Powiększanie piersi implantami Warszawa

Coraz częściej w trakcie konsultacji u naszych chirurgów plastyków pada pytanie ze strony pacjentek, która metoda powiększania piersi jest lepsza? Czy powiększanie piersi implantami czy powiększanie piersi tkanką tłuszczową. Wszystko jest uwarunkowane od tego, jaki efekt końcowy chcemy uzyskać. Kobiety w każdym wieku marzą o pięknym i jędrnym biuście. Nie zawsze mamy to, co chcemy. Do naszych specjalistów zgłaszają się Panie które nie są zadowolone z wielkości swoich piersi, u których występuje asymetria czy obwisłość piersi.

Powiększanie piersi tkanką tłuszczową

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową staje się alternatywą dla powiększania piersi implantami. Zabieg odbywa się dwuetapowo. Najpierw przeprowadzana jest liposukcja BodyJet. Polega ona na pobraniu odpowiedniej ilości tkanki tłuszczowej z wybranej części ciała jak np. brzuch, uda czy ramiona. Następnie Chirurg Plastyk wprowadza pobraną tkankę do piersi, modelując ich kształt.

Powiększanie piersi tkanką tłuszczową, nie jest tak spektakularne jak tradycyjną metodą z wykorzystaniem implantów. Uzależnione jest to od ilości pobranej tkanki tłuszczowej od pacjentki, dodatkowo w czasie rekonwalescencji organizm naturalnie wchłania znaczną część. Oznacza to, że u Pacjentki która posiada wyjściowym rozmiar miseczki A, nie ma możliwości osiągnięcia wyjściowego rozmiaru D, a zabieg warto co pewien czas powtarzać.

Dodatkowym atutem jest wykorzystanie znieczulenia miejscowego, a nie ogólnego, które jest wykorzystywane przy operacji powiększania piersi implantami. Dzięki tej metodzie występuje krótki okres rekonwalescencji, a Pacjentka może cieszyć się nie tylko ujędrnieniem biustem, ale również wymodelowanym ciałem.

Powiększanie piersi implantami Warszawa

Powiększanie piersi implantami warszawa jest jednym z najpowszechniejszym zabiegiem wykonywanym nie tylko w Polsce, ale również na Świecie. Operacja wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym u Chirurgia Plastyka w Medi Horizon Clinic, który wprowadza implant do piersi.

W Medi Horizon Clinic Warszawa wykorzystywane są bezpieczne dla organizmu implanty, posiadają dokumenty potwierdzające spełnienie rygorystycznych wymogów bezpieczeństwa. W trakcie konsultacji ze specjalistą dobierany jest odpowiedni kształt oraz rozmiar implantów. Efekt zabiegu jest widoczny niemal od razu po zabiegu. W porównaniu do modelowania piersi tkanką tłuszczową, dzięki implantom jest możliwość znacznego zwiększenia rozmiaru, a efekt utrzymuje się przez cały czas posiadania implantu.

Minusem tego typu operacji jest znacznie dłuższy okres rekonwalescencji ok. 7-14 dni. Przez okres kilku miesięcy należy przestrzegać wszelkich zaleceń lekarza, aby po tym czasie w pełni cieszyć się swoim nowym biustem. Dzięki ciągłemu rozwojowi chirurgii plastycznej, powiększanie piersi implantami niesie ze sobą niskie ryzyko występowania powikłań, dzięki temu coraz więcej pacjentek decyduje się właśnie na tą metodę.

Jeżeli jesteś zainteresowana zabiegiem powiększania piersi implantami warszawa lub modelowaniem piersi tkanką tłuszczową – zadzwoń i umów się na spotkanie z naszym specjalistą. Lekarz podczas konsultacji, odpowie na każde Twoje pytanie oraz zobaczysz efekty przed i po zabiegów naszych pacjentek, które są już PO zabiegu. Zapisuję się!