Jak wybrać odpowiedniego chirurga plastyka?

Rynek branży chirurgii plastycznej z roku na rok coraz bardziej się rozwija, dochodzi wielu nowych lekarzy, którzy chcą lub specjalizują się w chirurgii plastycznej. W wielkich miastach, jak i również w Warszawie powstaje coraz więcej klinik. Tylko jak wybrać właśnie tego odpowiedniego specjalistę, który zagwarantuje nam pożądany efekt?

Chirurg plastyk Warszawa – jak wybrać?

Chirurgia plastyczna należy do dziedzin medycyny, dlatego tak ważne aby zabiegami zajmował się doświadczony i wykwalifikowany lekarz. W Medi Horizon Clinic pracują sprawdzeni, wieloletni specjaliści z chirurgii plastycznej, którzy od lat pracują w swym zawodzie oraz stale doskonalą swoje techniki aby spełnić oczekiwania wszystkich naszych pacjentów. Naszym Chirurgom zależy na jakości, w pełni skupiają się na danej osobie. W chirurgii plastycznej chodzi o to aby wydobyć z ciała to co najpiękniejsze, a nie stwarzać coś nienaturalnego.  

Jak wybrać lekarza – chirurga plastyka Warszawa?

Przed konsultacją dobrze jest sprawdzić czy wybrany chirurg plastyk posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Sprawdźmy czy chirurg posiada wymagane kwalifikacje do wykonywania tego typu zabiegu. Sprawdź doświadczenie lekarza, czy często przeprowadza tego typu zabiegi i operacje. Poszukaj efektów przed i po aby sprawdzić, czy zmysł estetyczny jest zbliżony do naszego, ponieważ każdy z nas inaczej może postrzegać piękno. 

Przygotowanie do konsultacji z chirurgiem plastykiem

Wybierając się na konsultacje dobrze jest przygotować sobie na kartce wszystkie pytania jakie chcielibyśmy zadać lekarzowi. Jest to idealna metoda, ponieważ w trakcie konsultacji z głowy ucieka nam wiele rzeczy, warto o wszystko wypytać. Pacjent potrzebuje indywidualnego podejścia i bardzo ważne jest aby od razu poczuć od drugiej osoby zaufanie oraz dobre porozumiewanie się. Najważniejsze jest zaufanie i do lekarza i do pacjenta. My ufamy, że lekarz sprosta naszym oczekiwaniom, a lekarz ufa nam, że będziemy przestrzegać wszelkich zaleceń. Chirurg powinien omówić z pacjentem stan zdrowia, możliwość leczenia, okres rekonwalescencji, zalecenia. Omówić jaki efekt można osiągnąć, w przypadku korekty piersi, uszu, liftingu pokazać proponowany efekt, czy wykonać wizualizację. 

Jak ocenić konsultację u chirurga plastyka Warszawa?

Bardzo ważne jest to jak się czujemy po wyjściu z konsultacji. Czy chirurg plastyczny wzbudza nasze zaufanie, czy czujemy się spokojni, podekscytowani, czy lekarz był spokojny. Właśnie ten spokój wynika z lat doświadczenia oraz z ilości wykonanych zabiegów. 

Klinika Medi Horizon Clinic jako jedna z niewielu w Warszawie oferuje pełne wsparcie dla pacjentów przed jak po operacji. Wiemy jakie emocje idą za zmianą w naszym w wyglądzie, dlatego zależy nam na stałym kontakcie i rozmową z ludźmi. Zapraszamy do zapoznania się do całej oferty Chirurgii plastycznej 

Date

23 lipca 2021

Category

Blog