów z medycyny estetycznej wypełniacze i inne... niestety wszystkie zabiegi dawały krótki efekt. Byłam tym zmęczona. Zdecydowałam się na całościowy lifting twarzy i szyi - i polecam. Moja skóra jest naciągnięta bez efektu maski, mam zachowaną mimikę. Jedyny minus - po zabiegu miałam liczne siniaki i opuchnięcie, ze wzg. na moją chorobę krzepliwości krwi.  Pozdrawiam cały zespół Medi Horizon Clinic.
  Anna lat 50

  Nasze mocne strony

  • Doświadczeni Lekarze
  • Spersonalizowane leczenie
  • Holistyczne podejście
  • Jakość i Bezpieczeństwo
  • Dogodna lokalizacja
  • Bezpłatny parking
  • Natychmiastowa usługa w pilnych przypadkach
  • Nowoczesny sprzęt
  • Komfortowe warunki

  Zapisz się na konsultację!

  Zapisz się na konsultację kwalifikującą do zabiegu plastyki ramion już dziś i sprawdź jak możemy Ci pomóc. tel. +48 530 763 608

  Przyjęcie do Medi Horizon Clinic

  Krok 1 – Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z Rejestracją Medi Horizon Clinic telefonicznie – +48 530 763 608 lub via e-mailrejestracja@medihorizon.pl i uzyskaj kompleksowe informacje.

  Krok 2 – Wizyta konsultacyjna

  Kwalifikacja do zabiegu wymaga standardowej konsultacji z lekarzem specjalistą chirurgiem plastykiem, który przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski oraz dobiera odpowiednią metodę korekty.

  Krok 3 – Decyzja Pacjenta i Lekarza

  Lekarz podejmuje decyzję, czy zabieg jest możliwy do wykonania oraz bezpieczny dla Pacjenta. Wyjaśnia Pacjentowi jak przebiega zabieg, określa zakres oraz cenę. Następnie ustalany jest termin kwalifikacji anestezjologicznej i samego zabiegu.

  Krok 4 – Zabieg i pobyt w Medi Horizon Clinic

  Dużą wagę przykładamy do optymalnego wyboru znieczulenia do zabiegu operacyjnego, zwalczania bólu pooperacyjnego oraz do odpowiedniej regeneracji  pacjenta po zabiegu. Pacjent przez cały czas objęty jest opieką wykwalifikowanej kadry medycznej.