Czy warto wykonać zabieg liposukcji?

Zgrabne i wymodelowane ciało jest pragnieniem kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Specjalna dieta, zdrowy tryb życia, uprawianie sportu są kluczowe przy utrzymaniu prawidłowej wagi ciała. Czasem ciężko jest zgubić kilogramy za pomocą diety oraz ćwiczeń, wynika to również z predyspozycji każdej osoby. Należy pamiętać, że liposukcja nie jest metodą leczenia otyłości!

Coraz bardziej popularny staje się zabieg redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą liposukcji, który jest wykonywany przez Chirurga Plastyka. W Medi Horizon Clinic wykorzystuje się bezpieczną formę redukcji tkanki tłuszczowej jaką jest liposukcja Body Jet. Jest to liposukcja z wykorzystaniem strumienia wody, który wypłukuje nadmiar tkanki tłuszczowej nie uszkadzając przy tym naczyń krwionośnych, tkanki nerwowej oraz mięśni. Więcej o zabiegu liposukcji.

Poniżej przedstawiamy powody dlaczego warto poddać się liposukcji BodyJet

Redukcja tkanki tłuszczowej

Podczas gdy naturalne metody utraty wagi zawodzą liposukcja jest idealną alternatywą dla osób zmagających się z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Liposukcja w Medi Horizon Clinic jest zabiegiem bezpiecznym i komfortowym dla pacjenta, ponieważ wykonywany jest przez Chirurga Plastyka, który posiada wieloletnie doświadczenie. Dodatkowo metoda ta, jest niezwykle delikatna , gdyż niwelowania tkanki jest za pomocą strumienia wody, który wypłukuje ją  z wybranej partii ciała. Dzięki temu lekarz jest w stanie zminimalizować ryzyko powstawania obrzęków, siniaków, które wydłużają czas rekonwalescencji.

Zabieg liposukcji dla kobiet i mężczyzn

Liposukcja Body Jet w Medi Horizon Clinic jest przeznaczona dla kobiet i mężczyzn świadomych swojego ciała. Dbałość o zdrowy wygląd jest atutem każdej osoby. Nie tylko pacjent czuje się świetnie, ale również osoby z najbliższego otoczenia zauważają pozytywną zmianę, która działa pozytywnie na zdrowie psychiczne. Dodatkowo nie ma górnej granicy wiekowej przy wykonaniu tego typu zabiegu, najważniejszy jest stan zdrowia oraz kwalifikacja w trakcie konsultacji u specjalisty

Możliwość przeszczepu tkanki tłuszczowej różne partie ciała

Tkanka tłuszczowa jest naturalnym oraz w pełni bezpiecznym wypełniaczem. Pobrana tkanka tłuszczowa z Liposukcji BodyJet może zostać wykorzystana do wypełnienia wybranych partii ciała, wówczas zabieg nosi nazwę lipotransferu. Panie często przeszczepiają pozyskaną tkankę w biust uzyskując efekt wypełnienia oraz ujędrnienia piersi. Lipotransfer zalecany jest osobom, które posiadają nierówności bądź delikatne ubytki pomagając w uzyskaniu prawidłowych proporcji ciała.

Modelowanie sylwetki – podkreślenie mięśni oraz talii

Nie tylko redukcja tkanki tłuszczowej jest atutem liposukcji, dodatkowo w trakcie zabiegu lekarz modeluje ciało podkreślając mięśnie oraz talię u kobiet. Zabieg może być wykonywany w różnych obszarach ciała, m.in.: powłoki brzuszne – część górna, powłoki brzuszne – część dolna, biodra, talia, przednia, tylna, zewnętrzna oraz wewnętrzna część ud, piersi, ramion.

Natychmiastowe efekty po zabiegu liposukcji

Pierwsze efekty liposukcji Body Jet widoczne są natychmiastowo. Zauważalne jest zmniejszenie obwodu w miejscu wykonywania zabiegu. Ostateczny rezultat zabiegu będzie w pełni widoczny po pełnej rekonwalescencji. Aby utrzymać efekty zabiegu pacjent zobowiązany jest do przestrzegania zaleceń lekarza. Należy utrzymywać stałą wagę ciała, jej wzrost zaburzy uzyskane wcześniej efekty, dodatkowo nie można rezygnować ze zdrowego trybu życia. Prawidłowa dieta oraz aktywność fizyczna nie tylko jest wymogiem przy liposukcji, ale przede wszystkim przy utrzymaniu prawidłowego stanu zdrowia.
Po zabiegu nasi pacjenci otrzymują specjalne ubranko uciskowe, które dodatkowo modeluje sylwetkę oraz przyspiesza proces rekonwalescencji.

Jesteś zainteresowany/a zabiegiem liposukcji ? Zadzwoń do nas +48 530 763 608  i wybierz dogodny termin wizyty, nasz specjalista odpowie na każde Twoje pytanie, pokaże Efekty i możliwości zabiegu.