Tatuaż pod narkozą Warszawa

Tatuaż pod narkozą w Medi Horizon Clinic

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów oferujemy usługę wykonania tatuażu pod narkozą. Tatuaż jest formą modyfikacji ciała, która polega na wprowadzeniu specjalistycznego tuszu do skóry właściwej w celu zmiany pigmentu skóry. Pierwotnym znaczeniem tatuażu, były obrzędy rytualne. Tatuaż wykonuje się od bardzo dawna. Aktualnie tatuaż coraz rzadziej przestrzegany jest przez ludzi jako temat tabu. Coraz częściej osoby, które decydują się na tatuaż wykonują go z własnych upodobań jak również po to by np. przykryć nieestetyczną bliznę. Tatuaż wykonuje wykwalifikowana osoba w tej dziedzina, która została przeszkolona oraz posiada kursy i certyfikaty  – tatuażysta.

W Szpitalu Medi Horizon Clinic oferujemy wykonanie tatuażu pod narkozą.

Wykonanie tatuażu wiąże się z bólem, który powoduje dyskomfort. Bardzo często zdarza się, że podczas jednej sesji kilka razy robione są przerwy – gdyż każda osoba ma inny próg bólu.

Zobacz tutaj jak wygląda taki zabieg

Tatuaż pod narkozą przeprowadzają doświadczeni specjaliści z zakresu anestezjologii.

Korekta Powiek

Najczęściej zadawane pytania:

 • Jakie badania kwalifikują do wykonania tatuażu pod narkozą?

  Jeżeli zdecydujesz się na wykonanie tatuażu pod narkozą wymagane są badania zlecone przez Szpital Medi Horizon Clinic – badania krwi, EKG oraz RTG klatki piersiowej. Po otrzymaniu badań kwalifikacyjnych – Pacjent proszony jest o uzupełnienie ankiety anestezjologicznej. Następnie przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem anestezjologiem który dobiera odpowiedni rodzaj znieczulenia indywidualnie do stanu zdrowia Pacjenta oraz do rodzaju i czasu wykonania tatuażu.

 • W jakim znieczuleniu można wykonać tatuaż?

  Znieczulenie dobierane jest indywidualnie do Pacjenta, jego stanu zdrowia oraz do rodzaju i czasu trwania tatuażu. Tatuaż można wykonać w znieczuleniu ogólnym. Jest to znieczulenie, które polega na podaniu odpowiednich leków anestetycznych. Leki te wywołują utratę świadomości, całkowite zniesienie bólu oraz zahamowanie odruchów i napięcia mięśniowego. Jest to stan przypominający sen.  Pacjent zasypia przed wykonaniem tatuażu  i zostaje wybudzony po zakończonym w 100% tatuażu. Podczas sesji w znieczuleniu ogólnym – Pacjent nie odczuwa żadnego bólu. Jest to sytuacja komfortowa zarówno dla Pacjenta jak również dla tatuatora – gdyż podczas znieczulenia może swobodnie wykonywać tatuaż bez przerw czy też zmian pozycji Pacjenta. Znieczulenie ogólne wykonywane jest u Pacjentów, którzy chcą wykonać tatuaż, podczas jednej sesji, która może trwać w znieczuleniu od 3-6h. Tatuażysta podczas znieczulenia może wykonać tatuaż na dużym obszarze ciała Pacjenta – może również wykonać go wspólnie z innym tatuatorem. W sytuacji gdy Pacjent chce wytatuować obszar całych pleców wówczas ok. 2-6 tatuatorów wykonuje tatuaż. Podczas całej procedury nad bezpieczeństwem Pacjenta czuwa wyspecjalizowany i doświadczony personel medyczny.

  Alternatywą do znieczulenia ogólnego jest znieczulenie dożylne. Podczas takiego znieczulenia Pacjent otrzymuje odpowiednie leki anestetyczne, które skutecznie niwelują ból. Podczas całej sesji tatuażu Pacjent zasypia, ale jest przytomny i ma świadomość.

 • Jakie są zalety wykonania tatuażu pod narkozą?

  • całkowite zniwelowanie bólu dla Pacjenta
  • brak konieczności zmiany ułożenia czy wykonywania przerw podczas sesji
  • komfort pracy dla tatuatora
  • podczas 1 sesji trwającej 4-6 h można wykonać 100 % tatuażu na dużej powierzchni
  • oszczędność czasu dla osób, które chcą mieć efekt od razu po zabiegu
  • alternatywa dla osób, które mają niski próg bólu oraz boją się igieł

 • Kiedy zdecydować się na wykonanie tatuażu pod narkozą?

  Wykonanie tatuażu pod narkozą czyli w znieczuleniu ogólnym lub dożylnym jest alternatywą dla osób, które mają niski próg bólu. Dodatkowo osoby, które boją się igieł mogą spełnić marzenie o tatuażu.

 • Jaki tatuator będzie wykonywać tatuaż?

  Decyzja należy do Ciebie. To ty podejmujesz decyzję jaki tatuator będzie wykonywał tatuaż oraz jaki to będzie tatuaż. To Twoja indywidualna kwestia.

  Jeżeli wybierzesz już tatuażystę oraz tatuaż jaki ma ci wytatuować skontaktuj się z rejestracją Kliniki w celu umówienia szczegółów wykonania tatuażu pod narkozą.

 • Zalecenia przed wykonaniem tatuażu w pod narkozą

  W Medi Horizon Clinic przed wykonaniem tatuażu pod narkozą Pacjent kierowany jest na badania kwalifikujące do zabiegu (badania krwi, RTG klatki piersiowej, EKG). Przede wszystkim badania wymagane przez anestezjologa. Przed znieczuleniem Pacjent odbywa konsultację lekarską z anestezjologiem w celu wyboru optymalnego znieczulenia.

 • Jak wygląda rekonwalescencja po wykonaniu tatuażu pod narkozą?

  Pacjent po wykonaniu tatuażu pod narkozą zostaje w Klinice Medi Horizon Clinic Warszawa pod opieką wykwalifikowanej kadry medycznej do momentu aż poczuje się dobrze. Pacjent po wykonaniu tatuażu pod narkozą otrzymuje od tatuatora zalecenia do których powinien się zastosować.

Tatuaż pod narkozą

Cena w zależności od wyboru znieczulenia oraz pobytu w Klinice ustalana jest indywidualnie

Tatuaż pod narkozą. Dlaczego warto wykonać znieczulenie w Medi Horizon Clinic Warszawa?

Medi Horizon Clinic to szczególne miejsce na mapie Warszawy, gdzie zespół ekspertów z dziedziny anestezjologii zadba o Twój komfort podczas wykonania tatuażu.  Klinika współpracuje z doświadczonymi specjalistami, dzięki czemu pacjent przez cały okres znieczulenia oraz pobytu w Klinice jest objęty opieką wykwalifikowanej kadry medycznej.Stawiamy na bezpieczeństwo Pacjenta oraz zależy nam na szybkim powrocie Pacjenta do codzienności. Zajrzyj do nas na bloga i dowiedz się więcej o wykonaniu tatuażu pod narkozą 

Więcej informacji? Zadzwoń.

+48 530 763 608

Zapisz się na konsultację

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Preferowany Termin Konsultacji

  Treść wiadomości

  Opinie Pacjentów

  Bardzo polecam!

  Zgłosiłem się do Kliniki w celu wykonania tatuażu na szyi. Jest to mój kolejny tatuaż, a tym samym wiem doskonale z czym wiąże się sesja tatuażu. Chciałem podczas jednej sesji wykonać cały tatuaż, a co najważniejsze nie chciałem odczuwać żadnego bólu. Wykonanie tatuażu w znieczuleniu ogólnym jest świetną alternatywą dla osób, które cenią sobie czas jak również nie chcą odczuwać bólu i dyskomfortu podczas tatuowania. Mój tatuator przyjechał na umówiony zabieg z drugiego końca Polski. Jego zdaniem to również świetne rozwiązanie. Podczas całej sesji 5h mógł swobodnie pracować w komfortowych warunkach.
  Bartosz lat 42

  Nasze mocne strony

  • Doświadczeni Lekarze
  • Spersonalizowane leczenie
  • Holistyczne podejście
  • Jakość i Bezpieczeństwo
  • Dogodna lokalizacja
  • Bezpłatny parking
  • Natychmiastowa usługa w pilnych przypadkach
  • Nowoczesny sprzęt
  • Komfortowe warunki
  • Dogodne finansowanie dla Pacjentów

  Zapisz się na konsultację!

  Zapisz się na konsultację kwalifikującą do wykonania tatuażu pod narkozą już dziś. tel. +48 530 763 608

  Przyjęcie do Medi Horizon Clinic

  Krok 1 – Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z Rejestracją Medi Horizon Clinic telefonicznie – +48 530 763 608 lub via e-mailrejestracja@medihorizon.pl i uzyskaj kompleksowe informacje na temat wykonania tatuażu pod narkozą oraz umów dogodny dla siebie termin wizyty konsultacyjnej u specjalisty. Dodatkowo otrzymasz do wykonania badania kwalifikujące do przeprowadzenia tatuażu w znieczuleniu (badania krwi, EKG, RTG klatki piersiowej)

  Krok 2 – Wizyta konsultacyjna

  Kwalifikacja do wykonania tatuażu pod narkozą  wymaga standardowej konsultacji z lekarzem anestezjologiem. Lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski oraz dobiera odpowiednią metodę znieczulenia. Na konsultację z lekarzem warto zabrać badania kwalifikujące do zabiegu.

  Krok 3 – Umówienie zabiegu

  Po przeprowadzonej konsultacji z lekarzem anestezjologiem wybierana jest data wykonana tatuażu pod narkozą. Data dobierana jest odpowiednio do tatuatora oraz dla ciebie.

  Krok 4 – Zabieg i pobyt w Medi Horizon Clinic

  Wykonanie tatuażu pod narkozą odbywa się pod okiem wykwalifikowanego zespołu medycznego, który od momentu wejścia Pacjenta do Szpitala opiekuje się Pacjentem i dba o jego komfort. Dużą wagę przykładamy do optymalnego wyboru znieczulenia do zabiegu wykonania tatuażu pod narkozą. Ponadto stawiamy na  zwalczanie bólu po zabiegu tatuażu. Pacjent po wykoananiu tatuażu w znieczuleniu przebywa w Klinice do momentu aż poczuje się dobrze (12-24h).