Waginoplastyka

Waginoplastyka w Medi Horizon Clinic

Waginoplastyka bez tabu w Medi Horizon Clinic

Ginekologia Estetyczna w Medi Horizon Clinic ma na celu poprawę wyglądu oraz funkcjonowania narządów płciowych Kobiety. Przede wszystkim zalecana jest panią, którym zmiany w obrębie sromu czy pochwy utrudniają prawidłowe funkcjonowanie oraz ograniczają przyjemności seksualne. Główne zastosowanie ginekologii estetycznej jest w przypadku powstałych zmian po porodzie, menopauzy, niedostatecznego nawilżenia pochwy, a nawet wysiłkowego nietrzymania moczu. Z tego typy zabiegów mogą korzystać kobiety w każdym wieku, których marzeniem jest poprawę wyglądu i funkcjonowaniu narządów płciowych. Mimo, ze ginekologia estetyczna jest dosyć młodą dziedziną w Medi Horizon Clinic wszelkie zabiegi wykonywane są przez doświadczonego lekarza. 

Zaufaj naszym specjalistom już teraz i dołącz do grona zadowolonych pacjentek #medihorizonclinicfamilly.

Zabiegi Waginoplastyki w Medi Horizon Clinic w Warszawie.

Waginoplastyka jest to chirurgiczna plastyka pochwy wykonywana przez Specjalistę Ginekologa w Medi Horizon Clinic. Zabieg zalecany jest Panią, u których doszło do rozciągnięcia mięśni okrężnych pochwy i uszkodzenia mięśni dna miednicy. Wówczas dochodzi do obniżenia krocza wraz z powiększeniem wejścia pochwy. Zabieg ma na celu przywrócenie anatomicznego wyglądu i sprawności pochwy.

Najczęściej zadawane pytania:

 • Jakie są wskazania do zabiegu waginoplastyki?

  Zabieg najczęściej dedykowany jest u Pań, które przeszły trudny poród (pęknięcie krocza, nacięcie krocza), u wieloródek.  Dodatkowo do zabiegu kwalifikują się Pacjentki które borykają się z:

  • asymetrią wejścia do pochwy;
  • zniekształceniam spowodowanymi porodami i wypadkami;
  • dyskomfortem i częstymi infekcjami związanymi z przerostem warg sromowych np. częste otarcia;
  • powodów estetycznych;
  • braku akceptacji własnego ciała.
 • Jakie są przeciwwskazania do zabiegu waginoplastyki?

  Do przeciwwskazań do wykonania zabiegu z zakresu ginekologii należą: choroby ginekologiczne, nowotwory ginekologiczne, problemy z krzepliwością krwi oraz ciąża. Zabieg powinno wykonać się  po miesiączkowaniu kobiety.

 • Jak wygląda zabieg waginoplastyki w Medi Horizon Clinic?

  Zabieg waginoplastyki w Medi Horizon Clinic zwykle odbywa się w znieczuleniu, zgodnie z preferencją Pacjentki oraz Lekarza Ginekologa.  Dbamy o komfort Pacjentki podczas zabiegu, dlatego też Pacjentka przed zabiegiem proszona jest o wykonanie badań kwalifikujących do zabiegu, które zleca lekarz. Dobór techniki uwarunkowany jest bieżącymi predyspozycjami i jest indywidualnie dobrany do każdej Pacjentki. W trakcie operacji chirurg wykonuje niewielkie nacięcia na tylnej ścianie pochwy, usuwa nadmiar tkanek i modeluje pochwę. Następnie zszywa i wzmacnia mięśnie pochwy za pomocą specjalnych rozpuszczalnych szwów. Pacjenta po zabiegu pozostaje na noc w klinice pod opieką wykwalifikowanego personelu medycznego. Pacjentka opuszcza Szpital następnego dnia po kontroli lekarza.

 • Jak wygląda rekonwalescencja po zabiegu waginoplastyki?

  Rekonwalescencja najczęściej trwa około 6 tygodni. Przez pierwsze 2 tygodnie u Pacjentki może utrzymywać się się niewielki obrzęk i dyskomfort w okolicach krocza. W tym czasie należy unikać wysiłku fizycznego oraz nosić luźną i oddychającą bieliznę wykonaną z bawełny.

Cena wizyt Ginekologia Estetyczna

Konsultacja z zakresu ginekologii 250 zł
Waginoplastyka od 6000 zł

Podsumowanie

Waginoplastyka Medi Horizon Clinic Warszawa

Jeśli czujesz dyskomfort w okolicach Twojej sfery intymnej, to zawsze możesz wykonać zabieg, który nie tylko poprawi Twoje samopoczucie, ale przede wszystkim pozytywnie wpłynie na Twoją pewność siebie i komfort życia.. Jeżeli jesteś zainteresowana zabiegiem, a masz pytania – zapraszamy Cię do naszego Ginekologa, który chętnie odpowie na każde Twoje pytanie. Dołącz do grona zadowolonych Pacjentek, które bardzo żałują, że nie wykonały zabiegu wcześniej.

Nagły przypadek? Dzwoń.

+48 530 763 608

Zapisz się na konsultację

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Preferowany Termin Konsultacji

  Treść wiadomości

  Opinie Pacjentów

  3x na TAK

  1. Bardzo dobry lekarz, konkretny i cierpliwy a do tego bardzo miły 2. Super Klinika - bardzo miła obsługa! 3. Efekt - wow. Dziękuję
  Ola lat 42

  Nasze mocne strony

  • Doświadczeni Lekarze 
  • Spersonalizowane leczenie 
  • Holistyczne podejście 
  • Jakość i Bezpieczeństwo 
  • Dogodna lokalizacja 
  • Bezpłatny parking 
  • Natychmiastowa usługa w pilnych przypadkach 
  • Nowoczesny sprzęt
  • Komfortowe warunki

  Zadbamy o Twój Komfort.

  Zapisz się na konsultację już dzisiaj  tel. +48 530 763 608

  Przyjęcie do Medi Horizon Clinic

  Krok 1 – Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z Rejestracją Medi Horizon Clinic telefonicznie – +48 530 763 608 lub via e-mailrejestracja@medihorizon.pl i uzyskaj kompleksowe informacje na temat zabiegu, Labioplastyki.

  Krok 2  – Wizyta konsultacyjna

  Konsultacja  z lekarzem specjalistą z zakresu ginekologii, na której wnikliwie przeprowadzany jest wywiad lekarski. Podczas konsultacji lekarz omawia z Tobą Twój problem i stawia diagnozę oraz przedstawia całą procedurę leczenia lub korekty.  Na wizycie konsultacyjnej lekarz zleca Pacjentce zestaw badań diagnostycznych oraz kwalifikujących do zabiegu. Po wizycie Pacjentka otrzymuje komplet dokumentów takie jak zalecenia przed zabiegiem i zalecenia po zabiegu, by móc dobrze się przygotować do zabiegu.

  Krok 3 – Zabieg Waginoplastyki

  Pacjentka zgłasza się na zabieg z kompletem wyników badań na wyznaczoną godzinę do Szpitala. Procedura ginekologiczna trwa zwykle ok 2h, po tym czasie Pacjentka jeżeli jest taki wymóg pozostaje w Szpitalu pod opieką wykwalifikowanej pielęgniarki. Pacjentka opuszcza Klinikę następnego dnia po zabiegu.