Zabiegi oferowane przez naszą Klinikę

Zabiegi i konsultacje w Medi Horizon Clinic

Nasi certyfikowani chirurdzy plastyczni mają ogromne doświadczenie w tworzeniu pięknych rezultatów. Już podczas pierwszej konsultacji odkryjesz, że rozumiemy Twoje pragnienie poprawy wyglądu swojego ciała ze względów kosmetycznych lub medycznych. Możesz zaufać naszej sprawdzonej wiedzy fachowej. Doceniamy Twoje osobiste cele, aby czuć się i wyglądać jak najlepiej, wewnątrz i na zewnątrz. Podobnie jak nasza wiedza chirurgiczna, jesteśmy dumni z tego, że słuchamy Cię i rozumiemy Twoje potrzeby, aby wyglądać i czuć się jak najlepiej.

Oprócz zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oferujemy szereg zabiegów ortopedycznych. Kiedy jesteś gotowy, aby wprowadzić zmiany, których chcesz lub potrzebujesz, nasi ortopedzi są dostępni, aby Ci pomóc. Wiedza, której możesz zaufać. Od diagnozy po operację, nasi specjaliści ortopedyczni mogą wyjaśnić opcje leczenia i zapewnić potrzebną opiekę. Niezależnie od tego, czy Twój stan wymaga leczenia nieoperacyjnego, czy interwencji chirurgicznej, pomożemy Ci wrócić do codzienności tak szybko i bezpiecznie, jak to tylko możliwe.

ortopedia warszawa

Ortopedia

Leczenie schorzeń i urazów ortopedycznych narządów ruchu: kolana, biodra, barku, ręki i kręgosłupa.

chirurgia plastyczna warszawa

Chirurgia Plastyczna

Zabiegi korekty z zakresu twarzy, piersi i ciała. Korekta rzeczywistych lub  odczuwalnych defektów

laryngologia warszawa

Laryngologia

Profilaktyka, diagnozowanie i leczenie chorób gardła, nosa, ucha, krtani.

endokrynologia warszawa

Endokrynologia

Twoje hormony pod kontrolą specjalistów.

fizjoterapia warszawa

Fizjoterapia

Rozwiązanie na Twój ból i szybki powrót do formy po kontuzji lub operacji.

medycyna estetyczna warszawa

Medycyna Estetyczna

Zatrzymaj upływający czas i zachowaj naturalność.

ginekologia warszawa

Ginekologia

  Zadbamy o Twój komfort intymny – zabiegi z ginekologii estetycznej.

diagnostyka warszawa

Diagnostyka

Pakiet badań diagnostycznych sprawdzający Twój stan zdrowia.

Nasza Filozofia opiera się na budowaniu relacji z pacjentem na całe życie.

— Medi Horizon Clinic

Profesjonalizm Naszej Kliniki

Konsultacje i Zabiegi

Wszyscy członkowie zespołu Medi Horizon Clinic są przygotowani i przeszkoleni, przede wszystkim po to by pomóc w każdej sytuacji. Medi Horizon Clinic wyposażona jest w wysokospecjalistyczny z atestami sprzęt medyczny. W trakcie operacji nasi specjaliści wykorzystują sprzęt i implanty jedynie renomowanych firm medycznych.

Zapisz się na konsultację kwalifikującą do zabiegu już dziś i sprawdź jak możemy Ci pomóc: rejestracja@medihorizon.pl lub Zadzwoń  +48 530 763 608

Doświadczenie i Bezpieczeństwo

W Klinice Medi Horizon Clinic wszystkie zabiegi operacyjne wykonujemy przy zastosowaniu sprawdzonych i nowoczesnych metod – większość technikami mało-inwazyjnymi. Oferujemy Państwu przede wszystkim nasze doświadczenie i profesjonalizm w rezultacie zapewniając komfort i bezpieczeństwo.

Twoje zdrowie to najważniejszy atut, ze względu na to powinieneś powierzyć je tylko doświadczonym specjalistom. Leczenie w Medi Horizon Clinic Warszawa dostosowywane jest indywidualnie do pacjenta. Zgodnie z potrzebami chorobowymi i oczekiwaniami pacjenta.