Diagnostyka

Badania diagnostyczne dla każdego Pacjenta

Diagnostyka przed zabiegiem  i profilaktyka stanu zdrowia naszych Pacjentów jest bardzo istotną kwestią. Niestety, nadal wielu zgłaszających się pacjentów do Medi Horizon Clinic bagatelizuje sprawy zdrowotne i nie wykonuje regularnych badań. Nie jest to wynikiem niechęci, lecz brakiem czasu, dlatego Medi Horizon Clinic stworzyła specjalnie zaprojektowane pakiety badań dla pacjentów.

Przed wykonaniem zabiegu chirurgicznego czy to zabiegu np. powiększanie piersi implantami czy też endoproteza biodra – pacjenci zobowiązani są wykonać podstawowy pakiet badań. W rezultacie wyniki badań kwalifikują pacjenta do zabiegu. Bezsprzecznie Diagnostyka i kontrola stanu zdrowia pacjenta przed zabiegiem, jest bardzo istotną i ważną kwestią na którą bardzo stawiamy nacisk, ponieważ zależy nam przede wszystkim na zdrowiu i bezpieczeństwu pacjenta. Zdarzają się przypadki, że wykonanie badań kwalifikujących może okazać się pomocne dla Pacjenta. W rezultacie każdy z nas powinien pamiętać o badaniach profilaktycznych przeznaczonych dla swojej grupy wiekowej. Dzięki nim możemy bardzo często wykryć niedającą jeszcze żadnych objawów chorobę, co daje nam możliwość skutecznego jej wyleczenia.

Po wykonaniu zabiegu w Medi Horizon Clinic Pacjent, nie tylko spełnia swoje marzenia czy leczy schorzenia ortopedyczne – w rezultacie ma pewność, że stan jego zdrowia jest sprawdzony przez najlepszych specjalistów. Reasumując – skontaktuj się z rejestracją Kliniki i umów się na wizytę konsultacyjną do naszego specjalisty, który indywidualnie dla Ciebie dobierze odpowiedni pakiet badań diagnostycznych i kwalifikujących do zabiegu.

Filozofia naszej Kliniki opiera się na budowaniu relacji z naszymi pacjentami na całe życie.

— Medi Horizon Clinic

Nasze mocne strony

  • Doświadczeni Lekarze 
  • Spersonalizowane leczenie 
  • Holistyczne podejście
  • Jakość i Bezpieczeństwo 
  • Dogodna lokalizacja 
  • Bezpłatny parking 
  • Natychmiastowa usługa w pilnych przypadkach 
  • Nowoczesny sprzęt
  • Komfortowe warunki

Zapisz się na badania już teraz!

Zapisz się na badania kwalifikujące do zabiegu tel.  +48 530 763 608 

Przyjęcie do Medi Horizon Clinic

Krok 1 – Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z Rejestracją Medi Horizon Clinic Warszawa, telefonicznie  +48 530 763 608  lub  e-mailrejestracja@medihorizon.pl  i uzyskaj kompleksowe informacje.

Krok 2  – Wizyta konsultacyjna

Podczas standardowej konsultacji z lekarzem specjalistą, ustalona zostanie lista badań kwalifikujących do zabiegu.

Krok 3 – Wizyta w Klinice 

Zostaniesz zaproszony na wykonanie badań diagnostycznych. Pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu. Większość wykonywanych badań z krwi wykonywane jest na czczo.

Krok 4 – Odbierz wyniki i zapisz się na zabieg

Wyniki badań otrzymasz od nas po ok. 6h na swój e-mail. Oczywiście badania zostaną również sprawdzone przez lekarza prowadzącego . Teraz wystarczy umówić termin zabiegu.