Chirurgia plastyczna dla mężczyzn. Jakie zabiegi wybierają panowie?

Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej często kojarzone są z przeznaczeniem tylko dla kobiet. Nic bardziej mylnego! Coraz więcej mężczyzn dba o swój wygląd zewnętrzny oraz wewnętrzny. Panowie coraz częściej decydują się na zabiegi u chirurgia plastyka w Medi Horizon Clinic w Warszawie. Zdrowy, wysportowany i młodzieńczy wygląd ciała jest głównym atutem mężczyzn.

Poniżej przedstawiamy ranking najczęściej wykonywanych zabiegów wśród Panów.

Liposukcja

Liposukcja jest najczęściej wykonywanym zabiegiem wśród mężczyzn oraz kobiet w Medi Horizon Clinic w Warszawie. W naszej klinice wykorzystujemy najbezpieczniejszą metodę jaką jest liposukcja Body Jet. Polega ona na wypłukiwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranej partii ciała. Dzięki tej technice zmniejsza się ryzyko powstawania krwiaków podskórnych oraz nierówności. Dodatkowo chirurg plastyk modeluje sylwetkę podkreślając mięśnie na danej partii ciała. Zabieg może zostać wykonany kompleksowo, wówczas jest możliwość usunięcia tkanki tłuszczowej z wielu miejsc tj.: brzucha, pleców, ramion, pośladków czy ud. (więcej tu link)
Co ciekawe, nawet sportowcy ćwiczący na siłowni często decydują się na liposukcję, kiedy nie mogą w naturalny sposób zredukować tkankę tłuszczową. Dużą rolę odgrywają tu czynniki genetyczne. Dowiedz się więcej o zabiegu liposukcji

Ginekomastia Warszawa – Leczenie ginekomastii

Zabieg leczenia ginekomastii jest przeznaczonych dla panów, u których występuje nadmierny rozrost tkanki gruczołowej oraz tłuszczowej w piersiach. Polega na chirurgicznej redukcji piersi wykonywanej przez Chirurga Plastyka w Medi Horizon Clinic Warszawa. Panowie decydują się na wykonanie zabiegu nie tylko ze względów estetycznych, ale również zdrowotnych. Często nadmierny rozrost tkanki może być bolesne dla mężczyzny. Efekty widoczne są wręcz od razu i pozostają już cały czas. więcej o zabiegu

Lifting ciała

Lifting polega na chirurgicznym usunięciu nadmiaru luźnej skóry z wybranych części ciała. Zabieg najczęściej wykonywanych jest u panów, którzy zrzucili dużą ilość kilogramów. Dla porównania 1 kg tkanki tłuszczowej zajmuje prawie 2 razy więcej miejsca w porównaniu do 1 kg mięśni. Wówczas u osób z nadwagą dochodzi do nadmiernego rozciągnięcia skóra, która później nie posiada zdolności kurczenia się. Efektem jest luźna skóra w szczególności na brzuchu, ramionach oraz udach.

Korekta powiek Warszawa

Coraz bardziej popularnym zabiegiem wśród panów jest plastyka powiek górnych oraz dolnych. Polega na usunięciu nadmiaru luźnej skóry wraz z małymi przepuklinami z powieki górnej lub wolnej. W Medi Horizon Clinic Warszawa jest możliwość wykonania korekty zarówno powiek górnych oraz dolnych. Efekty widoczne są od razu i utrzymują się przez cały czas. Dzięki precyzji chirurga plastyka oraz specjalnym szwom blizna jest wręcz niewidoczna, dodatkowo znajduje się na zgięciu powieki górnej bądź na linii rzęs powiek dolnych. Dzięki zabiegowi oczy nabierają młodzieńczego wyglądu oraz odbierają kilka lat. Więcej o zabiegu korekty powiek.