Liposukcja Body Jet – czyli wymarzona sylwetka

Wielu pacjentów zgłaszających się do Kliniki Medi Horizon Clinic boryka się z lokalnym nadmiarem tkanki tłuszczowej. Mimo diety i wielu godzin spędzonych na siłowni – trudno jest w pewnym wieku otrzymać wymarzoną sylwetkę. Specjaliści z Medi Horizon Clinic w Warszawie – proponują bezpieczne rozwiązanie dla tych co chcą usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej. Istnieje również szansa przeszczepu z jednego miejsca w drugie, czyli usuwamy tkankę tłuszczową z brzucha i modelujemy nią piersi. 

Liposukcja Body Jet. Na czym polega zabieg? 

Liposukcja jest to odsysanie tłuszczu z wybranych partii ciała oraz najskuteczniejszy sposób na modelowanie sylwetki. Body Jet jest to metoda trwałego usuwania zbędnej tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem strumienia wody. Liposukcja to przełom, ponieważ system skupionego strumienia wody oddziela tkankę tłuszczową od tkanki włóknistej i mięśni. Dzięki zastosowaniu wody nie narusza przy tym znacząco ciągłości skóry, a naczynia krwionośne oraz nerwy są nienaruszone. Oznacza to, że minimalizowane jest ryzyko powstawania powikłań po zabiegu, zmniejszona ilość siniaków, podrażnień oraz obrzęków.

Alternatywa do klasycznej liposukcji

Liposukcja wodna różni się od klasycznej liposukcji tym, że jest mniej inwazyjna. W odsysanym tłuszczu jest bardzo mało krwi oraz innych płynów dzięki temu komórki tłuszczowe są witalne i mniej uszkodzone, dzięki temu można je wykorzystać do autoprzeszczepu. Wówczas komórki tłuszczowe pełnią rolę naturalnego materiału do wypełnień w zabiegach modelowania twarzy, ciała oraz piersi. 

Lipofilling. Na czym polega zabieg?

Lipofilling to zabieg przeszczepu komórek tłuszczowych do wybranych partii ciała. Pozwala na modelowanie piersi. Pobrane komórki bez problemu przyjmują się, unaczyniają oraz funkcjonują w miejscu przeszczepu stanowiąc naturalny wypełniacz. Brak reakcji odrzucenia przeszczepu przez organizm daje bezpieczeństwo pozabiegowe. 

Modelowanie piersi i pośladków

Zabieg polega na pobraniu tkanki tłuszczowej za pomocą liposukcji wodnej i przeszczepu odpowiednio przygotowanego roztworu do piersi i ich wymodelowania. Modelowanie biustu tą metoda jest idealne dla pacjentek, które posiadają zapas tkanki tłuszczowej w okolicach np. brzucha. Dużym atutem jest modelowanie pośladków.

Efekty liposukcji Body Jet

Dzięki liposukcji wodnej Body Jet efekt jest widoczny już od razu, a niewielki obrzęk pozwala lekarzowi na bardzo dokładne wykonanie zabiegu z precyzyjnym modelowaniem sylwetki. Po zabiegu skóra staje się bardziej elastyczna. Widoczny staje się również efekt odmładzający, który narasta stopniowo w ciągu 3 miesięcy. Do zabiegu wykorzystuje się znieczulenie miejscowe, aby pacjent czuł się komfortowo. Po zabiegu otrzymuje się specjalne ubranko modelujące, aby utrzymać upragniony efekt. 

Liposukcja Body Jet w Warszawie. Do kogo się zgłosić?

Jeżeli zmagasz się z lokalnym nadmiarem tkanki tłuszczowej i jesteś już zmęczona/y ciągłymi dietami – zabieg liposukcji jest właśnie dla  Ciebie. Zapraszamy do kontaktu z rejestracją w celu wyboru terminu wizyty konsultacyjnej u naszych specjalistów. Wizyta konsultacyjna to dobry moment, aby porozmawiać z chirurgiem o swoich wątpliwościach oraz efektach.

Więcej o zabiegu liposukcji/.

Date

12 lipca 2021

Category

Blog