Jak długo boli biodro po endoprotezie biodra?

Jest to najczęstsze pytanie, które zadają Pacjenci podczas wizyty konsultacyjnej w Medi Horizon Clinic Warszawa. Otóż, prawda jest taka, że ból , który doskwierał Pacjentowi PRZED wykonaniem zabiegu wstawienia endoprotezy biodra – po zabiegu już nie będzie wcale występował. PO zabiegu endoproteza biodra w ból jest jedynie wynikiem operacji i gojenia się stawu. W Medi Horizon Clinic wykonujemy zabieg endoprotezy biodra od przodu, dzięki której już w dniu zabiegu Pacjent jest uruchamiany i rozpoczyna się rehabilitacja. Ból pooperacyjny, który naturalnie występuje jest skutecznie niwelowany przez odpowiednie leki oraz kroplówki wzmacniające, które są stale podawane Pacjentowi podczas pobytu w Szpitalu Medi Horizon Clinic Warszawa. Po okresie ok. 14 dni, Pacjent zaczyna odczuwać większy komfort poprzez szybki proces gojenia się rany oraz struktur wewnątrztkankowych oraz prawidłowo wykonaną rehabilitację, która wzmacnia mięśnie, dzięki którym Pacjent może się swobodnie poruszać. Pamiętajmy, że przeprowadzona operacja endoprotezy biodra z dostępu od przodu w Medi Horizon Clinic, do tego prawidłowo poprowadzona rehabilitacja po zabiegu oraz samodzielna praca Pacjenta – są szansą Pacjenta na szybki powrót do codzienności. Istotą, jest również fakt, iż zabieg endoprotezy biodra uwalnia Pacjenta od bólu.

Kto kwalifikuje się do zabiegu endoiproteza biodra ?

Do zabiegu kwalifikują się osoby, które skarżą się na ból biodra podczas chodzenia i wykonywania podstawowych czynności. Do tego dochodzą również choroby zwyrodnieniowe stawu biodrowego jak również przebyte urazy. Bardzo często Pacjenci skarżący się na ból biodra mają charakterystyczny chód, który utrudnia im poruszanie się. Bardzo często, niektórzy bagatelizują pierwsze podstawowe objawy i zmagają się z bólem, który niestety nie minie.

Jak mogę zapisać się na konsultację do ortopedy Medi Horizon Clinic Warszawa ?

W celu umówienia wizyty konsultacyjnej prosimy o kontakt telefoniczny nasza Rejestratorka umówi Państwa na dogodny termin. Prosimy pamiętać, że na konsultację ze specjalistą wymagane jest zabranie ze sobą badania RTG lub REZONANS MAGNETYCZNY chorego stawu. Na konsultacji specjalista dr Andrzej Suwara dokładnie zdiagnozuje problem oraz dobierze odpowiednią metodę leczenia oraz omówi całą procedurę zabiegu. Po konsultacji otrzymają Państwo pełną informację dotcyzącą zabiegu endoprotezy biodra – termin, koszt oraz badania kwalifikujące do zabiegu.

Więcej o zabiegu endoproteza biodra 

Nie czekaj i już dzisiaj uwolnij się od bólu! Zadzwoń i umów wizytę z naszym specjalistą.