Plastyka ramion sposób na Obwisłe ramiona tzw. pelikany

Bardzo dużo osób zmaga się z obwisłymi ramionami tzw. pelikanami – dlaczego ? Przyczyn może być wiele. Obwisłe ramiona to nic innego jak nadmiar skóry – która straciła swoją elastyczność oraz nadmiar tkanki tłuszczowej. Bardzo często nie tylko twarz, brzuch ale właśnie ramiona mogą stać się przyczyną kompleksów u osób.  Dodatkowo procesy starzenia jak również i grawitacja wpływają na jędrność i elastyczność naszej skóry na ramionach. W Medi Horizon Clinic oferujemy skuteczne rozwiązanie dla osób, które borykają się z obwisłymi ramionami tzw. pelikanami – jest to plastyka ramion.

Plastyka ramion – Kto kwalifikuje się do zabiegu ramion Medi Horizon Clinic Warszawa?

Do zabiegu kwalifikują się Pacjenci, którzy cierpią na nadmiar skóry oraz tk. tłuszczowej w okolicy ramion. Bardzo często na zabieg plastyki ramion (lifting ramion) decydują się osoby po przebytej już operacji bariatrycznej czyli po zmniejszeniu żołądka. U takich osób  wykonuje się plastykę ramion po ok. 3 miesiącach od zabiegu. W tym czasie waga Pacjenta powinna już być stała. Oczywiście do zabiegu kwalifikują się również osoby, które utraciły sporą ilość kilogramów w ostatnim czasie. Do tego dochodzą również Pacjenci, którzy po utracie wagi spędzają wiele godzin na siłowni i ćwiczeniach, przez co doskonale wiedzą , że nadmiar skóry nie jest w stanie zniknąć poprzez wykonywanie innych ćwiczeń.

Jak przygotować się do zabiegu plastyki ramion Medi Horizon Clinic Warszawa?

Pierwszym i bardzo istotnym krokiem jest umówienie się do specjalisty, który omówi całą procedurę zabiegu. Na konsultacji warto mieć przygotowaną listę wszystkich nurtujących pytań. Po konsultacji Pacjent otrzymuje pełny zakres badań kwalifikujących do zabiegu: badania krwi, EKG, RTG klatki piersiowej i inne. Po wykonaniu badań Pacjent kierowany jest na wizytę konsultacyjną z anestezjologiem w celu wyboru optymalnego znieczulenia. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym dla pełnego komfortu Pacjenta. Zabieg zwykle trwa ok. 2h. Po zabiegu Pacjent trafia na salę pobytową, gdzie do następnego dnia jest zaopiekowany przez profesjonalny personel medyczny. Po zabiegu zakładane są szwy, które usuwane są po ok. 7-10 dniach oraz specjalistyczne opatrunki. Blizny są po wewnętrznej stronie ramion – tak by były najmniej widoczne. Pacjent po opuszczeniu Kliniki otrzymuje zalecenia pozabiegowe oraz wszystkie potrzebne informacje.

Plastyka ramion cena zabiegu Warszawa?

Zabieg plastyki ramion w Szpitalu Medi Horizon Clinic wykonywany jest przez doświadczonych specjalistów chirurgów plastyków. Cena zabiegu zależy od stopnia zaawansowania zabiegu i waha się w graniach od 14 000 zł. Ostateczną cenę Pacjent lub Pacjentka otrzymuje po konsultacji ze specjalistą.

Jeżeli jesteś zainteresowany zabiegiem serdecznie zapraszamy na konsultację do naszych specjalistów KONTAKT

Więcej o zabiegu niwelującym obwisłe ramiona: plastyka ramion

Efekty przed i po możesz zobaczyć na naszych portalach społecznościowych – Instagram