Korekta nosa

Korekta nosa w Medi Horizon Clinic

Czy wiesz, że u nowo poznanych osób zwracamy w pierwszej kolejności uwagę na… nos?  Tak, to przede wszystkim właśnie ten element decyduje jaki mamy wyraz twarzy, jest wyznaczeniem symetrii twarzy. Pacjenci, którzy zgłaszają się do Kliniki Chirurgii Plastycznej Medi Horizon Clinic bardzo często zwracają uwagę, że ich noc jest za długi, zbyt zadarty, garbaty czy za szeroki. Dlatego Wygląd nosa stanowi dla Nich kompleks. W związku z tym bardzo często zdarzają się przypadki w których nie tylko aspekt wizualny nosa jest najważniejszy. Niektórzy pacjenci zgłaszają się z problemami z oddychaniem na skutek krzywej przegrody, dlatego wykonywana jest pełna plastyka nosa z naprawą przegrody, przede wszystkim, by poprawić pacjentowi komfort z oddychaniem.  

Korekta nosa w Medi Horizon Clinic:

Chirurg plastyk z najwyższą starannością koryguje defekt zdrowotny i wizualny nosa pacjenta, kształtując w odpowiedni dopasowany do twarzy kształt. W rezultacie po wykonaniu rynoplastyki, nos uzyskuje odpowiedni kształt. W rezultacie plastyka nosa  jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów z zakresu Chirurgii Plastycznej przez Pacjentów.

Korekta Powiek

Najczęściej zadawane pytania:

 • Jakie są wskazania do zabiegu korekta nosa?

  Zabieg korekty nosa  bardzo często wykonuje się ze wzg. zdrowotnych.

  Wskazania do korekty nosa:
  -deformacja i krzywizna przegrody nosowej,
  -problemy z oddychaniem,
  -kształt i wielkość nosa nieproporcjonalny do twarzy, 

 • Jakie są korzyści zabiegu plastyki nosa?

  Oprócz poprawy komfortu oddychania istotne korzyści to:

  -mała inwazyjność zabiegu korekcji nosa
  -chirurgia jednego dnia
  -mniejsze dolegliwości bólowe w okresie pooperacyjnym
  -szybki powrót do codzienności i aktywności fizycznej
  -niskie ryzyko wystąpienia infekcji
  -ładny i kształtny nosa dopasowany do twarzy pacjenta
  -prosta i prawidłowo wykonana przegroda nosowa

 • Jak wygląda diagnostyka do zabiegu plastyka nosa?

  Podczas konsultacji lekarz odpowie na każde Twoje pytanie.

  W Medi Horizon Clinic – Chirurg plastyk podczas wstępnej konsultacji z pacjentem dotyczącej korekty nosa, szczegółowo omawia całą procedurę zabiegu oraz w związku z tym przedstawia zalecenia przed i po zabiegowe. Na konsultacji chirurg plastyk przede wszystkim przedstawia Efekty zabiegu jakie można osiągnąć. W rezultacie w celu pełnej kwalifikacji do zabiegu pacjent proszony jest o wykonanie kompletu badań.

 • Jak wygląda zabieg korekta nosa?

  Zabieg korekty nosa wykonywany jest na Bloku Operacyjnym.

  W Medi Horizon Clinic Zabieg plastyki nosa wykonuje chirurg plastyk z wieloletnim doświadczeniem. Korekta przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym trwa zwykle od 1h – 2h. Pacjent/ka zostaje zaproszony/a do Medi Horizon Clinic na wyznaczoną godzinę, a następnie zostaje przygotowywany/a do zabiegu. Chirurg plastyk przed zabiegiem wykonuje dokumentację fotograficzną i rysunek na skórze, a następnie przeprowadzany jest zabieg chirurgiczny. Plastyka nosa, polega na precyzyjnym nacięciu i wymodelowaniu nosa oraz przegrody. Dlatego cięcie przebiegają wewnątrz nosa, w trakcie zabiegu chirurg plastyk modeluje chrząstkę, dzięki czemu nos uzyskuje nowy kształt, następnie zszywa ranę i zakłada opatrunek nosowy (seton), który jest zdejmowany dnia następnego od zabiegu. W rezultacie szwy ściągane są po ok. 7-10 dniach po zabiegu. 

 • Jak wygląda rekonwalescencja po zabiegu korekta nosa?

  Rekonwalescencja jest to indywidualna kwestia każdego pacjenta.

  Po zabiegu korekty nosa, na operowaną okolicę zakładany jest specjalny opatrunek stabilizujący. Pacjentka opuszcza Klinikę  następnego dnia. Pacjentka zostaje w Klinice na noc pod opieką wykwalifikowanego  personelu medycznego. ,  Po zabiegu pacjentka otrzymuje zalecenia do których trzeba się stosować. Po zabiegu plastyki nosa mogą pojawić się delikatne obrzęki lub siniaczki, które ustępują po ok. 7 dniach. Operowaną okolicę można schładzać. Wizyta kontrolna jest 1-2 dni po zabiegu, a szwy usuwane są ok. 5-7 dniach. W rezultacie ostateczny efekt otrzymujemy po ok. 3 mcy. 

Ceny zabiegów – Korekta nosa

Zabieg Cena
Korekta pełna nosa 14 000 – 18 000 zł
Korekta przegrody nosowej 7 000 – 8 000 zł

Podsumowanie

Korekta nosa Warszawa

W przypadku zabiegów plastyki nosa nasi doświadczeni chirurdzy plastyczni z Medi Horizon Clinic łączą swoje rozległe umiejętności techniczne z artystycznym okiem. Wszystko po to, aby zmienić kształt nosa, poprawić ogólną harmonię i równowagę między rysami twarzy. Niezależnie od tego, czy przez całe życie doświadczyłeś trudności z oddychaniem przez nos, czy też chcesz zmienić kształt nosa, aby poprawić swój wygląd, nasi chirurdzy są zaangażowani, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele z najlepszymi możliwymi wynikami.

Nagły przypadek? Dzwoń.

+48 530 763 608

Zapisz się na konsultację

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Preferowany Termin Konsultacji

  Treść wiadomości

  Opinie Pacjentów

  Czekam na Efekty!

  Jestem po zabiegu korekty nosa, zabieg nie należy do przyjemnych, a szczególnie usuwania setonów. Jednak było warto! jestem po miesiącu od zabiegu i już opuchlizna schodzi. Wiem, że efekt będzie rewelacyjny bo już teraz jest super! Dziękuję personelowi za opiekę podczas nocy w Klinice! Pozdrawiam.
  Julia lat 26

  Nasze mocne strony

  • Doświadczeni Lekarze
  • Spersonalizowane leczenie
  • Holistyczne podejście
  • Jakość i Bezpieczeństwo
  • Dogodna lokalizacja
  • Bezpłatny parking
  • Natychmiastowa usługa w pilnych przypadkach
  • Nowoczesny sprzęt
  • Komfortowe warunki

  Zapisz się na konsultację!

  Zapisz się na konsultację kwalifikującą do zabiegu już dziś i sprawdź jak możemy Ci pomóc. tel. +48 530 763 608

  Przyjęcie do Medi Horizon Clinic

  Krok 1 – Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się z Rejestracją Medi Horizon Clinic telefonicznie – +48 530 763 608 lub via e-mailrejestracja@medihorizon.pl i uzyskaj kompleksowe informacje.

  Krok 2 – Wizyta konsultacyjna

  Kwalifikacja do zabiegu wymaga standardowej konsultacji z lekarzem specjalistą, który przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski oraz dobiera odpowiednią metodę leczenia lub korekty.

  Krok 3 – Decyzja Pacjenta i Lekarza

  Lekarz podejmuje decyzję, czy zabieg jest możliwy do wykonania oraz bezpieczny dla Pacjenta. Wyjaśnia Pacjentowi jak przebiega zabieg, określa zakres oraz cenę. Następnie ustalany jest termin kwalifikacji anestezjologicznej i samego zabiegu.

  Krok 4 – Zabieg i pobyt w Medi Horizon Clinic

  Dużą wagę przykładamy do optymalnego wyboru znieczulenia do zabiegu operacyjnego, zwalczania bólu pooperacyjnego oraz do odpowiedniej regeneracji i rehabilitacji pacjenta. Pacjent przez cały czas objęty jest opieką wykwalifikowanej kadry medycznej.