Pomniejszanie piersi

Pomniejszanie piersi w Medi Horizon Clinic

Zabieg pomniejszanie piersi (redukcja piersi) 

Pomniejszanie piersi implantami to zabieg na który decyduje się wiele kobiet, których natura obdarzyła bujnym i dorodnym biustem. Duże piersi są kobiece, dlatego dodają pewności siebie i od lat zwracają uwagę mężczyzn. Niestety Zbyt duże piersi mogą wpływać źle na życie i ogranizm kobiety. Kobieta, która posiada pełny biust codziennie musi ,nosić’ i podtrzymywać specjalnymi stanikami ok. 1- 2 kg. Spowodowane przede wszystkim wielkością i ciężarem piersi, bóle najczęściej występują w odcinku piersiowym kręgosłupa kobiety. W rezultacie dochodzi do degradacji kręgów, do wady postawy poprzez garbienie się co może skutkować trwałymi uszkodzeniami kręgosłupa.

Operacja pomniejszania piersi – na którą na decyduje się wiele kobiet wykonana jest nie tylko ze wzg. estetycznych, ale przede wszystkim z aspektów zdrowotnych.

Coraz częściej na zabieg pomniejszenia piersi decydują się również pacjentki, które przed laty wykonały zabieg powiększenia piersi implantami i chcą pomniejszyć rozmiar implantu lub całkowicie go usunąć. W efekcie zabieg pomniejszania piersi jest jednym z wielu najcześciej wykonywanych zabiegów chirurgicznych z zakresu chirurgii plastycznej w Medi Horizon Clinic. Zabieg zmienia nie tylko wygląd kobiecych piersi, jak również wpływa na komfort życia oraz samopoczucie pacjentki. . 

Korekta Powiek

Najczęściej zadawane pytania:

 • Jak wygląda diagnostyka do zabiegu pomniejszenia piersi?

  Podczas konsultacji lekarz odpowie na każde Twoje pytanie.

  W Medi Horizon Clinic – Chirurg plastyk podczas wstępnej konsultacji z pacjentką dotyczącej zabiegu pomniejszania piersi (redukcji), szczegółowo omawia całą procedurę zabiegu, a przede wszystkim przedstawia zalecenia przed i po zabiegowe. Na konsultacji chirurg plastyk pokazuje w rezultacie jakie można osiągnąć efekty.  W celu pełnej kwalifikacji do zabiegu pacjentka proszona jest o wykonanie kompletu badań, w celu sprawdzenia stanu zdrowia. Istnieje możliwość wykonania badań kwalifikujących do zabiegu w Medi Horizon Clinic – poznaj szczegóły

 • Jak wygląda zabieg powiększanie piersi implantami?

  Zabieg pomniejszanie piersi wykonywany jest na Bloku Operacyjnym.

  W Medi Horizon Clinic Zabieg chirurgiczny pomniejszenia piersi wykonuje chirurg plastyk z wieloletnim doświadczeniem, który stale podwyższa swoje kwalifikacje. Plastyka zmniejszenia piersi  piersi przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym i trwa zwykle ok. 2 -3. Pacjentka zostaje zaproszona do Medi Horizon Clinic na wyznaczoną godzinę, a następnie zostaje przygotowywana do zabiegu. Chirurg plastyk przed zabiegiem wykonuje dokumentację fotograficzna i rysunek na skórze, a następnie przeprowadza zabieg. Zabieg pomniejszenia piersi polega na precyzyjnym nacięciu skóry piersi, oddzieleniu mięśni oraz usunięciu nadmiaru skóry i tkanki.   Rana zamykana jest wg. określonych anatomicznie warstw, specjalistycznymi szwami. Szwy ściągane są po ok. 7-10 dniach po zabiegu. 

 • Jak wygląda rekonwalescencja po zabiegu pomniejszanie piersi?

  Rekonwalescencja po zabiegu zmniejszanie piersi jest to indywidualna kwestia każdej pacjentki.

  Po zabiegu pomniejszania piersi, pacjentka pozostaje na noc w Klinice pod opieką wykwalifikowanego personelu medycznego. Na okolicę operowaną zakładany jest specjalny opatrunek oraz specjalistyczny stanik, który podtrzymuje, chroni i modeluje piersi. Pacjentka otrzymuje pełną opiekę przeciwzakrzepową oraz przeciwbólowa, tak by rekonwalescencja po zabiegu w pierwszym okresie – była komfortowa. Pacjentka przy wyjściu z Kliniki otrzymuje zalecenia po zabiegowych do których powinna się  zastosować. Wizyta kontrola po zabiegu jest w 2, 7, 14 dobie po zabiegu oraz po miesiącu. W rezultacie szwy ściąganie są po 7-10 dniach.  

Pomniejszanie piersi Cena Warszawa

Zabieg Cena
Pomniejszanie piersi 14 000 -18 000 zł
*Cena ostateczna ustalana jest indywidualnie

Podsumowanie

Pomniejszanie piersi Warszawa

Wysoce wykwalifikowani chirurdzy plastyczni Medi Horizon Clinic Warszawa poświęcają się wykonywaniu bezpiecznych i skutecznych zabiegów, które zwiększają pewność siebie i poprawiają wygląd. Nasi specjaliści od redukcji piersi, mają doświadczenie w pomaganiu pacjentkom cierpiącym z powodu bólu fizycznego lub stresu emocjonalnego z powodu nieproporcjonalnie dużych piersi. Operacja zmniejszenia piersi może pozwolić pacjentkom czuć się bardziej komfortowo w swoim ciele i prowadzić bardziej aktywny tryb życia. Jeśli rozważałaś operację zmniejszenia piersi, wizyta konsultacyjna w naszej Klinice, może pomóc w ustaleniu, czy redukcja piersi jest dla Ciebie odpowiednia.

Nagły przypadek? Dzwoń.

+48 530 763 608

Zapisz się na konsultację

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Preferowany Termin Konsultacji

  Treść wiadomości

  Opinie Pacjentów

  W końcu!

  Waga, 2 dzieci, moje piersi w rozmiarze K - powodowały u mnie wielki ból kręgosłupa w odcinku piersiowym. Dochodziło do sytuacji, gdy już nie mogłam sama funkcjonować. Mimo, iż lubiłam moje duże piersi, to muszę przyznać, że były zdecydowanie ZAduże. Wracam powoli do zdrowia, jestem w trakcie rehabilitacji po zabiegu - jednak nie odczuwam już tak wielkiego obciążenia. Bardzo dziękuję całemu zespołowi Medi Horizon - za cierpliwość, wsparcie i zrozumienie. Dziękuję!
  Kaśka lat 37

  Nasze mocne strony

  • Doświadczeni Lekarze
  • Spersonalizowane leczenie
  • Holistyczne podejście
  • Jakość i Bezpieczeństwo
  • Dogodna lokalizacja
  • Bezpłatny parking
  • Natychmiastowa usługa w pilnych przypadkach
  • Nowoczesny sprzęt
  • Komfortowe warunki

  Zapisz się na konsultację!

  Zapisz się na konsultację kwalifikującą do zabiegu redukcji piersi już dziś i sprawdź jak możemy Ci pomóc. tel. +48 530 763 608

  Przyjęcie do Medi Horizon Clinic

  Krok 1 – Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z Rejestracją Medi Horizon Clinic telefonicznie – +48 530 763 608 lub via e-mailrejestracja@medihorizon.pl i uzyskaj kompleksowe informacje.

  Krok 2 – Wizyta konsultacyjna

  Kwalifikacja do zabiegu wymaga standardowej konsultacji z lekarzem specjalistą, który przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski oraz dobiera odpowiednią metodę leczenia lub korekty.

  Krok 3 – Decyzja Pacjenta i Lekarza

  Lekarz podejmuje decyzję, czy zabieg jest możliwy do wykonania oraz bezpieczny dla Pacjentki. Wyjaśnia również jak przebiega zabieg, określa zakres oraz cenę. Następnie ustalany jest termin kwalifikacji anestezjologicznej i samego zabiegu.

  Krok 4 – Zabieg i pobyt w Medi Horizon Clinic

  Dużą wagę przykładamy do optymalnego wyboru znieczulenia do zabiegu operacyjnego, zwalczania bólu pooperacyjnego oraz do odpowiedniej regeneracji po zabiegu.. Pacjentka przez cały czas objęta jest opieką wykwalifikowanej kadry medycznej.