Plastyka brzucha

Plastyka Brzucha w Medi Horizon Clinic

Zabieg korekta brzucha   

Abdominoplastyką czyli inaczej plastyka brzucha jest to zabieg, który pozwala na chirurgiczne usunięcie nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej oraz napięcie powięzi brzusznych. Wstaniem do zabiegu plastyki brzucha bardzo często jest zwiotczenie powłok brzucha, które spowodowane jest z utratą znaczącej wagi ciała jak również i przebytą ciąży.  Bardzo często osoby, które rozpoczynają drogę odchudzania i zrzucania kilogramów, po osiągnięciu wymarzonej wagi decydują się na usunięcie nadmiaru skóry na brzuchu. Zabieg korekty brzucha wybierają również Mamy, które nie mogą wrócić do wagi i wyglądu sprzed ciąży. Wykonanie zabiegu abdominoplastyki brzucha  często stanowi przełomowy moment w życiu pacjenta lub pacjentki, gdyż nie tylko zmienia wygląd pacjenta, ale również wpływa pozytywnie zdrowszy tryb życia pacjenta. Zabieg plastyki brzucha jest jednym z najcześciej wykonywanych zabiegów w Medi Horizon Clinic. Z zabiegu korzystają zarówno kobiety jak i mężczyźni. 

Korekta Powiek

Najczęściej zadawane pytania:

 • Jak wygląda diagnostyka do zabiegu plastyki brzucha?

  Podczas konsultacji lekarz odpowie na każde Twoje pytanie.

  W Medi Horizon Clinic – Chirurg plastyk podczas wstępnej konsultacji z pacjentem dotyczącej zabiegu plastyki brzucha (abdominoplastyki), szczegółowo omawia całą procedurę zabiegu oraz przedstawia zalecenia przed i po zabiegowe. Na konsultacji dotyczącej plastyki brzucha chirurg plastyk przedstawia przede wszystkim Efekty zabiegu jakie można osiągnąć. W celu pełnej kwalifikacji do zabiegu pacjentka proszona jest o wykonanie kompletu badań, w celu sprawdzenia stanu zdrowia.  Każdy Pajent ma możliwość wykonania badań w Medi Horizon Clinic – poznaj więcej szczegółów

 • Jak wygląda zabieg abdominoplastyki?

  Zabieg abdominoplastyki (plastyki brzucha) wykonywany jest na Bloku Operacyjnym.

  W Medi Horizon Clinic Zabieg pełnej lub częściowej plastyki brzucha,  wykonuje chirurg plastyk z wieloletnim doświadczeniem w asyście wykwalifikowanego zespołu medycznego anestezjologicznego oraz pielęgniarskiego. Zabieg korekty brzucha wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym i trwa zwykle ok. 3h. Chirurg plastyk przed zabiegiem wykonuje dokumentację fotograficzną i rysunek na skórze, a następnie przeprowadza zabieg. Zabieg abdominoplastyki przede wszystkim polega na wykonaniu nacięć skórnych poziomo w podbrzuszu, usunięciu nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej  oraz napięciu powłok brzusznych. Po zabiegu zakładane są dreny oraz specjalistyczne opatrunki.

 • Jak wygląda rekonwalescencja po zabiegu abdominoplastyki?

  Rekonwalescencja po plastyki brzucha jest to indywidualna kwestia pacjenta.

  Pacjent po zabiegu otrzymuje specjalne ubranko modelujące, które chroni i podtrzymuje skórę po zabiegu. Pacjenci po zabiegu plastyki brzucha pozostają w Klinice na noc pod opieką wykwalifikowanej kadry medycznej. Po zabiegu abdominoplastyki pacjent otrzymuje pełną opiekę przeciwzakrzepową oraz przeciwbólowa, tak by rekonwalescencja po zabiegu w pierwszych dobach  była komfortowa. Pacjent przy wyjściu z Kliniki otrzymuje zalecenia po zabiegowych do których powinna się  zastosować. Wizyta kontrola po zabiegu jest w 2, 7, 14 dobie po zabiegu oraz po miesiącu. Szwy ściąganie są po 7-10  dniach.  Po zabiegu plastyki brzucha zalecane jest wykonanie serii drenaży limfatycznych w celu usunięcia powstałego opuchnięcia, obrzęku oraz w celu wyrównania i rozmasowania skóry. 

Ceny zabiegów – Plastyka brzucha

Zabieg Cena
Plastyka brzucha od 15 000 – 20 000 zł

Podsumowanie

Plastyka brzucha w Warszawie

Wielu naszych pacjentów stara się rozwiązać problem dodatkowej skóry i izolowanych kieszeni tłuszczowych, które są odporne na dietę i wysiłek fizyczny. Nasi chirurdzy plastyczni z Medi Horizon Clinic mogą wykonać operację plastyki brzucha, aby skutecznie wygładzić i napiąć obszar brzucha, aby uzyskać młodzieńczy i atletyczny wygląd.

Nagły przypadek? Dzwoń.

+48 530 763 608

Zapisz się na konsultację

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Preferowany Termin Konsultacji

  Treść wiadomości

  Opinie Pacjentów

  W końcu mam talię!

  Do Polski przyjechałam specjalnie na zabieg. Jestem mamą dwóch dziewczynek i w ostatnim czasie schudłam 25kg co niestety widać po brzuchu. Bardzo dziękuję za konsultację on line, oraz liczne rozmowy z personelem Medi Horizon. Wszystko zaplanowane na ostatni guzik. Lekarz skonsultował mnie raz jeszcze przed zabiegiem i wtedy opuściły mnie wszystkie wątpliwości. Najgorszym momentem było usuwanie drenów z rany następnego dnia po zabiegu - poza tym wszystko ok.  Dziękuję całemu zespołowi za ciepłe przyjęcie, opiekę oraz organizację całego pobytu w Polsce. Do zobaczenia wkrótce na kolejnym zabiegu!
  Monika lat 45

  Nasze mocne strony

  • Doświadczeni Lekarze
  • Spersonalizowane leczenie
  • Holistyczne podejście
  • Jakość i Bezpieczeństwo
  • Dogodna lokalizacja
  • Bezpłatny parking
  • Natychmiastowa usługa w pilnych przypadkach
  • Nowoczesny sprzęt
  • Komfortowe warunki

  Zapisz się na konsultację!

  Zapisz się na konsultację kwalifikującą do zabiegu już dziś i sprawdź jak możemy Ci pomóc. tel. +48 530 763 608

  Przyjęcie do Medi Horizon Clinic

  Krok 1 – Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z Rejestracją Medi Horizon Clinic telefonicznie – +48 530 763 608 lub via e-mailrejestracja@medihorizon.pl i uzyskaj kompleksowe informacje.

  Krok 2 – Wizyta konsultacyjna

  Kwalifikacja do zabiegu wymaga standardowej konsultacji z lekarzem specjalistą, który przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski oraz dobiera odpowiednią metodę leczenia lub korekty.

  Krok 3 – Decyzja Pacjenta i Lekarza

  Lekarz podejmuje decyzję, czy zabieg jest możliwy do wykonania oraz bezpieczny dla Pacjenta. Wyjaśnia Pacjentowi jak przebiega zabieg, określa zakres oraz cenę. Następnie ustalany jest termin kwalifikacji anestezjologicznej i samego zabiegu.

  Krok 4 – Zabieg i pobyt w Medi Horizon Clinic

  Dużą wagę przykładamy do optymalnego wyboru znieczulenia do zabiegu operacyjnego, zwalczania bólu pooperacyjnego oraz do odpowiedniej regeneracji. Pacjent przez cały czas objęty jest opieką wykwalifikowanej kadry medycznej.