Medical Doctor Tomasz Rejmer

Dr Tomasz Rejmer  / Laryngolog

Specjalista chirurg chorób nosa, uszu i gardła, otorynolaryngolog i otorynolaryngolog dziecięcy. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Pracę zawodową rozpoczął w 2003 roku w Szpital Bielański w Warszawie, gdzie w 2011 roku uzyskał specjalizację I stopnia z otolaryngologii. Od wielu lat regularnie wykonuje zabiegi laryngologiczne (endoskopowa operacja zatok FESS,plastyka przegrody nosa i małżowin nosowych, plastyki podniebienia miękkiego, operacje migdałków, gruczołów ślinowych, guzów szyi i związane z chorobami krtani) oraz udziela konsultacji. W latach 2018-2020 wykładowca w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.W latach 2018- 2020 odbył staż w Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym. W 2021 roku uzyskał specjalizację z otorynolaryngologii dziecięcej.

Specjalizuje się w zabiegach korekty przegrody nosowej, usuwaniu migdałków u dorosłych, leczeniu chrapania oraz leczeniu zatok FESS.  Posiada wiele ukończonych kursów i certyfikatów oraz stale poszerza swoją wiedzę. Odbył liczne szkolenia i staże naukowe w ośrodkach polskich i zagranicznych. Do najważniejszych należą: 14th Congress of the European Society of Pediatric Otorhinolaryngology, Stockholm, Sweden (2018). Zdobył zaufanie wsród młodszych pacjentów, którzy wymagają usunięcie trzeciego migdałka. Uwielbia podróże ze swoją rodziną i aktywność fizyczną.

Zabiegi wykonywane przez Lekarza

Zapisz się na konsultację – dr Tomasz Rejmer!

Zapisz się na konsultację kwalifikującą do dr Tomasz Rejmer już dziś i sprawdź jak może Ci pomóc. tel. +48 530 763 608

Jak zapisać się na wizytę?

Krok 1 – Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z Rejestracją Medi Horizon Clinic telefonicznie – +48 530 763 608 lub via e-mailrejestracja@medihorizon.pl i uzyskaj kompleksowe informacje.

Krok 2  – Wizyta konsultacyjna

Kwalifikacja do zabiegu wymaga standardowej konsultacji z lekarzem specjalistą, który przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski oraz dobiera odpowiednią metodę leczenia lub korekty.

Krok 3 – Decyzja Pacjenta i Lekarza

Lekarz podejmuje decyzję, czy zabieg jest możliwy do wykonania oraz bezpieczny dla Pacjenta. Wyjaśnia Pacjentowi jak przebiega zabieg, określa zakres oraz cenę. Następnie ustalany jest termin kwalifikacji anestezjologicznej i samego zabiegu.

Krok 4 – Zabieg i pobyt w Medi Horizon Clinic

Dużą wagę przykładamy do optymalnego wyboru znieczulenia do zabiegu operacyjnego, zwalczania bólu pooperacyjnego oraz do odpowiedniej regeneracji i rehabilitacji. Pacjent przez cały czas objęty jest opieką wykwalifikowanej kadry medycznej.