Powiększanie piersi implantami

Powiększanie piersi implantami w Medi Horizon Clinic

Zabieg powiększanie piersi implantami

Powiększanie piersi implantami jest to zabieg chirurgiczny, który polega na powiększeniu piersi odpowiednio dobranym do sylwetki pacjentki implantem. Implanty mogą charakteryzować się różną wielkością, profilem jak i zawartością. Chirurg plastyk dobierając odpowiedni implant zwraca uwagę na sylwetkę pacjentki, wysokość oraz wagę. Implant prawidłowo dopasowany powiem nie sprawiać pacjentce bólu i nie wpływać na pogorszenie  doborze odpowiedniego rozmiaru implantu oraz na implantacji pod mięsień piersiowy i gruczołowy w piersi. Zabieg powiększania piersi implantami jest jednym z najcześciej wykonywanych zabiegów w Medi Horizon Clinic. Zabieg zmienia nie tylko wygląd kobiecych piersi, jak również wpływa na wnętrze kobiety. 

Korekta Powiek

Najczęściej zadawane pytania:

 • Jak wygląda diagnostyka do zabiegu powiększenia piersi implantami?

  Podczas konsultacji lekarz odpowie na każde Twoje pytanie.

  W Medi Horizon Clinic – Chirurg plastyk podczas wstępnej konsultacji z pacjentką dotyczącej zabiegu powiększenia piersi implantami, szczegółowo omawia całą procedurę zabiegu oraz przedstawia zalecenia przed i po zabiegowe. Na konsultacji chirurg plastyk przedstawia przede wszystkim Efekty zabiegu jakie można osiągnąć. W celu pełnej kwalifikacji do zabiegu pacjentka proszona jest o wykonanie kompletu badań, w celu sprawdzenia stanu zdrowia. Każda Pacjentka ma możliwość wykonania badań kwalifikujących na miejscu w Medi Horizon Clinic – Poznaj szczegóły. W rezultacie zabieg powiększanie piersi implantami jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów z zakresu Chirurgii Plastycznej przez Pacjentki.

 • Jak wygląda zabieg powiększanie piersi implantami?

  Zabieg powiększenia piersi implantami wykonywany jest na Bloku Operacyjnym.

  W Medi Horizon Clinic Zabieg powiększenia piersi implantami wykonuje chirurg plastyk z wieloletnim doświadczeniem. Zabieg powiększania piersi implantami przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym i trwa zwykle ok. 2 -3 godzin. Pacjentka  zostaje zaproszona do Medi Horizon Clinic na wyznaczoną godzinę, a następnie zostaje przygotowywana do zabiegu. Chirurg plastyk przed zabiegiem wykonuje dokumentację fotograficzna i rysunek na skórze, a w związku z tym następnie przeprowadzany jest zabieg. Zabieg powiększenia piersi implantami przede wszystkim polega na precyzyjnym nacięciu skóry piersi, oddzieleniu mięśni oraz na włożeniu odpowiedniego rozmiaru implantu. W rezultacie rana zamykana jest wg. określonych anatomicznie warstw, specjalistycznymi szwami. Szwy ściągane są po ok. 7 dniach po zabiegu. 

 • Jak wygląda rekonwalescencja po zabiegu powiększanie piersi implantami?

  Rekonwalescencja po zabiegu powiększanie piersi implantami jest to indywidualna kwestia każdej pacjentki.

  Po zabiegu powiększania piersi implantami, pacjentka pozostaje na noc w Klinice pod opieką wykwalifikowanego personelu medycznego. Na okolicę operowaną zakładany jest specjalny opatrunek oraz specjalistyczny stanik, który podtrzymuje, chroni i modeluje piersi. Pacjentka otrzymuje pełną opiekę przeciwzakrzepową oraz przeciwbólowa, tak by rekonwalescencja po zabiegu w pierwszej dobie  była komfortowa. Pacjentka przy wyjściu z Kliniki otrzymuje zalecenia po zabiegowych do których powinna się  zastosować. Wizyta kontrola po zabiegu jest w 2, 7, 14 dobie po zabiegu oraz po miesiącu. Szwy ściąganie są po 7 dniach.

Powiększanie piersi implantami cena

Zabieg Cena
Zabieg powiększania piersi od 17 000 -20 000 zł

Podsumowanie

Powiększanie piersi implantami w Warszawie

W Medi Horizon Clinic rozumiemy, że kobiety szukają operacji piersi z wielu różnych powodów, a decyzja o poddaniu się operacji jest bardzo osobista. Nasi wykwalifikowani chirurdzy plastyczni uważnie słuchają każdej pacjentki podczas indywidualnych konsultacji. Naszym celem jest również pełna edukacja każdej pacjentki w zakresie jej wyborów, umożliwiająca jej podejmowanie świadomych decyzji dotyczących jej zdrowia. Dzięki wspólnemu doświadczeniu w wykonywaniu wielu operacji piersi nasi lekarze mogą zaprojektować indywidualny plan leczenia, który spełni Twoje oczekiwania i pomoże Ci uzyskać kształtne, młodzieńcze i naturalnie wyglądające piersi.

Nagły przypadek? Dzwoń.

+48 530 763 608

Zapisz się na konsultację

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Preferowany Termin Konsultacji

  Treść wiadomości

  Opinie Pacjentów

  Polecam!

  O wykonaniu zabiegu powiększenia piersi myślałam kilka lat. Pytałam, rozmawiałam, szukałam, aż w końcu podjęłam decyzję o zabiegu. Nie żałuję tego, sądzę, że za jakiś czas zdecyduję się na wymianę implantów na większe. Podobno apetyt rośnie w miarę jedzenia :). Dolegliwości bólowe po zabiegu w granicach normy, wielkie podziękowania dla pielęgniarek i za leki przeciwbólowe! Teraz pozostaje mi wymiana bielizny na nową...oraz oczekiwanie na wakacje. Obrzęk i zasinienia po zabiegu znikały około 14 dni.
  Karolina lat 35

  Nasze mocne strony

  • Doświadczeni Lekarze 
  • Spersonalizowane leczenie 
  • Holistyczne podejście 
  • Jakość i Bezpieczeństwo 
  • Dogodna lokalizacja 
  • Bezpłatny parking 
  • Natychmiastowa usługa w pilnych przypadkach 
  • Nowoczesny sprzęt
  • Komfortowe warunki

  Zapisz się na konsultację!

  Zapisz się na konsultację kwalifikującą do zabiegu powiększanie piersi implantami już dziś i sprawdź jak możemy Ci pomóc. tel. +48 530 763 608

  Przyjęcie do Medi Horizon Clinic

  Krok 1 – Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z Rejestracją Medi Horizon Clinic telefonicznie – +48 530 763 608 lub via e-mailrejestracja@medihorizon.pl i uzyskaj kompleksowe informacje.

  Krok 2  – Wizyta konsultacyjna

  Kwalifikacja do zabiegu wymaga standardowej konsultacji z lekarzem specjalistą chirurgiem plastykiem, który przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski oraz dobiera odpowiednie implanty dla każdej Pacjentki..

  Krok 3 – Decyzja Pacjenta i Lekarza

  Lekarz podejmuje decyzję, czy zabieg jest możliwy do wykonania oraz bezpieczny dla Pacjentki. Wyjaśnia Pacjentce jak przebiega zabieg, określa zakres oraz cenę. Następnie ustalany jest termin kwalifikacji anestezjologicznej i samego zabiegu.

  Krok 4 – Zabieg i pobyt w Medi Horizon Clinic

  Dużą wagę przykładamy do optymalnego wyboru znieczulenia do zabiegu operacyjnego powiększania piersi, zwalczania bólu pooperacyjnego podczas pobytu w Klinice. Pacjen4tka przez cały czas objęta jest opieką wykwalifikowanej kadry medycznej.