Ile kosztuje powiększanie biustu?

To pytanie jest jednym z najczęściej zadawanych pytań wśród Pacjentek, które zamierzają wykonać zabieg powiększenia piersi. Czynników zależnych i wpływających na cenę jest wiele.

Zacznijmy od początku – zabieg powiększenia piersi implantami polega na umiejscowieniu implantów piersiowych pod mięsień i gruczoł piersiowy. Istnieje możliwość również modelowania piersi za pomocą tkanki tłuszczowej wcześniej pobranej od Pacjentki – jednak metoda modelowania piersi tłuszczem nie jest metodą powiększenia na którym to właśnie zależy Pacjentkom.

Od czego zależy cena zabiegu powiększanie piersi Warszawa?

Cena zabiegu powiększenia biustu implantami w Warszawie zależy od:

-wyboru implantów – chodzi tu konkretnie o firmę, rodzaj: Okrągłe lub anatomiczne, o wysokości, o profil. Wybór odpowiednich implantów dokonuje się na konsultacji z chirurgiem plastykiem. Lekarz specjalista mierzy dokładnie Pacjentkę i na podstawie indywidualnych wymiarów wybierany jest odpowiedni kształt, rodzaj, profil oraz wysokość implantów. Bardzo dużą wagę przykłada się również do stylu życia Pacjentki. Często Pacjentki uprawiają wyczynowo sporty, są aktywne i zależy im na implantach, które będę współgrały z jej ciałem. Cena samych implantów na rynku wynosi od 6000 – 8000 zł.

-wyboru odpowiedniej Kliniki i lekarza – Pacjentki, które zastanawiają się nad wykonaniem zabiegu powiększenia piersi implantami – pierwsze co robią to szukają informacji w internecie na temat lekarza oraz placówki. Jest to bardzo dobry krok. Nie mniej jednak, warto udać się na konsultację do danego lekarza i kliniki, poznać lekarza oraz zadać mu wszystkie nurtujące pytania. Proponujemy żeby przed konsultacją spisać wszystkie pytania -na które chciałabyś znać odpowiedzi. Każda Klinika ma swoje procedury kwalifikacji do zabiegu oraz ceny za zabieg.  Cena samego zabiegu bez implantów na rynku wynosi ok. 10000 – 14000 zł.

Na całość ceny zabiegu wpływają również inne koszty takie jak stanik modelujący jak również pobyt w klinice. 

Gdzie najlepiej wykonać zabieg powiększenia piersi implantami ?

Zabieg powiększenia piersi implantami, jest to zabieg, który bardzo wpływa na samopoczucie i komfort życia Pacjentki. Dlatego też przed zabiegiem warto przemyśleć swoją decyzję. Najważniejszym aspektem, jest kierowanie się dobrem i bezpieczeństwem Pacjentki. Pacjentka powinna otrzymać usługę na najwyższym poziomie oraz komfort na który zasługuje.

W Medi Horizon Clinic Pacjentka kierowana jest na początku na konsultację z lekarzem specjalistą, na której otrzymuje wszystkie informacje na temat całego zabiegu, przygotowania, rekonwalescencji jak również i efekty. Jeżeli planujesz wykonać zabieg powiększenia biustu – zadzwoń i umów się do naszego specjalisty na konsultację.

Dowiedz się więcej o zabiegu powiększanie piersi implantami