Godziny otwarcia

Pon. – Piątek 09.00 – 19.00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte

Zabiegi 

Medi Horizon Clinic – Kliniki.pl

Medi Horizon Clinic Warszawa oferuje szeroki wachlarz zabiegów z zakresu:  Ortopedii, Neurochirurgii, Chirurgii Plastycznej, Laryngologii, Fizjoterapii. Kiedy jesteś gotowy, aby wprowadzić zmiany, których chcesz lub potrzebujesz – nasi Lekarze są dostępni, aby Ci pomóc.

Poznaj Nas

Medi Horizon Clinic Warszawa to Szpital stworzoy  przez doświadczonych specjalistów w swojej dziedzinie. Nasi lekarze podchodzą indywidualnie do każdego pacjenta dobierając odpowiednią metodę leczenia lub korekty. Zapraszamy na konsultację.

Poznaj Nas

Medi Horizon Clinic Warszawa to Szpital stworzoy  przez doświadczonych specjalistów w swojej dziedzinie. Nasi lekarze podchodzą indywidualnie do każdego pacjenta dobierając odpowiednią metodę leczenia lub korekty. Zapraszamy na konsultację.

Umów wizytę

+48 530 763 608

Skontaktuj się z nami i wybierz dogodny dla siebie termin wizyty u specjalisty. Jeżeli masz jakieś pytania, nasza koordynatorka ds. Obsługi Pacjenta postara się udzielić Ci odpowiedzi tak szybko jak tylko możliwe.

Poznaj Nas

Medi Horizon Clinic Warszawa to Szpital stworzoy  przez doświadczonych specjalistów w swojej dziedzinie. Nasi lekarze podchodzą indywidualnie do każdego pacjenta dobierając odpowiednią metodę leczenia lub korekty. Zapraszamy na konsultację.

Medi Horizon Clinic Warszawa

Medi Horizon Clinic to nowoczesny Szpital w samym centrum Mokotowa w Warszawie.  Jesteśmy wielospecjalistyczną placówką medyczną nastawioną na kompleksową opiekę nad pacjentem. Oferujemy pełną gamę zabiegów z zakresu: Ortopedii, Neurochirurgii, Chirurgii Plastycznej, Laryngologii. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw potrzeby Pacjentów świadczymy usługi Fizjoterapii oraz wykonujemy pełną diagnostykę krwi. Filozofia naszej Kliniki opiera się na budowaniu relacji z naszymi pacjentami na całe życie. Ten cel kieruje naszym zaangażowaniem na każdym etapie, od chwili przejścia przez drzwi do długo po zakończeniu rekonwalescencji. Naszą reputację opieramy na wysoce spersonalizowanemu i skrupulatnemu podejściu do każdego pacjenta, którego traktujemy jako członka rodziny Medi Horizon Clinic. Jesteśmy dumni, że codziennie możemy pomagać naszym pacjentom w realizacji ich celów oraz uwalnianiu ich od bólu.

Dołącz do nas! #medihorizonclinicfamily

Dziękujemy za wizytę na naszej stronie internetowej. Jeżeli jest coś co możemy zrobić, by lepiej sprostać Twoim potrzebom, prosimy o informacje: o.l@medihorizon.pl

“Filozofia naszej Kliniki opiera się na budowaniu relacji z pacjentem na całe życie.”

— Medi Horizon Clinic

Oferta Medi Horizon Clinic

Arm

Ortopedia

Leczenie schorzeń i urazów ortopedycznych narządów ruchu: kolano, biodro, bark, ręka i kręgosłup.

ortopedia warszawa

Neurochirurgia

Operacje endoskopowe kręgosłupa. Nowoczesne metody leczenia ograniczające inwazyjność zabiegów.

Breast

Chirurgia Plastyczna

Zabiegi korekty z zakresu twarzy, piersi i ciała. Korekta rzeczywistych lub  odczuwalnych defektów.

Nose

Laryngologia

Profilaktyka, diagnozowanie i leczenie chorób gardła, nosa, ucha, krtani.

fizjoterapia warszawa

Fizjoterapia

Rozwiązanie na walkę z bólem i szybki powrót do formy po kontuzji lub operacji.

 

Blood cells

Diagnostyka

Badania diagnostyczne dla każdego Pacjenta kwalifikujące do zabiegu.

Medi Horizon Clinic – Kliniki.pl

Dlaczego Medi Horizon Clinic Warszawa?

 • Lokalizacja w samym sercu  Mokotowa
 • Parkingi dostępne dla Naszych Pacjentów
 • Najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny w walce z COVID_19
 • Nowoczesny sprzęt i technologia zabiegów
 • Udogodnienia dla Pacjentów
 • Terminy dopasowane do Pacjenta 
 • Wysoki standard i prywatność dla każdego Pacjenta
 • Szeroki zakres zabiegów
 • Specjalna oferta dla stałych Pacjentów 
 • Stawiamy na jakość obsługi
 • Concierge Medyczny dla Ciebie

Opinie Pacjentów

Było warto!

Moje biodro już od kiedy pamiętam mi dokuczało, jednak po przekroczeniu magicznego wieku 45 lat było coraz gorze. Do tego moja waga była wielkim obciążeniem dla biodra. Normalne codzienne czynności zaczęły mi sprawiać ból a o je∂zie samochodem już nie wspomnę. Cały zabieg wspominam dobrze, wspaniałe pielęgniarki, które stale mnie doglądały. Rehabilitacja nie należała do najłatwiejszych, ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia.  Dla mnie najważniejsze jest to, że nie czuję już bólu i mogę korzystać z życia i bawić się z wnukami Dziękuję za całą opiekę i życzliwość zespołu Medi Horizon Clinic, oraz komfortowe warunki. Endoproteza biodra to nie jest koniec świata! Dla mnie to dopiero początek życia bez bólu i szansa na normalne funkcjonowanie.
Krzysztof lat 56

Profesjonalna obsługa!

W młodości uprawiałem wyczynowo pływanie. Niestety nawet po zakończeniu kariery i oszczędzania się - ból barku i niestabilność stale mi dokuczała. Po seriach zabiegów regeneracyjnych rehabilitacji lekach itp - zdecydowałem się na endoprotezę barku. To był bardzo dobry wybór. Mimo, iż prowadzę spokojny tryb życia i staram się nie nadwyrężać barku, już nie odczuwam bólu w codziennych czynnościach i to jest dla mnie najważniejsze. Dziękuję obsłudze i lekarzom z Medi Horizon. BArdzo dobre warunki i pyszna jedzenie - mimo, iż jestem na diecie stanęli na wysokości zadania. Dziękuję!
Mirosław lat 64

Absolutnie polecam

Przed operacją zatok odwiedziłem wielu laryngologów, ale stan zdrowia moich zatok pogarszał się. Dopiero po operacji zatok wykonanej w Medi Horizon Clinic czuje się bardzo dobrze i nareszcie mogę oddychać. Jeszcze raz dziękuje!
Kryspin lat 35

Polecam!

Zgłosiłem się do Kliniki w celu przeprowadzenia zabiegu kręgosłupa - meotdą endoskopową. Lekarz bardzo rzeczowy, z ogromną empatią do pacjenta. Bardzo umiejętnie Doktor wytłumaczył mi całą procedurę zabiegu jak i okres po zabiegu. Bardzo dobra organizacja zabiegu oraz rehabilitacji po. Według mnie bardzo profesjonalnie, polecam wszystkim, którzy chcą uwolnić się od bólu kręgosłupa.
Kajetan lat 45

Przyjęcie do Medi Horizon Clinic

Krok 1 – Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z Rejestracją Medi Horizon Clinic telefonicznie – +48 530 763 608 lub via e-mailrejestracja@medihorizon.pl i uzyskaj kompleksowe informacje.

Krok 2 – Wizyta konsultacyjna

Kwalifikacja do zabiegu wymaga standardowej konsultacji z lekarzem specjalistą, który przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski oraz dobiera odpowiednią metodę leczenia lub korekty.

Krok 3 – Decyzja Pacjenta i Lekarza

Lekarz podejmuje decyzję, czy zabieg jest możliwy do wykonania oraz bezpieczny dla Pacjenta. Wyjaśnia Pacjentowi jak przebiega zabieg, określa zakres oraz cenę. Następnie ustalany jest termin kwalifikacji anestezjologicznej i samego zabiegu.

Krok 4 – Zabieg i pobyt w Medi Horizon Clinic

Dużą wagę przykładamy do optymalnego wyboru znieczulenia do zabiegu operacyjnego, zwalczania bólu pooperacyjnego oraz do odpowiedniej regeneracji i rehabilitacji pacjenta. Pacjent przez cały czas objęty jest opieką wykwalifikowanej kadry medycznej.

Nagły przypadek? Dzwoń.

+48 530 763 608

Medi Horizon Clinic – Kliniki.pl