Powiększanie piersi implantami cena zabiegu ? – czyli najczęściej zadawane pytanie.

Zabieg powiększenia piersi w Warszawie plasuje się średnio w granicach 18000 – 21000 zł. 

Jak przygotować się do zabiegu? 

Najważniejszym momentem jest Konsultacja z lekarzem specjalistą chirurgiem plastykiem. W Medi Horizon Clinic Warszawa pacjent kierowany jest na konsultacje z chirurgiem plastykiem w celu dobrania odpowiedniego rozmiaru implantu. Na konsultacji Pacjentka otrzymuje wszystkie najpotrzebniejsze informacje dotyczące samego zabiegu oraz o efektach. Konsultacja to dobry moment, by zapytać o wszystko lekarza – dlatego naszym Pacjentkom proponujemy przygotować listę nurtujących pytań -ty by lekarz mógł na nie wszystkie odpowiedzieć.

Jak wybierany jest rozmiar implantu piersiowego?

Rodzaj i rozmiar implantu piersiowego jest to kwestia decyzji Pacjentki jej oczekiwań oraz preferencji. W Medi Horizon Clinic podczas konsultacji i rozmowy z Pacjentką – zostaje Pacjentka zmierzona oraz Doktor zaproponuje dla Pacjentki odpowiedni implant, tak by spełnić oczekiwania Pacjentki. 

Jakie badania trzeba wykonać do zabiegu powiększenia piersi?

Do zabiegu powiększenia piersi trzeba wykonać wszystkie badania, które zlecił lekarz. Są to m.in. EKG, RTG klatki piersiowej, USG piersi oraz badania krwi. Pacjentka po konsultacji otrzymuje pełny komplet badań. 

Na czym polega zabieg? 

Powiększanie piersi implantami to zabieg chirurgiczny, który polega na umieszczeniu implantu piersiowego w tzw. Lożę piersi. Implant zwykle umieszcza się cięciem wykonanym od spodu piersi. Chirurg plastyk podczas zabiegu przygotowuje miejsce do włożenia implantu piersiowego – jest ono umiejscowione pod gruczołem piersiowym i pod mięśniami. Zabieg powiększenia piersi implantami wykonywany jest w całkowitym znieczuleniu i trwa zwykle ok. 2h. Po zabiegu zostaje założony specjalny uciskowy biustonosz, który chroni operowaną okolicę. Po zabiegu w Medi Horizon Clinic Pacjentka zostaje pod opieką wykwalifikowanej kadry medycznej. Następnego dnia po zabiegu Pacjentka po kontroli lekarza i zmianie opatrunków opuszcza Klinikę. 

Jak wygląda rekonwalescencja? 

Po zabiegu powiększenia piersi w czasie po ok. 7 dniach usuwane są szwy. Do tego czasu Pacjentka może odczuwać typowe dolegliwości bólowe, jak ucisk, obrzęk opuchlizna, która znika po ok. 7-10 dniach. W tym czasie Pacjentka powinna powstrzymać się od sauny, solarium oraz prowadzić oszczędny tryb życia. 

Jeżeli jesteś zainteresowana zabiegiem powiększania piersi implantami – serdecznie zapraszamy na konsultację z naszym chirurgiem plastykiem – który odpowie na każde Twoje pytanie. Nie czekaj i spełnij swoje marzenia już dzisiaj – zapisz się na konsultację +48 530763608