Tatuaż w znieczuleniu ogólnym  – czy to możliwe ?

Oczywiście, że tak! Specjalnie dla naszych Pacjentów stworzyliśmy dla nich usługę wykonania tatuażu przez wybranego przez Pacjenta tatuatora w znieczuleniu ogólnym lub lekkiej sedacji. Zabieg wykonania tatuażu odbywa się w Szpitalu – i asystuje do niego specjaliści z zakresu Anestezjologii. Wszystko po to – by zniwelować całkowicie odczucia bólowe podczas sesji tatuażu.

Gdzie można wykonać tatuaż w znieczuleniu ?

Tatuaż w znieczuleniu ogólnym lub dożylnym można wykonać w Szpitalu Medi Horizon Clinic Warszawa. Wiąże się to oczywiście z przygotowaniem do tego typu procedury (badania kwalifikujące, ankieta anestezjologiczna oraz konsultacja z lekarzem anestezjologiem).  By wykonać tatuaż w znieczuleniu ogólnym, który będzie całkowicie bezbolesny – należy skontaktować się rejestracją Medi Horizon Clinic i omówić wszystkie szczegóły związane z procedurą.

Tatuaż w znieczuleniu ogólnym Medi Horizon Clinic

Osoba, która zdecyduje się na wykonanie tatuażu w znieczuleniu ogólnym w Medi Horizon Clinic przystępuje do procedury kwalifikującej do znieczulenia. Pacjent otrzymuje zlecenie od Medi Horizon Clinic na wykonanie badał kwalifikujących (EKG, RTG kl. piersiowej, Badania krwi) oraz proszony jest o uzupełnienie ankiety anestezjologicznej po czym kierowany jest na konsultację z lekarzem anestezjologiem. Po analizie badań oraz konsultacji z anestezjologiem w Medi Horizon Clinic, osoba może poddać się zabiegu wykonania tatuażu w znieczuleniu ogólnym w Medi Horizon Clinic. Znieczulenie ogólne, daje pewność iż Pacjent nie będzie odczuwać żadnych dolegliwości  bólowych związanych z wykonaniem tatuażu.

Po umówieniu sesji wykonania tatuażu w znieczuleniu ogólnym – Pacjent po odpowiednim przygotowany zostaje znieczulony na określony i wcześniej ustalony czas.  Podczas całej sesji wykonania tatuażu w znieczuleniu ogólnym – tatuator może komfortowo pracować, bez żadnych przerw oraz mian ułożenia ciała – co zwykle występuje w sesjach tatuażu bez znieczulenia.  Pacjent jest całkowicie znieczulony i nie odczuwa, żadnego bólu. Podczas całej sesji tatuażu – specjaliści bacznie obserwują Pacjenta oraz kontrolują całą procedurę znieczulenia. Po zakończonej pracy tatuatora – lekarz anestezjolog wybudza Pacjenta. Następnie Pacjent przebywa pod opieką wykwalifikowanego personelu medycznego do momentu, aż poczuje się całkowicie przytomny. Po wybudzeniu Pacjent ma już wykonany w 100 % tatuaż.

Tatuaż w znieczuleniu dożylnym Medi Horizon Clinic

Osoba, która zdecyduje się na wykonanie tatuażu w znieczuleniu dożylnym w Medi Horizon Clinic przystępuje do procedury kwalifikującej do znieczulenia. Pacjent otrzymuje zlecenie od Medi Horizon Clinic na wykonanie badał kwalifikujących (EKG, RTG kl. piersiowej, Badania krwi) oraz proszony jest o uzupełnienie ankiety anestezjologicznej po czym kierowany jest na konsultację z lekarzem anestezjologiem. Po analizie badań oraz konsultacji z anestezjologiem w Medi Horizon Clinic, osoba może poddać się zabiegu wykonania tatuażu w znieczuleniu dożylnym  w Medi Horizon Clinic. Znieczulenie dożylne ( powoduje, iż Pacjent otrzymuje leki usypiające i przeciwbólowe tak by zachować komfort podczas sesji tatuażu. Pacjent nie zostaje uśpiony całkowicie, nie mniej jednak po podaniu odpowiednich leków zasypia i nie odczuwa dolegliwości bólowych.

Po umówieniu sesji wykonania tatuażu w znieczuleniu dożylnym – Pacjent po odpowiednim przygotowany zostaje znieczulony dożylnie na określony i wcześniej ustalony czas.  Podczas całej sesji wykonania tatuażu w znieczuleniu dożylnym – tatuator może komfortowo pracować, bez żadnych przerw oraz mian ułożenia ciała – co zwykle występuje w sesjach tatuażu bez znieczulenia.  Pacjent jest znieczulony dożylnie a tym samym zasypia i nie odczuwa żadnego bólu. Podczas całej sesji tatuażu – specjaliści bacznie obserwują Pacjenta oraz kontrolują całą procedurę znieczulenia. Po zakończonej pracy tatuatora – lekarz anestezjolog wybudza Pacjenta. Następnie Pacjent przebywa pod opieką wykwalifikowanego personelu medycznego do momentu, aż poczuje się całkowicie przytomny. Po wybudzeniu Pacjent ma już wykonany w 100 % tatuaż.

Tatuaż w znieczuleniu dla kogo ?

Tatuaż wykonany  znieczuleniu ogólnym lub dożylnym polecany jest dla osób, która mają niski próg bólu, boją się igieł i całej procedury tatuowania. Wiele osób, które chcą wykonać tatuaż np. Całych pleców – wie doskonale, iż wiąże się to z kilkoma wielogodzinnymi sesjami tatuowania. W takim przypadku podczas 4-5 h w całkowitym znieczuleniu można wykonać tatuaż na całych plecach. Do tego typu procedury tatuażyści pracują w grupie 2-3 osobowej tak by w ciągu 4-5h wykonać całą sesję tatuażu. Oszczędność czasu dla wielu osób jest bardzo ważnym i istotnym elementem, który kieruje ich do wykonania tatuażu w znieczuleniu w Medi Horiozn Clinic.

Jak mogę zrobić tatuaż w znieczuleniu ogólnym lub dożylnym ?

Jeżeli zdecydujesz się na wykonanie tatuażu w znieczuleniu ogólnym lub dożylnym – pierwsze i najważniejsze co musisz zrobić to wybrać Tatuaż jaki chcesz mieć zrobiony. Następnie wg. własnych preferencji znajdź specjalistę tatuatora, który wykona specjalnie dla Ciebie taki tatuaż.

Po spotkaniu z tatuatorem i ustaleniu planu działania – zgłoś się do rejestracji Medi Horizon Clinic Warszawa +48 530 763 608 i uzyskaj kompleksowe informacje na temat wykonania tatuażu w znieczuleniu ogólnym lub dożylnym.

Po wykonaniu badań kwalifikujących, wysłaniu ankiety anestezjologicznej i konsultacji z lekarzem anestezjologiem możesz przystąpić do wykonania przez wybranego przez Ciebie tatuatora – Tatuażu w znieczuleniu ogólnym. Zabieg wykonania tatuażu w znieczuleniu ogólnym odbywa się na Bloku Operacyjnym w Medi Horizon Clinic i wykonywany jest przez lekarzy specjalistów z dziedziny anestezjologii.

Zanim zdecydujesz się na na tatuaż w znieczuleniu ogólnym….

Warto pamiętać, zanim zdecydujesz się na wykonanie tatuażu w znieczuleniu ogólnym lub dożylnym – bardzo dokładnie przemyśl decyzję o wykonaniu tatuażu. Do wykonania tatuażu w znieczuleniu ogólnym lub dożylnym kwalifikowani są pacjenci z wymaganymi badaniami.

Medi Horizon Clinic Warszawa dbając o bezpieczeństwo i komfort Pacjentów – stawia ogromny nacisk na badania kwalifikujące przed całą procedurą wykonania tatuażu w znieczuleniu ogólnym lub dożylnym.