Chirurgia plastyczna Warszawa

Twarz

Chirurgia Plastyczna Warszawa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Kobiet i Mężczyzn.  Wizyta w Medi Horizon Clinic Warszawa i zasięgnięcie porady specjalisty w celu wykonania korekty opadających powiek czy też skorygowanie rysów twarzy, może pozwolić na poprawę nie tylko wyglądu, ale i samopoczucia. Wiele zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej np. korekta powiek czy korekta uszu – nie wykonuje się tylko ze wzg. estetycznych, ale również i zdrowotnych. 

Korekta Powiek→
Korekta Uszu →
Lifting Twarzy →
Plastyka Nosa →
Operacja krzywej przegrody nosa →

Piersi

Chirurgia plastyczna piersi jest dla  kobiet, które decydują się na powiększenie piersi implantami i dla tych,  których piersi po ciąży czy utracie wagi utraciły swój kształt i decydują się na lifting piersi.  Kobiety, które borykają się z bólem kręgosłupa wybierają pomniejszanie piersi. W Medi Horizon Clinic Warszawa, każda kobieta znajdzie to czego potrzebuje. Dodatkowo specjalnie dla Mężczyzn – oferujemy zabieg leczenia ginekomastii, na który decyduje się coraz więcej Panów, nie tylko ze wzg. estetycznych, ale przede wszystkim zdrowotnych – na skutek przerośniętego gruczołu piersiowego.

Powiększanie Piersi Implantami →
Pomniejszanie Piersi →
Ginekomastia →

Ciało

 Z usług chirurga plastyka, korzystają zarówno kobiety jak i mężczyźni. W Klinice Medi Horizon Clinic Warszawa,  każdy pacjent znajdzie zabieg odpowiadający jego potrzebom. Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, staną na wysokości zadania i postarają się, by efekt zabiegu był zadowalający. Bardzo często do Medi Horizon Clinic Warszawa – zgłaszają się Pacjenci, którzy mimo diet, ćwiczeniom na siłowni nie mogą osiągnąć upragnionego rozmiaru – dlatego też wychodzimy na przeciw potrzebom naszych Pacjentów. 

Liposukcja→
Plastyka Brzucha →

Filozofia naszej Kliniki opiera się na budowaniu relacji z naszymi pacjentami na całe życie.

— Medi Horizon Clinic

Nasze mocne strony

  • Doświadczeni Lekarze 
  • Spersonalizowane leczenie 
  • Holistyczne podejście
  • Jakość i Bezpieczeństwo 
  • Dogodna lokalizacja 
  • Bezpłatny parking 
  • Natychmiastowa usługa w pilnych przypadkach 
  • Nowoczesny sprzęt
  • Komfortowe warunki

Szukasz sprawdzonego Chirurga Plastycznego w Warszawie?

Zapisz się na konsultację kwalifikującą do zabiegu z zakresu chirurgii plastycznej warszawa już dziś i sprawdź jak możemy Ci pomóc. tel. +48 530 763 608

Przyjęcie do Medi Horizon Clinic

Krok 1 – Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z Rejestracją Medi Horizon Clinic telefonicznie – +48 530 763 608 lub via e-mailrejestracja@medihorizon.pl i uzyskaj kompleksowe informacje.

Krok 2  – Wizyta konsultacyjna

Kwalifikacja do zabiegu wymaga standardowej konsultacji z lekarzem chirurgiem plastykiem, który przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski oraz w rezultacie dobiera odpowiednią metodę leczenia lub korekty.

Krok 3 – Decyzja Pacjenta i Lekarza

Lekarz podejmuje decyzję, czy zabieg jest możliwy do wykonania oraz bezpieczny dla Pacjenta. Ponadto Wyjaśnia Pacjentowi jak przebiega zabieg, określa zakres oraz cenę. Następnie ustalany jest termin kwalifikacji anestezjologicznej i samego zabiegu.

Krok 4 – Zabieg i pobyt w Medi Horizon Clinic

Dużą wagę przykładamy do optymalnego wyboru znieczulenia do zabiegu operacyjnego, zwalczania bólu pooperacyjnego oraz do odpowiedniej regeneracji. W związku z tym Pacjent przez cały czas objęty jest opieką wykwalifikowanej kadry medycznej.