Wycięcie migdałków u dorosłych – ile czeka się na zabieg?

Usunięcie migdałków u dorosłych jest procedurą chirurgiczną, która może być konieczna w przypadku nawracających infekcji, poważnych problemów z oddychaniem lub innych powikłań związanych z migdałkami. Decyzja o usunięciu migdałków u dorosłych powinna być poprzedzona dokładną diagnozą i konsultacją z lekarzem specjalistą. Szpital Medi Horizon Clinic Warszawa oferuje  szybkie terminy operacji oraz zapewnia pacjentom komfortowe warunki oraz profesjonalną opiekę medyczną. Przed podjęciem decyzji o operacji, zaleca się skonsultowanie się z lekarzem w celu omówienia korzyści jakie daje zabieg wycięcia migdałków.

Wycięcie migdałków u dorosłych – ile czeka się na zabieg?

W celu usunięcia migdałków u dorosłych należy zgłosić się do specjalisty laryngologa do Medi Horizon Clinic na konsultację. Podczas konsultacji specjalista omówi całą procedurę, wskazania oraz efekty zabiegu. Po konsultacji Pacjent otrzymuje pełny pakiet informacji: datę zabiegu, badania kwalifikujące oraz wycenę zabiegu. Okres oczekiwania na zabieg to ok. 2 tygodni – jest to czas w którym Pacjent wykonuje najpotrzebniejsze badania.

Wycięcie migdałków u dorosłych – ile boli gardło po wycięciu migdałków?

Po zabiegu wycięcia migdałków u dorosłych Pacjent pozostaje na noc w Klinice Medi Horizon Clinic pod opieką wiykpialifikowanej kadry medycznej. Następnego dnia po kontroli lekarza opuszcza Klinikę. Dolegliwości bólowe ustępują po ok. 2-3 dniach od zabiegu. Pacjent otrzymuje pełne zalecenia po zabiegu oraz leki, które musi przyjmować po zabiegu Po wycięciu migdałków bardzo ważna jest dieta. Zaleca się spożywanie półpłynnych potraw, chłodnych nez ostrych przypraw. Dodatkowo nie zalecane jest spożywanie napoi gazowanych oraz alkoholu by nie podrażnić gardła.

Wycięcie migdałków u dorosłych Warszawa – gdzie wykonać zabieg?

Medi Horixon Clinic Warszawa jest to Szpital, który oferuje wykonanie zabiegu wycięcia migdałków u dorosłych. Zabieg wykonują najlepsi specjaliści z dziedziny laryngologii. W celu umówienia się na wizytę zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

Więcej o zabiegu: wycięcie migdałków u dorosłych